TUNING & STYLING SHOW GRADISKA 2013

TUNING & STYLING SHOW GRADISKA 2013

Član
Ivica je slozio auto za svoj gust sta se njmu svidja nije radjeno za takmicenje,ako bude se odlucio posvetiti takmicenjima vjerujme da ce ici i blaga dorada unutrasnjosti, al po meni jedno od najpozeljnih auta u BiH :cool:

Onaj vw touran mi je cool sa onim bmw x5 felgama, mocno izgleda a ima i prostora za muziku :D:cool:
 

JD.

Član
Bilo je super ;)

Jedini propust je taj sto za Mini klasu na db dragu niste dali pehare za prva 3 mjesta. :icon_rolleyes:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Ivica je slozio auto za svoj gust sta se njmu svidja nije radjeno za takmicenje,ako bude se odlucio posvetiti takmicenjima vjerujme da ce ici i blaga dorada unutrasnjosti, al po meni jedno od najpozeljnih auta u BiH :cool:

Onaj vw touran mi je cool sa onim bmw x5 felgama, mocno izgleda a ima i prostora za muziku :D:cool:

Mogo si me citirat :D

Ja samo kažem da je na duji više stvari urađeno i ništa nije viška (Ja bi rado onakvu vozio)... realno je prvo mjesto u street style klasi... A Gradiška je od sad MUST za obići, bilo je dosta i iz susjedne HR auta što je dosta povećalo broj kvalitetnih auta
 

IGY

Član
Mislim da danas svi imaju fb, pa tako sam ja sve fotke preko 300 njih stavio na fb u ne tako losoj kvaliteti, za koju bi mi trebalo podosta za upload i redanje na forum, mnogi su vidjeli koji nisu

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151537992709303.1073741830.845619302&type=1
 
Član
da prenesem utiske nas Zenicana koji smo ucestvovali na ovom TS;govorim ispred AK ZE-Tuning i imam punu podršku ostalih članova...
Tuning show kao event je bio dobar,standardno,kao i vecina TS,od programa sexy car wash,db drag,ocjenjivanje style-a i to je to,bilo je doduse i mjerenje jacine izduva,nesto novo i sto se meni licno svidjelo...mocna stvarka :cool:
sto se tice takmicara,moram priznati,bilo je zanimljivo,dosta dobrih auta,fino slozenih te ludih setupa u dB-u,imalo se šta za vidjeti ;)
sto se tice organizacije,mi iz Zenice smo poprilicno razocarani,krenemo rano ujutro da bi stigli na vrijeme za prijave (jer je rečeno da su prijave max do 10h) stignemo na vrijeme,da bi na kraju prijave bile i do 13h,znači mi levati sto smo postovali ono sto je napisano na stranici organizatora i na eventu na fb...
sto se tice programa,ništa nije bilo onako kako je najavljeno,sve je pomjereno za 1 eventualno 2h...proglašenje pobjednika u 6,pola 7 men's cini a najavljeno daleko ranije...nema veze,opet kazem...
zanemarit cemo i neku djevojku,sto se kreveljila na razglas dobrih pola sata,45 min...
cisto sumnjam da je ona neka pjevačica i dio programa,jer hem nema pjevackih sposobnosti hem je malo pjevala,malo pricala,malo se cerekala i kreveljila na razglas i sudeci po reakcijama ostalih ucesnika,svima dobro išla na živce...
al' nema veze,opet cemo i to zanemariti...
po meni,po nama...NAJVECI PROPUST TS Gradiška 2013 su bili pehari za MINI klasu,tj NIJE ih bilo...bruka i sramota,organizator prebacuje krivicu zbog toga na ekipu koja je mjerila,lafo,nisu bekir i liga napisali da trebaju pehari i za mini klasu...
daj ba,smijesno...
koliko sam mogao do sada vidjeti mini klasa je jedna od "najposjecenijih" klasa,tu maltene ima najvise takmicara u toj klasi,te kao sto je Bekir rekao na dodjeli nagrada; to je klasa sa kojom pocinjemo i pravimo nase prve korake u dB-u,i upravo zbog toga sto je to pocetak,trebali bi biti pehari,trebale bi biti makar medalje da podstaknu takmicara i da ga nafuraju,jer taj prvi pehar se uvijek pamti i ima posebno znacenje...al' eto,ne mislimo svi isto...
elem,prešli smo 400 km,momak se prvi put takmicio i dobio je zahvalnicu od nekih 30 kpf...smiješno!
Jedno je sigurno,a to da mi,AK ZE-Tuning,više necemo ici u Gradišku.
LP
 
Član
Shelby :

Jebiga jarane kako si ti cekao rezultate tako sam i ja i drugi cekali ... Osim toga tebe znam iz prosle godine sam te upoznao i ove godine 2x te pozdravio ti nisi nista odgovorio , i jos tamo kod onog vaseg stola s sticker naljepnicama ti nista ..


Kasnilo se s prijavama jer su decki iz HRV bili zadrzani na granici i guzva je bila , i meni je to bilo krivo ali mi je covjek sve lijepo objasnio kako i zbog cega tako da sta cu , ionak zivim u BIH gdje sve kasni tako da sam priznat cu i naviko da nece sve bas ici svojim tokom.

Sto se tice TS Gradiska 2013 , extra bilo i sto se tice ekipe iz SM doci cemo kako prosle ,ove a i sljedece godine ... Ko zna mozda navratimo cak i u Zenicu ili Sarajevo na TS ...
 
Član
Shelby je napisao(la):
da prenesem utiske nas Zenicana koji smo ucestvovali na ovom TS;govorim ispred AK ZE-Tuning i imam punu podršku ostalih članova...
Tuning show kao event je bio dobar,standardno,kao i vecina TS,od programa sexy car wash,db drag,ocjenjivanje style-a i to je to,bilo je doduse i mjerenje jacine izduva,nesto novo i sto se meni licno svidjelo...mocna stvarka :cool:
sto se tice takmicara,moram priznati,bilo je zanimljivo,dosta dobrih auta,fino slozenih te ludih setupa u dB-u,imalo se šta za vidjeti ;)
sto se tice organizacije,mi iz Zenice smo poprilicno razocarani,krenemo rano ujutro da bi stigli na vrijeme za prijave (jer je rečeno da su prijave max do 10h) stignemo na vrijeme,da bi na kraju prijave bile i do 13h,znači mi levati sto smo postovali ono sto je napisano na stranici organizatora i na eventu na fb...
sto se tice programa,ništa nije bilo onako kako je najavljeno,sve je pomjereno za 1 eventualno 2h...proglašenje pobjednika u 6,pola 7 men's cini a najavljeno daleko ranije...nema veze,opet kazem...
zanemarit cemo i neku djevojku,sto se kreveljila na razglas dobrih pola sata,45 min...
cisto sumnjam da je ona neka pjevačica i dio programa,jer hem nema pjevackih sposobnosti hem je malo pjevala,malo pricala,malo se cerekala i kreveljila na razglas i sudeci po reakcijama ostalih ucesnika,svima dobro išla na živce...
al' nema veze,opet cemo i to zanemariti...
po meni,po nama...NAJVECI PROPUST TS Gradiška 2013 su bili pehari za MINI klasu,tj NIJE ih bilo...bruka i sramota,organizator prebacuje krivicu zbog toga na ekipu koja je mjerila,lafo,nisu bekir i liga napisali da trebaju pehari i za mini klasu...
daj ba,smijesno...
koliko sam mogao do sada vidjeti mini klasa je jedna od "najposjecenijih" klasa,tu maltene ima najvise takmicara u toj klasi,te kao sto je Bekir rekao na dodjeli nagrada; to je klasa sa kojom pocinjemo i pravimo nase prve korake u dB-u,i upravo zbog toga sto je to pocetak,trebali bi biti pehari,trebale bi biti makar medalje da podstaknu takmicara i da ga nafuraju,jer taj prvi pehar se uvijek pamti i ima posebno znacenje...al' eto,ne mislimo svi isto...
elem,prešli smo 400 km,momak se prvi put takmicio i dobio je zahvalnicu od nekih 30 kpf...smiješno!
Jedno je sigurno,a to da mi,AK ZE-Tuning,više necemo ici u Gradišku.
LP

1. Prijave i sve ostalo je pomjereno zbog gužve na prelazu Gradiška jer nas je zvalo 20 vozila koja su bila na granici...

2. Za kreveljenje si napravio međeda od muhe

3. JA sam kriv sto pehara u mini klasi nije bilo...(greskom sam Radmili iz TAXI BAR.a napisao broj pehara i klase... izostavio sam mini)
Svi koji su ostali bez pehara ce da ih dobiju u narednim danima, nek se odluce dali zele na adresu da dobiju iste ili da ih preuzmu na nekom od sledecih eventa, pošaljite mi PM kako želite)

4. Diploma vrijedi 1KM

Ja stvarno ne znam kako toliko u vama ima jada i čemera. Ja i Liga smo bili u organizaciji kompletnog eventa... Kako očekujete da se završi nešto do 16h kad na staylu imamo preko 60vozila, na mjerenju izduva 10tak, na dB-u 20. ovo su cifre koje neko može da sanja.

Ni na jednom forumu nismo dobili ni uvrede ni primjedbe.
JA i Liga (govorim i u Ligino ime) smo bili dio organizacije u Gradišci
Ovim se osjećamo uvređeno, neću da niko sere po meni... samo sranje po organizaciji je sranje po meni jer sam vodio program!
S toga Vi iz AK ZE-Tuning "kluba" ste zaboravili spomenuti da se vaša najava za event okrenula 20tak puta na razglas i zaboravili ste da se zahvalite zbog toga, niste zaboravili da poserete mene, Ligu, Dalibora jer mi smo krivi za kašnjenja s toga i možete zvati Omara koji se posro na čitavu scenu prošle godine da vam radi i dB i mjerenje Isprda!

Zdravo

PEHARE CE SVI DA DOBIJU!
 
Član
Nisam ništa pisao, samo sam čekao ko će popljuvati i dočekao sam.:icon_mad:

Nije se rodio ko je narodu ugodio, pogotovo "zahtjevnom".

Ova manifestacija je već tradicionalno SAVRŠENO organizovana i u savršenom redu prošla. Meni bilo super, vidio dosta ekipe, a nekih nigdje, a sad vidim da su bili, ne znam kako smo se mimoišli.

Stvarno ste jadni ako imate zamjerki, BILO KO!!!
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Nisam ništa pisao, samo sam čekao ko će popljuvati i dočekao sam.:icon_mad:

Nije se rodio ko je narodu ugodio, pogotovo "zahtjevnom".

Ova manifestacija je već tradicionalno SAVRŠENO organizovana i u savršenom redu prošla. Meni bilo super, vidio dosta ekipe, a nekih nigdje, a sad vidim da su bili, ne znam kako smo se mimoišli.

Stvarno ste jadni ako imate zamjerki, BILO KO!!!


Gdje si ti bio ? Ja jos pitao one zenmske u sanku jel bio Ogi ,Ognjen ? kaze koooo ??? :lol::lol::lol:

Vidio sve haman samo tebe nisam :icon_rolleyes::icon_rolleyes:





@SUKI : hahahah one tete su me privlacile al pravo :lol::lol::lol::lol:
 
Član
Shelby je napisao(la):
da prenesem utiske nas Zenicana koji smo ucestvovali na ovom TS;govorim ispred AK ZE-Tuning i imam punu podršku ostalih članova...
Tuning show kao event je bio dobar,standardno,kao i vecina TS,od programa sexy car wash,db drag,ocjenjivanje style-a i to je to,bilo je doduse i mjerenje jacine izduva,nesto novo i sto se meni licno svidjelo...mocna stvarka :cool:
sto se tice takmicara,moram priznati,bilo je zanimljivo,dosta dobrih auta,fino slozenih te ludih setupa u dB-u,imalo se šta za vidjeti ;)
sto se tice organizacije,mi iz Zenice smo poprilicno razocarani,krenemo rano ujutro da bi stigli na vrijeme za prijave (jer je rečeno da su prijave max do 10h) stignemo na vrijeme,da bi na kraju prijave bile i do 13h,znači mi levati sto smo postovali ono sto je napisano na stranici organizatora i na eventu na fb...
sto se tice programa,ništa nije bilo onako kako je najavljeno,sve je pomjereno za 1 eventualno 2h...proglašenje pobjednika u 6,pola 7 men's cini a najavljeno daleko ranije...nema veze,opet kazem...
zanemarit cemo i neku djevojku,sto se kreveljila na razglas dobrih pola sata,45 min...
cisto sumnjam da je ona neka pjevačica i dio programa,jer hem nema pjevackih sposobnosti hem je malo pjevala,malo pricala,malo se cerekala i kreveljila na razglas i sudeci po reakcijama ostalih ucesnika,svima dobro išla na živce...
al' nema veze,opet cemo i to zanemariti...
po meni,po nama...NAJVECI PROPUST TS Gradiška 2013 su bili pehari za MINI klasu,tj NIJE ih bilo...bruka i sramota,organizator prebacuje krivicu zbog toga na ekipu koja je mjerila,lafo,nisu bekir i liga napisali da trebaju pehari i za mini klasu...
daj ba,smijesno...
koliko sam mogao do sada vidjeti mini klasa je jedna od "najposjecenijih" klasa,tu maltene ima najvise takmicara u toj klasi,te kao sto je Bekir rekao na dodjeli nagrada; to je klasa sa kojom pocinjemo i pravimo nase prve korake u dB-u,i upravo zbog toga sto je to pocetak,trebali bi biti pehari,trebale bi biti makar medalje da podstaknu takmicara i da ga nafuraju,jer taj prvi pehar se uvijek pamti i ima posebno znacenje...al' eto,ne mislimo svi isto...
elem,prešli smo 400 km,momak se prvi put takmicio i dobio je zahvalnicu od nekih 30 kpf...smiješno!
Jedno je sigurno,a to da mi,AK ZE-Tuning,više necemo ici u Gradišku.
LP

Mrzim prepucavanje, ali ovo ti nemogu presutiti.
Prosle godine se i kod vas desilo isto. Sjeti se samo u koliko su Mostarci stigli i svi su se takmicili (nemam nista protiv istih). Ja i ekipa isto poranili da bi stigli na vrijeme i isto nam se deslio kao i vama.Ni sami niste ispostovali najavljeno.

Treba se zahvaliti svim organizatorima sto uopste organizuju bilo kakav event, ma kakav da je, pa makar na ulozenom trudu.;)
 
Član
Bekire druze,pogresno si me shvatio,nisam mislio da napadam ili pljujem,vjerovatno se u prethodnom postu nalaze neki neadekvatni izrazi iz kojih si zakljucio da pljujem po svemu...ako je tako,onda je do mene,sigurno mi to nije bila namjera...svi mi vrlo dobro znamo ko su Bekir i Liga,ko je Dalibor,upravo radi toga sto znamo i imate odredjeni respekt kod nas,"mladjih" ekipa...

jel to ne smijem iznjeti nase misljenje i pohvale i kritike?

rekao sam dobre strane,rekao sam i loše,dao si odgovore na moje kritike i to poštujem,u cemu je onda problem?

sto se tice kreveljenja,to sam spomenuo kao propust,jer su i nama prosle godine skrenuli paznju na to (imali smo slican "problem") mada opet kazem,nema veze-desava se... sve je to normalno,mi smo imali i primjedbe na dzipove sto su se vozali...
namjerno sam naglasio kao najveci propust te pehare,ne jer sam zeljan pehara,zeljan para,vec zato sto mi je bilo krivo i da kazem tesko gledati kolegu,jarana,koji je skuckao nesto para,napravio neki setup,prvi put dosao na takmicenje,"uzeo" trece mjesto i dobio samo diplomu...

to je razlog,al' hele nejse,nisam srao niti zelim da serem po nekome,pogotovo ne da pljujem po necijem radu,svakome se greske i propusti desavaju ;)

tek smo sad dobili odgovore na neke stvari,ok,momci su kasnili na granici i poštujem i kod nas su mostarci imali problema,kasnili su,nazvali na vrijeme i zamolili da se ostave takmicarska mjesta,to mi je ok...


a za najavu sam ti se zahvalio kad sam ti dao cd i ovim putem ti se virtuelno zahvaljujem na toj gesti sto si ucinio,stojim iza toga,hvala na usluzi! :icon_smile:


@Anese to je moj problem sto sam malo u svom svijetu pa ne registrujem ljude dok me neko baš ne uhvati za ruku ili stane ispred mene pa kaze "hoces se pozdravit'" :lol:
nemoj zamjeriti bgt,sto te ne bih pozz,nismo se svadjali nit ista,halali,na iducem eventu imas pice od mene da se iskupim :D
 
Član
Nisam bio ali znam da kenjate i pravite od mrve hljeb!
Na svakom eventu bude gluposti ali u gradisci najmanje i u tome je poenta tako da je gradiska sto se tice car show fazona jos uvjek daleko najbolji event!
A da si ti samo bio na Ciljugama kada je Eddo vodio program (dB) eeeeee sta bi onda pisao momce

A Ligi i Bekiru kao i Daliboru treba samo ruku stisnuti i cestitati sta rade iz godine u godinu.
 
Član
laki_grcica je napisao(la):
Super event tj perverzija
i sledeće godine valja doć :)

ako te cale brat bude htjeo voditi :lol::lol::lol:

MOMCI, SKUP JE BIO SUPER :cool:

drugo jebes pehar, ja sam dosao prvi put da se takmicim u MINI i odmah uzeo prvo mjesto...

To je za mene NAJLJEPSA NAGRADA.....

Lijepo je dobiti i pehar,ali Boze moj, propusta je bilo i bice uvijek...

LJUDI SMO ZATO I GRIJESIMO !!!!

JOS JEDNOM, SVAKA CAST :cool::cool::cool::cool:
 
Top