Tuzla ---->SR Zivinice Nedjelja 15.08.Organizovani polazak,parking RK Omega 9:30

Tuzla ---->SR Zivinice Nedjelja 15.08.Organizovani polazak,parking RK Omega 9:30

Član
RE: Tuzla ---->SR Zivinice 15.08. Organizovani polazak...

kada se okupljate kod omege, možda ću i ja da dođem...
 
RE: Tuzla ---->SR Zivinice 15.08. Organizovani polazak...

Hajmo da ovaj put bude prava kolona,prvi je rejs u Zvinicama ove godine treba to ispostovat pravo.

Nemojte previse kasno,trebalo bi da se krene sa Omege najkasnije pola 10,tako smo i prosle godine oba puta,jer prijave su od 9 do 11 koliko sam upucen.

Haj bice nas iz Brckog par i nasih komsija prego granice takodje nekoliko,pa de da nas ovi iz Gradacca,Srebrenika,Modrice ... sacekaju u Srebreniku na OMV-u pa idemo djuture sa njima do Tuzle. Tu bi se trebali sastat oko pola 9,al ne ko prosle godine da Ivica i ekipa kasne preko pola sata :D
 
Član
RE: Tuzla ---->SR Zivinice 15.08. Organizovani polazak...

uh brate rano to pola 9... ali nije loša ideja kod srebrenika da čekamo...

vidjet cu ja sutra ili ovih dana sa ivicom, semirom i zokom, šta i kad i gdje.. a neznam ni sam hoćul moći, valjda neće kakav posao izletiti...

ali ako bude sve udure daj makar da smo oko 10h u srebreniku...
 
RE: Tuzla ---->SR Zivinice 15.08. Organizovani polazak...

Prijave traju od 9 do 11,a ima nas koji bi vozili,pa zato. Mislim kako hocete,al to je neka dosadasnja praksa,u pola 10 se krece sa OMV odnosno Omege iz Tuzle
 
Član
RE: Tuzla ---->SR Zivinice 15.08. Organizovani polazak...

trebao bi se prikljuciti s rajom iz srebrenika negdje na polovini puta (u tinji) cekam, i pravac tuzla city;)
 
Član
RE: Tuzla ---->SR Zivinice 15.08. Organizovani polazak...

erol_brcak je napisao(la):
Hajmo da ovaj put bude prava kolona,prvi je rejs u Zvinicama ove godine treba to ispostovat pravo.

Nemojte previse kasno,trebalo bi da se krene sa Omege najkasnije pola 10,tako smo i prosle godine oba puta,jer prijave su od 9 do 11 koliko sam upucen.

Haj bice nas iz Brckog par i nasih komsija prego granice takodje nekoliko,pa de da nas ovi iz Gradacca,Srebrenika,Modrice ... sacekaju u Srebreniku na OMV-u pa idemo djuture sa njima do Tuzle. Tu bi se trebali sastat oko pola 9,al ne ko prosle godine da Ivica i ekipa kasne preko pola sata :D

onda u 8:30 OMW Srebrenik
 
Član
RE: Tuzla ---->SR Zivinice 15.08. Organizovani polazak...

Ivica ne znam dal ce doc al prije oce nego nece ne moze to bez njega :D al bit ce raje iz odzaka i cruel iz modrice pa eto vidimo se na OMW-u;)

I valjda ne bude divljanja da ne bi ko na vucnoj otiso sa okupljanja :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Tuzla ---->SR Zivinice 15.08. Organizovani polazak...

upisujem se i ja, samo godila bi prvo kafica pa onda :123:
 
Član
RE: Tuzla ---->SR Zivinice 15.08. Organizovani polazak...

trizex je napisao(la):
Babn Babn je napisao(la):
upisujem se i ja, samo godila bi prvo kafica pa onda :123:

Ko je reko piva? Ja nisam nista cuo, da nisi ti?

heheheh pitam se dje si do sad xD, u petak pijemo, subotu pijemo a u nedelju ipak brate.......pijemo nek ide sve u k. ;)
 
RE: Tuzla ---->SR Zivinice 15.08. Organizovani polazak...

I ja sam za kaficu prije puta,pa eto mi cemo probat stici oko 8 i 15 bar,jednu brzinsku pa gibamo iz Srebrenika ;)
 
Član
RE: Tuzla ---->SR Zivinice 15.08. Organizovani polazak...

erol_brcak je napisao(la):
I ja sam za kaficu prije puta,pa eto mi cemo probat stici oko 8 i 15 bar,jednu brzinsku pa gibamo iz Srebrenika ;)

a jes ga poranio.. :icon_rolleyes:
buđenje u 6 i nedjelja su dva pojma koji kod mene nikako ne idu zajedno :D al ajd.. kad je bal.. :D
 
Top