TUNING & STYLING SHOW GRADISKA 2013

TUNING & STYLING SHOW GRADISKA 2013

Član
Sandy : Kad vi otprilike mislite da cete biti u BL ??

Ekipa iz BL , i ostatak ekipe moze nas sacekati na Prijedorskoj petlji negdje da se cujemo telefonom ... ko je za nek se javi na pm , dajte da dogovorimo tu kolonu ...





EDIT : Organizatorima jedno pitanje : Da li ce biti negdje da se moze uzeti nesto za jesti i slicno , neznam tacno imal li u onom restoranu na parkingu ili je ono kafic , i nisam siguran da li je prosle godine bilo unutra ista za rostilja ? :D
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Mi smo se dogovorili sa Zenicanima idemo sa njima pa eto jos ko zeli nek se prikljuci koloni, samo bi zamolio bez divljanja preticanja glupiranja i slicno da nam se ne ogadi ovo putovanje :cool:

kakvo preticanje, mi imamo u koloni strasnu masinu od cak 33kilowata i 30+ godina, mada ni mi ostali nismo nesto puno bolji :D :lol:
 
Član
badboy je napisao(la):
EDIT : Organizatorima jedno pitanje : Da li ce biti negdje da se moze uzeti nesto za jesti i slicno , neznam tacno imal li u onom restoranu na parkingu ili je ono kafic , i nisam siguran da li je prosle godine bilo unutra ista za rostilja ? :D

U okviru Taxi bara imate restoran sa bastom u koji mozete sjesti i jesti.
Takodje ce na pisti biti jedan rostilj kao i svake godine ...
Uglavnom sto se tice toga nema problema. ;)
 
Član
Zenica - Mostar kad krecete i kad odprilike planirate biti u Jajcu da znam zbog sebe ....
 

JD.

Član
Na Facebooku neko od organizatora je napisao da su prijave do 12, moze li konacna informacija ??

ne krece mi se stvarno u 6 iz Sarajeva ako ne moram ;)
 
Član
prijave su do 11 u slucaju kasnjenja.... 061 484 164 al u zadnjoj varijanti molim vas imamo preko 100 najavljenih takmicara... hvala

badboy je napisao(la):
Sandy : Kad vi otprilike mislite da cete biti u BL ??

Ekipa iz BL , i ostatak ekipe moze nas sacekati na Prijedorskoj petlji negdje da se cujemo telefonom ... ko je za nek se javi na pm , dajte da dogovorimo tu kolonu ...





EDIT : Organizatorima jedno pitanje : Da li ce biti negdje da se moze uzeti nesto za jesti i slicno , neznam tacno imal li u onom restoranu na parkingu ili je ono kafic , i nisam siguran da li je prosle godine bilo unutra ista za rostilja ? :D

bude rostilj i veliki stand "jelena" kao nikad do sad!!!!
 
Član
Ja dolazim na db.


Neko je pitao za BL mislim oko 9-10 da smo gore nemogu se orjentisat slabo znam taj put, mozda zenicani bolje znaju :D
 
Član
JD. je napisao(la):
Na Facebooku neko od organizatora je napisao da su prijave do 12, moze li konacna informacija ??

ne krece mi se stvarno u 6 iz Sarajeva ako ne moram ;)


To sigurno nije napisao neko od organizatora , jer je organizacija
postavila ranije obavijestenja da su prijave do 10 sati , s tim sto se ostavlja
jos jedan sat takmicarima u slucaju kasnjenja da se jave i stignu do 11 sati.

Ovo nije bez razloga , ili zato sto se nekom tako svidja, vec zbog veceg
broja ucesnika koji se ocekuju (2011 ih je bilo 91 , 2012 nesto manje)

Organizatori planiraju da ocjenjivanje pocne odmah po zakljucenju prijava
kako se sa proglasenjem pobjednika ne bi zakasnilo i otislo u noć jer ipak
naredni dan je radni dan ponedjeljak i ima vas koji radite a udaljeni ste od
Gradiske po 300+ kilometara.

Dakle, prijave su do 10 sati , u slucaju kasnjenja javite se na
065 549 990 Dalibor ili 065 637 737 Radmila (za styling) i
061 484 164 Bekir (za db drag) , kako bi vas upisali
na prijavnici i dodijelili startni broj. Prijave se zakljucuju u 11 sati.


Bekir_SA je napisao(la):
bude rostilj i veliki stand "jelena" kao nikad do sad!!!!


Ja mislim NEKTARA :cool:
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Ja dolazim na db.


Neko je pitao za BL mislim oko 9-10 da smo gore nemogu se orjentisat slabo znam taj put, mozda zenicani bolje znaju :D

Mnogo mi znaci kad mi kazes 9-10 budi malo precizniji evo ja ti kazem od Mostara do Jajca imas 150 km to je znaci 2 sata 30 minuta lagane voznje pa se orijentisi kad ces biti u jajcu... Ja vas cekam na izlazu iz jajca bice sa mnom jos par kolega vjerovatno idemo pravac banja luka zato mi treba vas vrijeme da mogu reci ostalim kolegama dole kupimo jos 3-4 auta i pravac prijedorska petlja gdje cekamo bihac,cazin,sanski most.....

https://www.facebook.com/206gti?ref=tn_tnmn
 
Član
d@llygti je napisao(la):
badboy je napisao(la):
EDIT : Organizatorima jedno pitanje : Da li ce biti negdje da se moze uzeti nesto za jesti i slicno , neznam tacno imal li u onom restoranu na parkingu ili je ono kafic , i nisam siguran da li je prosle godine bilo unutra ista za rostilja ? :D

U okviru Taxi bara imate restoran sa bastom u koji mozete sjesti i jesti.
Takodje ce na pisti biti jedan rostilj kao i svake godine ...
Uglavnom sto se tice toga nema problema. ;)

Inace nepreporucujem restoran jer su mi oderali kozu sa leđa za porciju cevapa... 10KM je bila porcija koja nije bila ni pocemu posebna (podriguje kao i sve ostale)...msm nije da mi je zao (vidi mi se po stomaku :lol:) al sto je previse previse je :icon_evil:

Preporucujem hranu&standove unutar TS prostora.

LP

Suki
 
Legend
mi krecemo za sat... idemo ranije radi proprema...

vrijeme je obecavajuce... vidimo se... :cool:


d@llygti je napisao(la):
U okviru Taxi bara imate restoran sa bastom u koji mozete sjesti i jesti.
Takodje ce na pisti biti jedan rostilj kao i svake godine ...
Uglavnom sto se tice toga nema problema. ;)

Nas ceka piletina, nemoj se sad sakrivati :lol:
 

MTR

Član
aaaaaa , eto i mene ;)

samo ne kontam ove svoje sugradjane , sto ne idete preko Doboj/Stanari/Prnjavor , em je manja kilometraza em je bolja cesta ?
 
Legend
MTR je napisao(la):
aaaaaa , eto i mene ;)

samo ne kontam ove svoje sugradjane , sto ne idete preko Doboj/Stanari/Prnjavor , em je manja kilometraza em je bolja cesta ?

Moja preporuka je isto... ko ide od strane sarajeva tj. Zenice... a nece svracati u Banja Luku:

Sarajevo - Zenica - Doboj - (skretanje lijevo) - Sranari - (skretanje lijevo) - Prnjavor - Laktasi - Nova Topola - Gradiska...

znaci odlican put... ;)
 
Član
Liga je napisao(la):
MTR je napisao(la):
aaaaaa , eto i mene ;)

samo ne kontam ove svoje sugradjane , sto ne idete preko Doboj/Stanari/Prnjavor , em je manja kilometraza em je bolja cesta ?

Moja preporuka je isto... ko ide od strane sarajeva tj. Zenice... a nece svracati u Banja Luku:

Sarajevo - Zenica - Doboj - (skretanje lijevo) - Sranari - (skretanje lijevo) - Prnjavor - Laktasi - Nova Topola - Gradiska...

znaci odlican put... ;)

Preporucujem i ja ovaj put ... Najblize a cesta je dobra.
S tim sto takodje preporucujem na skrenete prema STanarima , a ne SRanarima jer cete u tom slucaju zalutati :lol::lol::lol::lol:
 
Top