Turbo kitovi sa e-baya

Turbo kitovi sa e-baya

Član
SašaCRX je napisao(la):
ne bih ja isao na toliko, cilj mi je 300-350... a ne znam koliko novaca bih izdvojio za turbinu, jbg, najbolje daj mi podatke i cijene, pa cu ja malo da se informisem :icon_biggrin: jer to mi je najbolja opcija, dobar turbo, ostalo sa e-baya

za borg warner turbo frend traži 400 eura

ne moraš ti dići tlak na 550 konja, smanjiš tlak i imaš 350...
 
Član
Zelim samo da pitam sta se moze dobiti na Passat 1.9 TDI sa ovim:

BCT-M01-BL.jpg



Koliko je ova stvar dobra za turbinu??? Nasao sam na jednom saitu slike kako se odprilike to stavlja:

TXSStandard_Boost_Controller2.jpg


l_9ccc20fa0a590e0591d36bcc1310952f.jpg


Evo i jedan video:

BOOST CONTROLER INSTALACIJA VIDEO

Ako neko zna nek se javi nemojte svasta lupetati!!!
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Neam iskustva sa ebay kitovima, al imam druga koji je drugom drugu slozio turbo za 100 km :D i radi
turbina i ic sa nekog tam auta - dzabe, grana custom made, za injektore ne znam, trosak su bili samo ulje, cijevi, selnice itd :D

Vjerovatno je i stand alone elektronika kupljena za 12 marki i porciju cevapa :icon_rolleyes: mani se bola tih mahalskih prica ;)
 
Za ghetto turbo nije potrebna neka fensi stand alone elektronika, dovoljan je hakovan obd1 ecu i Crom na laptopu ;)
 
Član
HrSupra je napisao(la):
SašaCRX je napisao(la):
ne bih ja isao na toliko, cilj mi je 300-350... a ne znam koliko novaca bih izdvojio za turbinu, jbg, najbolje daj mi podatke i cijene, pa cu ja malo da se informisem :icon_biggrin: jer to mi je najbolja opcija, dobar turbo, ostalo sa e-baya

za borg warner turbo frend traži 400 eura

ne moraš ti dići tlak na 550 konja, smanjiš tlak i imaš 350...

Jbt to je super...A po meni nije skupa turbina borg warner koliko ja znam one su jos skuplje od te cijene koju ti frend trazi za nju... Ispravite me ako sam u krivu ;)
 
Član
HrSupra je napisao(la):
SašaCRX je napisao(la):
ne bih ja isao na toliko, cilj mi je 300-350... a ne znam koliko novaca bih izdvojio za turbinu, jbg, najbolje daj mi podatke i cijene, pa cu ja malo da se informisem :icon_biggrin: jer to mi je najbolja opcija, dobar turbo, ostalo sa e-baya

za borg warner turbo frend traži 400 eura

ne moraš ti dići tlak na 550 konja, smanjiš tlak i imaš 350...

koji je to frend???;)
 
Top