Tuzla ---->SR Zivinice Nedjelja 15.08.Organizovani polazak,parking RK Omega 9:30

Tuzla ---->SR Zivinice Nedjelja 15.08.Organizovani polazak,parking RK Omega 9:30

Član
erol_brcak je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
biche i mene tu,hocemol se opet trkat do piste pa ko ziv stigne dobro i jest,il cemo pokusati da budemo normalni :D

Uvijek ista prica,dogovorimo se normalno i onda jedan stisne pun i svi za njim :icon_biggrin:

Tako da nemojte se dzaba dogovarat da cete kruzat kulturno,nea od tog nista :D

hahaha upravu si drug 100% al eto probacemo i ovaj put da vidimo dokle cemo izdrzat :123:
 
Član
evo života mi ja neću prvi potjerat, ajmo polako, eto ja ću prvi krenut i polako ćemo, i još ako ćemo uz husino tu moram baš polako jer struže na svakoj uvali,
prošli put 3 puta sam za dlaku izbjegao sudar, od toga 2 outa sa loverom, dobro si reko ko živ stigne dobro i jest
 
Član
Sandro je napisao(la):
evo života mi ja neću prvi potjerat, ajmo polako, eto ja ću prvi krenut i polako ćemo, i još ako ćemo uz husino tu moram baš polako jer struže na svakoj uvali,
prošli put 3 puta sam za dlaku izbjegao sudar, od toga 2 outa sa loverom, dobro si reko ko živ stigne dobro i jest

Prosli put si ti trotoar zajahao kod omege odmah :D
 
trizex je napisao(la):
Sandro je napisao(la):
evo života mi ja neću prvi potjerat, ajmo polako, eto ja ću prvi krenut i polako ćemo, i još ako ćemo uz husino tu moram baš polako jer struže na svakoj uvali,
prošli put 3 puta sam za dlaku izbjegao sudar, od toga 2 outa sa loverom, dobro si reko ko živ stigne dobro i jest

Prosli put si ti trotoar zajahao kod omege odmah :D

A to je Sandro bio? Hah,haj jbg,u Osijeku sad umal da zagine odma na izlazu,cojeka valjda euforija uhvati pa se sj*e :cool:
 
Član
trizex je napisao(la):
Sandro je napisao(la):
evo života mi ja neću prvi potjerat, ajmo polako, eto ja ću prvi krenut i polako ćemo, i još ako ćemo uz husino tu moram baš polako jer struže na svakoj uvali,
prošli put 3 puta sam za dlaku izbjegao sudar, od toga 2 outa sa loverom, dobro si reko ko živ stigne dobro i jest

Prosli put si ti trotoar zajahao kod omege odmah :D

nisam al je sekunda falila, okrenu me kvalitetno :lol::lol:

erol_brcak je napisao(la):
A to je Sandro bio? Hah,haj jbg,u Osijeku sad umal da zagine odma na izlazu,cojeka valjda euforija uhvati pa se sj*e :cool:

daj sta ste navalili na mene kao da vi niste imali kriznih sitacija, samo niko nije bio da posvjedoči :lol::lol:
 
Član
meni je nezgodno sto mi se gas cesto zaglavi,a kad se gas zaglavi kvacilo izgubi funkciju tak da ne mogu izbaciti iz brzine dok ne prodje kazaljka obrtaja ono malo sto ima,a tad vec bude kasno...

sranje jbg
 
nista brate, ako ce vas tolko bit onda sam i ja ispred omege u 9....trebal kome sta da povezem:

http://www.pik.ba/profil/faya

da pazarimo nesto, po snizenim cijenama :cool:
 
ponesi nam ova dva 1.8 16v KR GTI motora da pogledamo :D

ako budem ja dolazio sa svojim dzipom onda ce nas sigurno par kulirati,jer nisam za krivina uopste kad se ljuljam ko puding od metar na fabrickim amortizerima :lol::lol::lol:

ajd da se dogovorimo ako ko ima da hoce na SR a da nema prevoza da ga neko povuce(ako ja budem isao ima bujruma,samo se snadjite za prevoz u tuzlu nazad) ;)

dok sam se sjetio...mogli smo se sacekati na husinu ili sickom pa da spojimo te kolone??
 
Top