u Blagaju poginuo Aldin Badžak

u Blagaju poginuo Aldin Badžak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dvije osobe poginule su noćas u saobraćajnoj nesreći na lokalitetu Jelačića podrum, na putu Mostar-Blagaj.

Dežurni kantonalni tužilac Predrag Tomić izjavio je da su poginuli vozač automobila "BMW" Aldin Badžak (1990), rođen u Mostaru, nastanjen u Blagaju, te suvozač Eldin Dizdar (1993), rođen u Metkoviću, nastanjem u Kosoru kod Mostara.

"BMW, kojim je upravljao Badžak, sletio je sa ceste i prevrnuo se. Nije bilo kontakta sa drugim vozilom. Dežurni ljekar Hitne pomoći Mostar konstatovao je na licu mjesta smrt vozača i suvozača. Neće biti obdukcije, jer nije blio kontakta sa drugim vozilom“, izjavio je Tomić.
 
Član
R.I.P. prezalosno majkemi u ovom gradu iz dana u dan samo ginu i to sve mladi ljudi,strah me vise otvorit bljesak.info,neznam vise koga bi krivio ili vozace ili roditelje zbog ovakvih auta,al kasno je sad naglabat zali Boze ovih zivota,neka im je vjecni rahmet...
Sutra kad polozim strah me je samog sebe jer znam kakav sam volim udarit po gasu i tad ne razmisljam,al nakon ovakvih stvari natjera me da prvo razmislim,i brate svak od nas treba da skonta ako ce gasat na pistu nije daleko pa se dole istrest i polako kuci...:icon_cry:ne ponovilo se!!
 
Član
Roditelji ne dajte djeci takva auta, djeco ako vam ih roditelji ipak daju, znaj te da vas ne vole koliko bi trebali.
Katastrofa...........................:icon_sad:
 
Član
djogi86 je napisao(la):
Roditelji ne dajte djeci takva auta, djeco ako vam ih roditelji ipak daju, znaj te da vas ne vole koliko bi trebali.
Katastrofa...........................:icon_sad:

POTPISUJEM,iako svako od nas to ne zeli da prizna!!!
 
vozača Bmw a sam osobno upoznao na zadnjem meetu na pisti extra momak nemogu da vjerujem iskrene sućuti obiteljima poginulih :icon_cry:
 

LSD

Član
ojjj Allahu pa sta su ti ovi bili skrivila da ovako zavrshe :icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad:
zalst ...prrava zalost :icon_cry::icon_cry::icon_cry:
nek im je rahmet dushi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top