Tuzla ---->SR Zivinice Nedjelja 15.08.Organizovani polazak,parking RK Omega 9:30

Tuzla ---->SR Zivinice Nedjelja 15.08.Organizovani polazak,parking RK Omega 9:30

Član
RE: Tuzla ---->SR Zivinice 15.08. Organizovani polazak...

ev jedna za one koji ce ici sa PUNNNNNNNNNNNNNNNN

http://www.youtube.com/watch?v=MLQv0XWtHao



:lol::lol::lol::lol::lol:
 
RE: Tuzla ---->SR Zivinice 15.08. Organizovani polazak...

-sanja- je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
I ja sam za kaficu prije puta,pa eto mi cemo probat stici oko 8 i 15 bar,jednu brzinsku pa gibamo iz Srebrenika ;)

a jes ga poranio.. :icon_rolleyes:
buđenje u 6 i nedjelja su dva pojma koji kod mene nikako ne idu zajedno :D al ajd.. kad je bal.. :D

Ne idu ni kod mene,ne samo nedjelja i 6 sati,nego 6 sati i bilo koji dan :) ali kad je bal ... ;)
 
Član
RE: Tuzla ---->SR Zivinice 15.08. Organizovani polazak...

ja se prikljucujem :) , valjda necu doc prerano :) , prosle godine sam jedva ceko da svane :)), ispusio pola kutije cigara ispred omege na parkingu ::cool:
 
Legend
RE: Tuzla ---->SR Zivinice 15.08. Organizovani polazak...

adams je napisao(la):
ja se prikljucujem :) , valjda necu doc prerano :) , prosle godine sam jedva ceko da svane :)), ispusio pola kutije cigara ispred omege na parkingu ::cool:

ma docemo i mi ranije pa cemo na kaficu,da imas s cim pusit cigare:icon_biggrin:
 

LSD

Član
RE: Tuzla ---->SR Zivinice 15.08. Organizovani polazak...

eto onda sam i ja ranije tu....necu piti kafe kod kuce:D
 
Član
RE: Tuzla ---->SR Zivinice 15.08. Organizovani polazak...

haman ćemo se morat oko 8 skupit kako je krenulo, sjest ćemo tamo u onaj Best, a ko nebude stigo na kafu iza Omege se skupimo 10 15 minuta prije kretanja i polako gore ;)
 

LSD

Član
RE: Tuzla ---->SR Zivinice 15.08. Organizovani polazak...

pa ajde sad u kolko tacno je kafa
 
Član
RE: Tuzla ---->SR Zivinice 15.08. Organizovani polazak...

kafa je cim se otvori omega, a to je ak se ne varam oko 8....et tad je i kafa tacnije u 8 i 3 min :cool:
 
Legend
RE: Tuzla ---->SR Zivinice 15.08. Organizovani polazak...

nista eto onda nek polazak bude u 9 i 30 sa parkinga RK Omega,oni koji se takmice imati ce vremena za prijave i stici ce na vrijeme...
 
Član
biche i mene tu,hocemol se opet trkat do piste pa ko ziv stigne dobro i jest,il cemo pokusati da budemo normalni :D
 
lov2xlr8 je napisao(la):
biche i mene tu,hocemol se opet trkat do piste pa ko ziv stigne dobro i jest,il cemo pokusati da budemo normalni :D

Uvijek ista prica,dogovorimo se normalno i onda jedan stisne pun i svi za njim :icon_biggrin:

Tako da nemojte se dzaba dogovarat da cete kruzat kulturno,nea od tog nista :D
 
Top