Turbo kitovi sa e-baya

Turbo kitovi sa e-baya

Član
da li neko ima iskusno, da je narucivao ili zna nekoga ko je uzivao turbo kit sa e-baya i kakvi su utisci i cijene, posto razmisljam o tom potezu... ;)
 
Član
Imas raznih turbo kitova sa ebay-a,imas losijih i imas jako dobrih,oni jako dobri su i skupi,nekad davno sam gledao to za svoje auto,ali odustah kad sam vidio da mi treba 3-4-5 hiljada eura za kvalitetan turbo kit,plus naci jos nekoga da to fino ugradi,previse para.procackaj na ebay.de lagano turbo kit i svoje auto pa gledaj cijene a mozes samo i turbo kit

a evo rekli su ti i oni,a reci cu ti i ja,ako budes kupovao gledaj da placas paypalom i da je transakcija osgiurana paypalom i da taj od koga kupujes ima bar 99% pozitivnih ocjena,ne kupuj nista ako neko ima par negativnih transakcija,pogotovo ako ima 10 20 transakcija a od tog 2-3 negativne.
pozz
 
Član
gledao sam neke kitove od 700$... ima jedan sto je uzeo preko e-baya takav prije 2 godine, sluzi mu normalno...
 
Početnik
Poznajem momka sto je uzeo turbo kit sa Ebaya,kinez je neki u pitanju eno slusa ga vec 3-4 godine bez problema na Sieri cosy,na 1.2 bara..tako da ti je to sve macak u vreci ,moze on bit i no name al da sljaka a moze bit i brand name a da se sjebe za par mjeseci..Ko ima srece ni u WC-u nije gladan-bar tako kazu ;)
 
Član
Lija je napisao(la):
Poznajem momka sto je uzeo turbo kit sa Ebaya,kinez je neki u pitanju eno slusa ga vec 3-4 godine bez problema na Sieri cosy,na 1.2 bara..tako da ti je to sve macak u vreci ,moze on bit i no name al da sljaka a moze bit i brand name a da se sjebe za par mjeseci..Ko ima srece ni u WC-u nije gladan-bar tako kazu ;)

tako mi isto kazu i ovde u Srbiji koji su uzivali, kako se zalomi... elem druga solucija su Hrvati, hrvatski honda forum...tu ima nekoliko oglasa sa, cini mi se, istim turbo kitovima, sa e-baya, sto je blize i lakse za kupiti i dopremiti...

HrSupra je napisao(la):
jel misliš na kineske ili markirane kitove?

Gledao sam na hrvatskom honda forumu u oglasima ima oko 700e turbo kitovi, mislim da su to ti sa e-baya, ima par oglasa....

lov2xlr8: hvala na savjetu, to svakako, nisu male pare u pitanju, pa da mi bude svejedno ;)
 
Neam iskustva sa ebay kitovima, al imam druga koji je drugom drugu slozio turbo za 100 km :D i radi
turbina i ic sa nekog tam auta - dzabe, grana custom made, za injektore ne znam, trosak su bili samo ulje, cijevi, selnice itd :D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Neam iskustva sa ebay kitovima, al imam druga koji je drugom drugu slozio turbo za 100 km :D i radi
turbina i ic sa nekog tam auta - dzabe, grana custom made, za injektore ne znam, trosak su bili samo ulje, cijevi, selnice itd :D

oko 700$ komplet kit, sa izduvnom, kovanim klipovma, turbom, ic, selne, ma sve...ali kao sto vec i ovde rekoce, macka u dzaku, moze da dodje dobra, moze da dodje losa...***** li ga... planiram to nekad poslije ljeta, ne sad, ali necu custom made i prepravke neke, hocu da bude i za every day, kvalitetno odradjeno, a da ima 300+hp :D
 
hm za 700 dolara i kovane klipove? To mi zvuci preoptimisticno. Ajde drago mi je da razmisljas o tome, jer i sam imam na umu nesto tako vec neko vrijeme, z6 all the way :D i onda dodje k20 atmosferac i nidje nas :D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
hm za 700 dolara i kovane klipove? To mi zvuci preoptimisticno. Ajde drago mi je da razmisljas o tome, jer i sam imam na umu nesto tako vec neko vrijeme, z6 all the way :D i onda dodje k20 atmosferac i nidje nas :D

pa ak se moze sloziti turbo za 100km moze i kovani klipovi!
 
turbina i ic uzeta sa drugog auta, dobili je dzaba.

Auto je Civic kao moj, 1.5 motor, prvo su probali na motoru koji ima preko 300 000 i razletio se, pa onda sutradan odma na drugom 1.5 sa 80 000 samo, koliko znam i danas se voza. Boost je neki "sitan", al po procjeni gura oko 160-170 ks.
 
Član
Mita (predstavio se jednom na forumu) on odrzava auto, a pakovao je prije 2 godine u civica turbo taj sa e-baya, i radi i dan danas, jednom je morala na remont jer nije auto mapiran... on mi rece 900evra da sve izadje, okvirna cifra... vidi, po Bg-u ima kamara njih koji su uzimali turbo sa e-baya, samo se nisam raspitao da skupovima i raceovima koji budu vikendom uvece... a i ovi u HR su isti ti sa e-baya ***** li ga... hocu reci, imas pravo, ali nista postigli nismo :D
 
Top