Tuning & Styling Show Brcko 2013

Tuning & Styling Show Brcko 2013

Član
Ja kako znam svako moze dati neku kritiku il nesto il je to na ovom Forumu zabranjeno :icon_question: a prvi put kombi izbacio 148 i nešto a nije se takmicio sa golf 2 vec sa nekim drugim , a golf 2 149 i nesto nisam zapamtio pa sam rekao da je izbacio vise ! A ti za Lukavac i njegovo okupljanje pisi svako ima svoje dat kritiku , zamjerku itd drugo sto smo mi neslozni ;) i još kako vidim nisu to bile zamjerke samo moje već pola od njih a ne samo od mene ja sam lijepo rekao jesmo dugo cekali rezultate Styling-a to smo cekali samo i da krenemo kuci jer je vec bilo kasno a neki i rade pa moraju se malo odmoriti..i nisam tu dosao da kupim te zamjerke vec sam samo rekao da je dobro rekao kolega iz Complexa a vi to shvatite kako oćete , a i Mensur84 isto je dobro rekao...I necu vise da se prepucajem ! I ne bi da kvarim odnose izmedju klubova itd..SVAKO IMA SVOJE MISLJENJE I STAV ;) Svako dobro :cool:


Momak si ti video onaj kombi ? I ono pojacalo u njemu ? :)
Verovatno da nisi, cim pricas tako...
Kombi je zapremine 10 puta vece nego Golf 2....

A apm je bio HELIX 1000.2 ko se razume video je, koji ima svega 1764 Watt merene snage... :) A u golfu ??? koliko kw-a ? ? ? :)

Znaci 148.6db u zapremini avionskoj na smesnoj snazi... (cisto da se objasne neke stvari)
I to muzika spakovana za 2-3h posla

p.s. Prebaci onu muziku od 149 ili 152 u kombi... Pa mi se javite da vidim rez <3 :*
 
Član
Ukinite novcane nagrade opcenito i obezbjedite samo kvalitetne pehare, kome je do love a ne do pehara ne treba ni da se takmici...
 
Član
guster je napisao(la):
Ukinite novcane nagrade opcenito i obezbjedite samo kvalitetne pehare, kome je do love a ne do pehara ne treba ni da se takmici...



Slazem se, meni je drazi pehar nego bilo kakve pare da ponesem sa skupa...
 
Legend
svaka cast
sretno u buducnosti , ipak organizirati bilo kakav skup nije ni malo lako
iz vec navedenih i jos nekoliko slicnih razloga AMK AUTO - SPORT Cazin do sad ni jedan event nije napravio , ne moze se svakom ugoditi i jbg

aBd budem u mogucnosti jednom doci ,...
 
Član
BoroLO je napisao(la):
Ja kako znam svako moze dati neku kritiku il nesto il je to na ovom Forumu zabranjeno :icon_question: a prvi put kombi izbacio 148 i nešto a nije se takmicio sa golf 2 vec sa nekim drugim , a golf 2 149 i nesto nisam zapamtio pa sam rekao da je izbacio vise ! A ti za Lukavac i njegovo okupljanje pisi svako ima svoje dat kritiku , zamjerku itd drugo sto smo mi neslozni ;) i još kako vidim nisu to bile zamjerke samo moje već pola od njih a ne samo od mene ja sam lijepo rekao jesmo dugo cekali rezultate Styling-a to smo cekali samo i da krenemo kuci jer je vec bilo kasno a neki i rade pa moraju se malo odmoriti..i nisam tu dosao da kupim te zamjerke vec sam samo rekao da je dobro rekao kolega iz Complexa a vi to shvatite kako oćete , a i Mensur84 isto je dobro rekao...I necu vise da se prepucajem ! I ne bi da kvarim odnose izmedju klubova itd..SVAKO IMA SVOJE MISLJENJE I STAV ;) Svako dobro :cool:


Momak si ti video onaj kombi ? I ono pojacalo u njemu ? :)
Verovatno da nisi, cim pricas tako...
Kombi je zapremine 10 puta vece nego Golf 2....

A apm je bio HELIX 1000.2 ko se razume video je, koji ima svega 1764 Watt merene snage... :) A u golfu ??? koliko kw-a ? ? ? :)

Znaci 148.6db u zapremini avionskoj na smesnoj snazi... (cisto da se objasne neke stvari)
I to muzika spakovana za 2-3h posla

p.s. Prebaci onu muziku od 149 ili 152 u kombi... Pa mi se javite da vidim rez <3 :*

Ma ok je nisam ja nista nit ismijavao nit koji , to sam samo vidio tamo kad je otkucao i bas me toliko i ne zanima taj DB ! Tako da :icon_exclaim:
 
Član
Najlakse je doci i platit,ha ja..
Bilo je dobro za prvi put,vrijeme posluzilo,hlada je bilo:)
Ja sam ranije morao otici,al mislim da ce se sljedece god.otkloniti nedostatci
pozdrav
 
Hvala na podrsci ljudi, nema potrebe da idemo dalje u raspravu, sve sam razjasnio u proslom postu, bilo je propusta, bice ih opet, kao sto Enes rece, uvijek ce bit nezadovoljnih ljudi, jbg, sta je tu je, mi necemo stat, sljedece godine pametnije, spremnije i nadam se financijski vise podrzaniji :)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Hvala na podrsci ljudi, nema potrebe da idemo dalje u raspravu, sve sam razjasnio u proslom postu, bilo je propusta, bice ih opet, kao sto Enes rece, uvijek ce bit nezadovoljnih ljudi, jbg, sta je tu je, mi necemo stat, sljedece godine pametnije, spremnije i nadam se financijski vise podrzaniji :)

Podržavam,svaka cast, propusta jestebilo ali na kraju sta to ima da je organizovano a da nije bilo istih.
Dobar event sve u svemu. Sava prica za sebe :icon_smile:. Vidimo se ponovo kod vas;)
 
Član
guster je napisao(la):
Ukinite novcane nagrade opcenito i obezbjedite samo kvalitetne pehare, kome je do love a ne do pehara ne treba ni da se takmici...

Svaka cast drug,nek si i ti jednu pametnu prilozio :cool::cool: apsolutno se slazem s tobom,nije niko veci od mene,kada pokupim pehar na eventu!!
 
Član
joj ***** ti i drzavu i novcane nagrade i pehar i takmicenje i takmicare i sudije i organizatore i sve!!!
pa zar je moguce da se skupi 500 do 1000 motora na moto skupu i svi pijuckaju turiraju plesu luduju i svi zadovoljni !?
a na kontra strani u prosjeku dodje 80-ak usranih tjuniranih auta i odmah: sto je ovaj dobio,sto je onaj ,sto je skupo ,sto je glasno, sto je ,sto je????

eto ja sam bio pozvan da budem neki nazovimo ga sudija... a je li problem sto je drugi sudija dobio usrani pehar!?je li problem sto je organizator dobio usrani pehar?!

organizatori uopsteno...ja vas molim...ukinite nagrade,pehare i ta sranja...
ko hoce neka doveze svoje auto i neka se druzi,neka rostilja,prica kako je ulozio 10000e ,kako mu je tata kupio,kako ga je zaradio na mjesalici,kako je dosao do nekog dijela...neka prica sto mu je volja
neka motoristi budu za primjer ...
 
Bravo Ljuboje, razvalio si komentarom. Ja uvijek bajkere i motorijade spominjem kao primjer idealnih skupova, nema nagrada, nema niceg, samo druzenje, rostiljanje, pijuckanje i dobra muzika. Ne znam kako im uspjeva, al to je ono cemu treba da i mi tezimo.
 
Član
Nemoze te ba ljudi poredit motorijadu i ovo ba,sta vam je?
Druga su pravila u tom sportu i u ovom jbg.
Motorijade su bas druzenja jbg.a ovo je neka vrsta takmicenja kako ja znam :icon_rolleyes:
A drugo uvijek ce biti tih ljudi koji su ne zahvalni na svemu.
Al nije se rodio ko je narodu u godi.
Tako da nema se tu sta puno pricat ba bilo je proslo drugi put moze samo biti bolje.
Za prvi put je extra bilo.
 
Top