Tuzla street race - Night mode

Tuzla street race - Night mode

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
@faya
poslije 23h ne rade semafori tako da nije crveno,a kad trepti zuto treba ubrzati jer ne znas hoce li se mozda upaliti crveno,i odatle te velike brzine preko 120km/h u nekim slucajevima i 200km/h :)

a sto se tice safety,kao sto rece nodiash,otvori sebi temu u offtopicu,podrzavate li street race,illegal race i tak to pa se prepiri tamo s ljudima.
svako ko ima auto s kojim se moze trkati a ima godina ko i mi trkati ce se,po noci po danu trkace se.ovo je sigurnije nego trkati se dvosmjernom cestom i ulijetati u makazice,ovako ako se skrsis sam si kriv i pogines i idemo dalje,a onako mozes ubiti nekog neduznog i tad su mnogo vece sanse za to.
 
Član
daj boze da ces ti samo sebe ubit...nego to i jest najgore, sto vrlo lako preletis ostrvo i ubijes nekog u suprotnoj traci...
al hajd nebitno, vidim da se s vama ne moze raspravljat...
vi ste et u pravu...samo nastavite
 
Član
nishta nemoj se ganjati i sa 60km/h mozes ubiti nekog na trotoaru i u drugoj traci,zato najbolje pjeske hodaj :)
 
Član
@lov2xlr8: ja cu se kad hoces postavit, pa ti sa 60 udari meni u auto...eto, ako je to vec tako...joj sto mozes glup komentar dat...
 
Član
ahahahah pa jel stvarno mislis da sa 60 ne mozes ubiti nikog? pa nek ti tocak otpadne sa 60 i derne u pjesaka ako ga ne ubije ostace sa teskim povredama :)

a to ciji je komentar glup a ciji ne pravicu se da nisam procito :)

nego sta je sa klipova imal ih?
 
Član
nemojte se svadjati, bolje se organizujte i sudjelujte ovdje http://www.bhtuning.com/thread-22126.html ;)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
ahahahah pa jel stvarno mislis da sa 60 ne mozes ubiti nikog? pa nek ti tocak otpadne sa 60 i derne u pjesaka ako ga ne ubije ostace sa teskim povredama :)

a to ciji je komentar glup a ciji ne pravicu se da nisam procito :)

nego sta je sa klipova imal ih?



pjesaka ces ubit...ali u kolima nekog, bas i neces...na to sam mislio...
 
Član
kad se trkam trkam se za na to tehnicki ispravnom mjestu,auto mi je tehnicki ispravno tako da se ne bojim da cu ubiti nekoga u autu
a ti vozi po ogranicenju cijeli zivot ako tako volis :)

@rcat ucestvovao prije 3 sedmice :)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
kad se trkam trkam se za na to tehnicki ispravnom mjestu,auto mi je tehnicki ispravno tako da se ne bojim da cu ubiti nekoga u autu
a ti vozi po ogranicenju cijeli zivot ako tako volis :)

@rcat ucestvovao prije 3 sedmice :)

kao prvo, nisam ni ja reko da vozim sve po ogranicenjima...ok je potegnut se jednom, eventualno dva put, da se vidi kako ko ide...al covjece, onoliko kolko su oni sinoc, nije bas uredu...
a kao drugo, naveo sam ovo iz razloga, sto napadaju one ljude koji udare pjesaka, il nekog u autu, svojom krivicom pa napadaju...
sjecam se kolka frka bi za onog lika s BMW-om (i ja sam ga prvi napao, ne poricem), a oni to maltene isto rade...u tom je bila poenta ove cijele moje price...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top