Tvornicki cuning

Tvornicki cuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
Evo primjer kod mene na allroad-u sto je bilo
Stavit cu namjerno malo vecu sliku da mozete priblizit i da vidite da je i ovo ustvari nastavak koji ima jednu svrhu
kad mu se skine ovaj nastavak ima pre*eben zvuk ;)

 
Član
wade je napisao(la):
a stvarno ima likova na ovom forumu....neko ko npr vozi sta ti ja znam nesto sasvim prosjecno,i ko je mozda jednom ili nijednom vidio te automobile uzivo, se nasao pozvan da kazu timu visoko obrazovanih i kvalificiranih strucnjaka iz ferarri-a,audi-a,lexus-a sta je los ukus ili ti cuning...stvarno smjesno...zaista...nhf ali tako vam je

Vidiš, pravili su se pametni 10-ak postova pa ih sada nigdje... najprije prozivaju pa kada dobiju odgovor ušute... Forumske face;)
 
BHT Ovisnik
BaXRS4 je napisao(la):
Pošto se na postojećim vozilima, ukrasni završetci( rore) nalaze u sklopu stražnjeg branika, radi extremnih temperatura koje postiže auspuh kod ovakvih vozila, moralo se napraviti ovako kako je, da se nakon kratko perioda nebi počeli branik i difuzor pod temperaturom uvijati". Nije bitno dal je riječ o V8 ili V10 modelu, LP560 ili LP550 B, na svima je rađeno isto

hvala na objasnjenju,ima to smisla:cool:
 
Član
Meni se licno ne svidja kako je uradjeno za neke premium i exkluzivne marke automobila.

Sve ima svoje

:123::123:
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
wade je napisao(la):
a stvarno ima likova na ovom forumu....neko ko npr vozi sta ti ja znam nesto sasvim prosjecno,i ko je mozda jednom ili nijednom vidio te automobile uzivo, se nasao pozvan da kazu timu visoko obrazovanih i kvalificiranih strucnjaka iz ferarri-a,audi-a,lexus-a sta je los ukus ili ti cuning...stvarno smjesno...zaista...nhf ali tako vam je

Vidiš, pravili su se pametni 10-ak postova pa ih sada nigdje... najprije prozivaju pa kada dobiju odgovor ušute... Forumske face;)

ma svak ima svoje,ali govorit za nesto sto se 99% nije moglo uraditi na drukciji nacin,a da izgleda ljepse da je cuning,smjesno...nije valjda ko sta zamjerio :lol:
 
Super Moderator
BaXRS4 je napisao(la):
wade je napisao(la):
a stvarno ima likova na ovom forumu....neko ko npr vozi sta ti ja znam nesto sasvim prosjecno,i ko je mozda jednom ili nijednom vidio te automobile uzivo, se nasao pozvan da kazu timu visoko obrazovanih i kvalificiranih strucnjaka iz ferarri-a,audi-a,lexus-a sta je los ukus ili ti cuning...stvarno smjesno...zaista...nhf ali tako vam je

Vidiš, pravili su se pametni 10-ak postova pa ih sada nigdje... najprije prozivaju pa kada dobiju odgovor ušute... Forumske face;)

;) ;)

samo nemojte bokija nije covjek nista pametovo samo je postavio misleci da to tako ne treba ;)
 
Član
allroad je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
wade je napisao(la):
a stvarno ima likova na ovom forumu....neko ko npr vozi sta ti ja znam nesto sasvim prosjecno,i ko je mozda jednom ili nijednom vidio te automobile uzivo, se nasao pozvan da kazu timu visoko obrazovanih i kvalificiranih strucnjaka iz ferarri-a,audi-a,lexus-a sta je los ukus ili ti cuning...stvarno smjesno...zaista...nhf ali tako vam je

Vidiš, pravili su se pametni 10-ak postova pa ih sada nigdje... najprije prozivaju pa kada dobiju odgovor ušute... Forumske face;)

;) ;)

samo nemojte bokija nije covjek nista pametovo samo je postavio misleci da to tako ne treba ;)

Boki je legenda na njega se nikada ne odnosi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top