TUNING & STYLING SHOW GRADISKA 2013

TUNING & STYLING SHOW GRADISKA 2013

Član
Ma nedam ja oci moje gladne,bujruma ce bit,aBd....ja cevape i rostilj nosim,vi usput kupite koji hljeb il lepinu kakvu,nacemo i soka i BUJRUM na rostilj,od mene necete imat problema,ja samo hocu da ljude nahranim :D da vise vidim tog golfa 3 sa vento look-om :D
 
Legend
mahir_011 je napisao(la):
Ma nedam ja oci moje gladne,bujruma ce bit,aBd....ja cevape i rostilj nosim,vi usput kupite koji hljeb il lepinu kakvu,nacemo i soka i BUJRUM na rostilj,od mene necete imat problema,ja samo hocu da ljude nahranim :D da vise vidim tog golfa 3 sa vento look-om :D

:lol: salim se legendo
druzenje je naj vaznije , meni je vise zime , snijega ... kise i ove monotonije preko glave
ima da sjednemo , ja cu traziti ko ima rostilj i jbg mahire mahire ti se odazovi iz mase

badboy je napisao(la):
Enese sta ste skontali ?

eurodubs ekipa hoce da prave photoshoot i video auta
tako da cu ja naj vjerovatnije prvi krenuti , da bi tamo ranije stigao,.....racunam da idem odavde u naj kasnije u 6 .... pre rano , a ici cu preko dubice odmah iz novog da prije stignem nema mi druge druze , al nema veze , tamo cemo se vidjeti opet

a za ostale , vjerovatno ce i oni zamnom istim putem , ukoliko se sta promijeni odmah ti javim
 
Član
OK ... pa mi cemo krenuti onda oko 8 lagano za Gradisku do 10 mozemo stici jer ce se Dzafic prijaviti .. tako da vidjet cemo se gore ..


:cool::cool::cool:


:123::123:
 
Član
mahir_011 je napisao(la):
posto imam mnogo prijatelja koji vole cevape i rostilj....smijem li ja u kola ubacit plinski rostilj malih dimenzija,da nahranim svoje ljude??? unaprijed hvala organizatorima :D

Znaci da nosim i cevape i sokove a ti ugrij rostilj :D
 
Član
Mi dolazimo :D :cool:
Ako ima ko da se ukljucimo u kolonu nek javi idemo:

Jablanica
Rama
Uskoplje
G. i D. Vakuf
Bugojno
Jajce
Banja Luka


:cool:
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Mi dolazimo :D :cool:
Ako ima ko da se ukljucimo u kolonu nek javi idemo:

Jablanica
Rama
Uskoplje
G. i D. Vakuf
Bugojno
Jajce
Banja Luka


:cool:

Ako ste raspolozeni nas nekoliko ce krenuti iz Mrkonjic Grada pa mozemo da vas sacekamo na putu banja luka Jajce tacnije crna rijeka mjesto 27 km udaljeno od jajca i 46 km od Banja Luke i dole cemo da se prikljucimo ekipi iz Banja Luke i vjerovatno sa kolegama iz Bihaca, SM i Cazina samo javite kad krecete i da se skontamo NO PROBLEM
 
Član
Iz SM ce ici najmanje 2 auta al bitno je da se ide , ekipa iz BL mogla bi nas cekati na onom autoputu BL-Gradiska uz neku benzisku il tako nest , a isto tako moze i Sandi i ekipa .. ? Hajd da dogovorimo kolonu lagano i da ne divljamo i da dodjemo do 10h gore
 
Član
Zenica dogovorite se sa Mostarom da se nadjete u Gornjem Vakufu, moja ekipa ce vas cekat na izlazu iz Jajca i idemo zajedno pravac Banja Luka.... Dole kupimo jos par auta i skontacemo nekako da cekamo kod prijedorkse petlje badboya i njegovu ekipu i svi zajedno pravac gradiske ako ste za to javite ;)
 
Član
uključio bih se ja sa vama u Bugojnu, ali trenutno sam u sarajevu. a ustvari i nemam se čime uključiti, trčat ću za vama sa taćkama za drva :D
 
Član
Mi smo se dogovorili sa Zenicanima idemo sa njima pa eto jos ko zeli nek se prikljuci koloni, samo bi zamolio bez divljanja preticanja glupiranja i slicno da nam se ne ogadi ovo putovanje :cool:
 
Top