Tuzla street race - Night mode

Tuzla street race - Night mode

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
jesu frajeri u pm...zbog takvih narod gine...nabijem ih sve redom...:icon_mad:

ahaahha ti se nikad nisi poganjao s nekim?
uvijek vozis po ogranicenjima i postujes sve iz ZOBS-a?

ok je jednom...al ovi su konstantno prolijetali gore-dole magistralom, jedno 10 min, ako ne i vise...to vec nije normalno...

nodiash je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
jesu frajeri u pm...zbog takvih narod gine...nabijem ih sve redom...:icon_mad:

hahaha joj faya koji si ti mohikanac:lol:

pa sta bolan svi ovdje serete, kad neko napravi udes, s raznim pricama o "sigurnoj voznji", a vi se prvi smijete i snimate clipove...
 
Član
Death_beat je napisao(la):
i od tog tvog jednog potezanja moze neko poginuti isto ko i od ovih sto se cesce ganjaju..zato tisu misu, ;)
haj majke ti...jesul to iste sanse od jednog i od 16x...??
i kao drugo, ja s autom nabijem max 120, dok ovi daleeeko prelaze tu granicu...

quattro je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
jesu frajeri u pm...zbog takvih narod gine...nabijem ih sve redom...:icon_mad:

djecko mogo bi ti bit nabijen , ohani malo

hahahhaha :lol:
 
Član
Svaki put jarane zapocnes neku prepirku svojim glupim izjavama i nekim safety tezama i djecijim pretpostavkama...stvarno te nerazumijem...jel uvijek moras biti onaj pokvareni zub medju hrpom zdravih:icon_question:
 
Član
pa nije jarane...to sto smo mi prejaki je nasa stvar jbg...ovo je tuning forum..street race tema...ako ti se normalno i sigurno prica imas brate one hanuma forume i teme za trudnice pa im tamo pripovjedaj o normali i sigurnosti pri porodjaju i izbacaju djeteta...a ne ovde srat nekom i nabijat ljude na nesto dok su isti ti clanovi ovog foruma...nidje veze...
 
Član
nisam ja nikom nista reko sto ima prejako auto...bujrum na organizovani street race, i do mile volje se trkajte...al magistrala, prolijetanje kroz crveno, ogromnim brzinama, ne spada u tuning!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top