Tvornicki cuning

Tvornicki cuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
ono na R8 nije nista cudno vecina ih ima onu hajmo reci navlaku
al ovo na lexusu nidje veze rora mu tamo po metra od ovih ''ukrasa''
 
Član
Death_beat je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Trebam li objasnit zašto je to tako na R8 V8, V10 na LP560, LP640 itd??? Boki nema veze sa ćuning, nisam mislio da možeš pomisliti da takva vozila imaju veze sa jeftinom izradom??!!

hajde nam molim te daj obasnjenje za ovo...cc


Službeno objašnjenje iz Audija na dan premijere prvog R8, LP560:
Glasi nekako ovako:" Pošto se na postojećim vozilima, ukrasni završetci( rore) nalaze u sklopu stražnjeg branika, radi extremnih temperatura koje postiže auspuh kod ovakvih vozila, moralo se napraviti ovako kako je, da se nakon kratko perioda nebi počeli branik i difuzor pod temperaturom uvijati". Nije bitno dal je riječ o V8 ili V10 modelu, LP560 ili LP550 B, na svima je rađeno isto, valjda znate gdje im se nalaze motori i koliko ima do izlaza??!!
Za druge marke neznam objašnjenje.

Vas pola osim što veze nema o vozilima, znate samo da kritizirate pa niste ni svijesni koliko ljudima koji samo pasivno sudjeluju na forumu uljepšavate dan svojim glupostima.;)
 
Član
Ma kako god bilo, sta je onda sa Porsche-om, Ferrarijem, Zondom ...treba da nabrajam modele vozila koji imaju smjesten motor pozadi a nemaju ove nazovi 'glupe zavrsetke'...

Svi oni imaju smjesten motor pozadi i svima se grije :lol::lol: pa jos nisam vidio da se neciji zadnji branik istopio od silnih temparatura.

Za lexusa on ima motor naprijed al ovo sto sam vidio, nebi nikad pomislio na lexus...fuj..na stranu kvalitet i imidz kakav posjeduje;)

Mislim Audi fanovi ne ljutite se nije do vas, nego do onih tamo strucnjaka za dizajn sto veze nemaju :D

:123::123::123:
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
Ma kako god bilo, sta je onda sa Porsche-om, Ferrarijem, Zondom ...treba da nabrajam modele vozila koji imaju smjesten motor pozadi a nemaju ove nazovi 'glupe zavrsetke'...

pogledaj novu Californiu plizz...:D

nisam znao da je i na ovim ostalim autima tako nesto, Lexusa IS-F sam vidio uzivo al nisam primjetio takav auspuh:icon_confused:

...inace California mi se nije svidjela samo zbog tog nazovimo chuninga...imali su milion nacina da to urade bolje, mogli su se malo potruditi...jbg, ipak bi to trebao biti Ferarri!:icon_evil:
 
Član
srdjo je napisao(la):
Nelle_G je napisao(la):
Ma kako god bilo, sta je onda sa Porsche-om, Ferrarijem, Zondom ...treba da nabrajam modele vozila koji imaju smjesten motor pozadi a nemaju ove nazovi 'glupe zavrsetke'...

pogledaj novu Californiu plizz...:D

nisam znao da je i na ovim ostalim autima tako nesto, Lexusa IS-F sam vidio uzivo al nisam primjetio takav auspuh:icon_confused:

...inace California mi se nije svidjela samo zbog tog nazovimo chuninga...imali su milion nacina da to urade bolje, mogli su se malo potruditi...jbg, ipak bi to trebao biti Ferarri!:icon_evil:

ooooj jest i on BGM i scuderia

californiaexhaust549383.jpg


scudtailpipes5616502.jpg


:lol::lol::lol::lol:

veyronlowrear15731729.jpg

Veyronu kao imaju 4 cijevi al se ne vide dobro...

Corvette Zr1
259070815137718ef5bd575.jpg


Evo i Ferrari Italia usrase ga hahah:lol::lol:
2010ferrari458italiaexh.jpg


Lexus LS460
lexvarious026328655.jpg

95545d1165828418ls460ex.jpg


MazdaSpeed 6 ko Skala
leftr6563206.jpg


:lol::lol:
 
Član
sad ce oni po pijacama napraviti biznis sa ukrasnim rorama kad se ljudi ugledaju na ove poznate pa pocnu kupovati i stavljati one od 10-20 KM:lol::lol::lol:
 
Član
da mi je samo znati gdje si ti...BAX"ld48dwa46"- te neke picke materine :D
pobrao svu pamet ovog svijeta :icon_question:
 
Član
sub3r je napisao(la):
da mi je samo znati gdje si ti...BAX"ld48dwa46"- te neke picke materine :D
pobrao svu pamet ovog svijeta :icon_question:

Kažu da puno znam o vozilima, a nisam bio u pravu ili?
 
Super Moderator
bolan ljudi sva auta sto su jaca i imaju malo vece ''rore'' je ustvari ta navlaka
sta vam je pogledajte malo bolje nije to nista ni cudno ni ruzno ;)
 
Član
a stvarno ima likova na ovom forumu....neko ko npr vozi sta ti ja znam nesto sasvim prosjecno,i ko je mozda jednom ili nijednom vidio te automobile uzivo, se nasao pozvan da kazu timu visoko obrazovanih i kvalificiranih strucnjaka iz ferarri-a,audi-a,lexus-a sta je los ukus ili ti cuning...stvarno smjesno...zaista...nhf ali tako vam je
 
Član
wade je napisao(la):
a stvarno ima likova na ovom forumu....neko ko npr vozi sta ti ja znam nesto sasvim prosjecno,i ko je mozda jednom ili nijednom vidio te automobile uzivo, se nasao pozvan da kazu timu visoko obrazovanih i kvalificiranih strucnjaka iz ferarri-a,audi-a,lexus-a sta je los ukus ili ti cuning...stvarno smjesno...zaista...nhf ali tako vam je

bravo drug svaka cast, i ja sam se kanio da napisem slican post, sve neki forum strucnjaci
 
Član
ammel je napisao(la):
wade je napisao(la):
a stvarno ima likova na ovom forumu....neko ko npr vozi sta ti ja znam nesto sasvim prosjecno,i ko je mozda jednom ili nijednom vidio te automobile uzivo, se nasao pozvan da kazu timu visoko obrazovanih i kvalificiranih strucnjaka iz ferarri-a,audi-a,lexus-a sta je los ukus ili ti cuning...stvarno smjesno...zaista...nhf ali tako vam je

bravo drug svaka cast, i ja sam se kanio da napisem slican post, sve neki forum strucnjaci

svaka čast, upravo to, prvo ja uopšte ne mislim da je ovo ružno, čak šta više sviđa mi se na večini auta, ali vi jednostavno nemate pojma koliko j*eno su plaćeni ljudi koji ovo dizajniraju i koliko su oni vremena potrošili na samo jedan takav detalj na autu, to su majstori svog "zanata" i ne mogu da vjerujem da jedan bosanski avlijaner uzima sebi za pravo da kaže kako oni nemaju pojma, svašta...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top