Tuzla street race - Night mode

Tuzla street race - Night mode

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
daki je napisao(la):
Na cijem ajdine ??

Joj al Nissan ide u PM. Ono bas nije normalno auto, a izgleda tako tako ...

Sto je najveca furka - a odma sam dao pare na nissana, auto ste malte ne dosljepali :cool: svako auto koje dodje na trku na taj nacin znas da ide. Cim ti njeg moras gurat da upali, znas da je mrcina neka :)

Slaaaaab i Muslija ruku izbacio kroz prozor mase hehehehehe ludd do jaja :cool:

Eeee da si vidio ti te panike dok smo ga pokusavali upaliti, donesi jos goriva, ado i ja vratolomije izvodili po tz da stignemo do benzinske, pa ga slepaj ne bil' navukao gorivo, sjedimo zuljo i ja , cekamo da vidimo ocel' uspjeti, kad samo cujes par zgrada dalje odzvanja nesto :D rek'o eno ga, krecemo :D a muslija panici, zove deshu da ne odu slucajno oni s golfom :D

btw, kod muslije je klip, prebacit ce mi danas
 
Član
Pa mi jos sjedili na parkingu merkatorovom pijuckali :D i prolazili ovi golfovi :D i onda se iskupimo nekako na OMV oko 11-pola 12 i tad je pocelo :D
 
Legend
vidio sam i ja neku trku,Nissan Sunny GTi ide ko zvrka,za njim BMW X5 crni nekakav nakon 5 min iza nisana:D
Golf zeleni normala na semaforu stoji,iza njega stade murija,kad samo rotaljka zasvijetli...
gledo cijeli spektakl s prozora,koji baca na magistralu,joj jesam sretan:lol:
 
Legend
Nexus je napisao(la):
vidio sam i ja neku trku,Nissan Sunny GTi ide ko zvrka,za njim BMW X5 crni nekakav nakon 5 min iza nisana:D
Golf zeleni normala na semaforu stoji,iza njega stade murija,kad samo rotaljka zasvijetli...
gledo cijeli spektakl s prozora,koji baca na magistralu,joj jesam sretan:lol:

ja mislim da si ti najglavniji u raji hah :)

ovo potezanje zvuci mmm :)
 
Član
a docu ja opet, brzo :D ima valjda neka astra 2.0 16V jeftino pa cu se nekako javiti kad nabasam
 
Član
Nexus je napisao(la):
vidio sam i ja neku trku,Nissan Sunny GTi ide ko zvrka,za njim BMW X5 crni nekakav nakon 5 min iza nisana:D
Golf zeleni normala na semaforu stoji,iza njega stade murija,kad samo rotaljka zasvijetli...
gledo cijeli spektakl s prozora,koji baca na magistralu,joj jesam sretan:lol:

Koje je boje taj Nissan, da nije crven mozda? Jel Sunny GTI ili Sunny GT-R? Bio je do prije jedno dvije godine jedan crveni Sunny GT-R u Sarajevu i od tada je propao u zemlju. Nijednom ga vise nisam vidio, opaka zvijer...
 
Član
Onaj bijeli GTI, ima ovdje na forumu vec duze vremena :D i prodaje se opet :D

prilaze ljudi sinoc, sta je to jebote, na autu oglasi prodaje se, kaze 4000 jel cijena, kaze vlasnik 4? ko rece 4, sad je 5!! :D

Joj je spominjite tulji da postoji gtr u bosni, prodat ce kucu da ga nabavi :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top