u Blagaju poginuo Aldin Badžak

u Blagaju poginuo Aldin Badžak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poslije ovog posta molo bih sve da se više ne raspravljaju
Aldin Badžak je djete momak moj brat koji je sa 15 godina počeo radit sa ocem u bageru.Svaki fening je čuvao štedio da kupi tog BMW.Na kraju kupio je istog i nikad nije brzo vozio sem onih vožnji po pisti.Ako je iko znao sta je brzina i sta je poginut od nje to je on.Izgubio je rođaka prije 2 i pol godine koji je također poginuo ali on sa motora u Makarskoj.
Svi vi koji imate nesto reći o gasanju i o tome kupili mu roditelji azite šta pričate jer nemojte govorit o nekom nesto.Nijh dvojica su ovde zaslužila samo da im se izrazi sjećanje i saučešće porodicama.A ako tako kao što pišete mislite i o nama živim ovde na forumu onda ga se kanite jer to vodi u propast

Aldine i Eldine nek vam je vječni rahmet i vječna slava vaš Adara
 
Član
imao sam takav slučaj u obitelji i ne želim se ni prisjećat kako je sad njihovim roditeljima....
ovi što prićaju u ovom trenutku o njihovm roditeljima i odgoju može ih bit sramota....
moj je savjet da ljudi trebaju što više pazit kako voze i da ne sjedaju pijani za volan....
R.I.P
 
Član
joj joj joj sto ne mogu ovih sto odmah osudjuju...ako nemas sta pametno napisati napisi r.i.p. ili kako vec ko izrazava sucut a nemojte neke ovdje svoje teorije iznositi...nikoga ne boli neka stvar za vasim misljenjem sada kada su momci poginuli nazalost...sad sve neki strucnjaci zadrzite za sebe tu pamet, bar na ovoj temi i ovom ili ovakvim slucajevima....pocivali u miru...:icon_cry:
 
Član
Raja mogli bi se skupit na pisti za vikend pa otic u koloni na oba harema preucit FATIHU kome pripada a kome ne na svoj nacin odat pocast
 
Član
R.I.P zalosno mladi odlaze ni krivi ni duzni nisam momka poznavao osim preko foruma al bas mi ga zao nek mu je rahmet dusi takodje i za eldu stvarno zalosno :icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Hodbina je napisao(la):
Raja mogli bi se skupit na pisti za vikend pa otic u koloni na oba harema preucit FATIHU kome pripada a kome ne na svoj nacin odat pocast

Ja sam Za i da odemo do kuće u kojoj su živjeli roditelji9ma saučešće izjavit da im pokažemo da nisu sami
 
BHT Ovisnik
ADO MOSTAR je napisao(la):
Hodbina je napisao(la):
Raja mogli bi se skupit na pisti za vikend pa otic u koloni na oba harema preucit FATIHU kome pripada a kome ne na svoj nacin odat pocast

Ja sam Za i da odemo do kuće u kojoj su živjeli roditelji9ma saučešće izjavit da im pokažemo da nisu sami

to bi bilo fino,samo da se moze raje skupiti
nisam ni znao da mi stari zna njihove,kaze 215km/h ostalo na satu:icon_sad::icon_sad:
 
Član
steta vidio sam momka na pisti nismo se poznavali ali strasno :( 2 mlada zivota radi gluposti ljudi pamet u glavu
 
Član
Znam dobro policajce koji su bili na uviđaju kažu da su išli između 120 i 150 kad su sletili sa puta i udarili u betonsko korito za navodnjavanje koje je bilo pored puta. Gledo sam ja bmw-a poslje udesa na satu je 0, ma to je sad nebitno rahmet im dusi znao sam ih obojicu isli sa mnom u skolu
 
CoL3-99 je napisao(la):
ADO MOSTAR je napisao(la):
Hodbina je napisao(la):
Raja mogli bi se skupit na pisti za vikend pa otic u koloni na oba harema preucit FATIHU kome pripada a kome ne na svoj nacin odat pocast

Ja sam Za i da odemo do kuće u kojoj su živjeli roditelji9ma saučešće izjavit da im pokažemo da nisu sami

to bi bilo fino,samo da se moze raje skupiti
nisam ni znao da mi stari zna njihove,kaze 215km/h ostalo na satu:icon_sad::icon_sad:

Ljudi nije do mene
ko ima broj od Sccanera i njegove ekipe nek sazove i samo postavite temu da se zna kad i šta
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top