Tvornicki cuning

Tvornicki cuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ev nadjoh nesto zanimljivo, pa mozda bude cool jos kome :icon_biggrin:





Ima ih jos, ova dvojica su samo za primjer :D
 
Član
samo sto fino izgleda na pojedinim autima, a kad dodje zima i stoji na semaforu, ono samo iz jednog auspuha se dimi :lol: :icon_smile:
 
Član
a najgore nesto sto sam vidio, jeste 4 auspuha, a ni iz jednog dima nema, posto je negdje pukao pa samo tandrce, a dimi ispod auta :lol:
 
BHT Ovisnik
e bas mi ovo niđe veze kad vidim i dobrih auta,kao u novog civica,kokad sam radio u praoni pa svakakvih dođe,novi civic nema sta,strasan i izduv i sve,al kad pogledas dobro vidis onaj jad
 
Član
Trebam li objasnit zašto je to tako na R8 V8, V10 na LP560, LP640 itd??? Boki nema veze sa ćuning, nisam mislio da možeš pomisliti da takva vozila imaju veze sa jeftinom izradom??!!
 
Član
nevjrujem da je to na ovaj r8 i lexus,,,al vidao sam i beze je do bola,,ono bolje na onaj jedan vecu stavit nego neka dva cetiri a vidis kroz njih:lol:
 
Član
Liksuzne marke, luksuzni modeli cudi me?!?!a evo bax kaze da zna zasto pa ne sumljam da ce nas prosvjetliti zasto jer stvarno me to zanima!;)
 
BaXRS4 je napisao(la):
Trebam li objasnit zašto je to tako na R8 V8, V10 na LP560, LP640 itd??? Boki nema veze sa ćuning, nisam mislio da možeš pomisliti da takva vozila imaju veze sa jeftinom izradom??!!

hajde nam molim te daj obasnjenje za ovo...cc
 
Član
ma ovakvo nesto staviti na auto je cuning..ma ko god stavio
pa pogledaj 1. i 3. sliku :icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top