Tuning & Styling Show Brcko 2013

Tuning & Styling Show Brcko 2013

Član
Evo ovako,prvo da se zahvalim na finom i ugodnom druzenju domacinima,bilo je super,extra prostor,sa dosta hladovine :cool: takodje se zahvaljujem i na nagradi,to je rva ove sezone. Kao sto vec vidjo odgovor,vezan za propuste,da se i ja nadovezem,mada to sada nema nikakve veze,ali eto da se u ime svog tima (SRT Complex) koji je dosao sa 6 auta,od toga dva su bila prijavljena na Styl... Iskereno propust kod same organizacije i ocjenjivanja auta,i dodjele nagrada.

Znaci u 5 godina,koliko vec posjecujem i takmicim na Stylu,nigdje nisam vidio da se organizatori i sudije takmice!!!? Mozda grijesim u ovome,ali vjeruj te da je to jedan veliki propust za same organizatore. Ljudi podijelise pehare svojoj ekipi,podijelise sudijama,pa onda raji koja je dosla i prezentirala svoje automobile. Da su ta auta bila na poligonu koji je bio za takmicare,pa ajde da se i to nekako proguta ali ovako....No coment Vise!!

Jos jednom da napomenem,ja sam osvojio nagradu,extra sve bilo,super,i sve pohvale,vidimo se opet abd...ali ovo predhodno sto sam napisao mi je malo zapalo za oko,mislim da se vecina slaze,i barem su takvi bili komentari dok su se dijelili pehari!!

Hvala jos jednom i vidimo se do godine! LP
 
Legend
Drug moj... bio si tu, bio sam tu, bili su tu... zasto se nije pitalo na licu mjesta zasto je to tako? Dobio bi odgovor...

Sad malo pojasnjenje... po meni... jedina greska u navedenom slucaju od strane organizatora je ta, sto nisu javno procitali pravila za Styling...

Evo pojasnjenje...

Poligon je bio namjenjen za ocijenjivanje automobila u osnovnim klasama koji su platili kotizacija za Style,
ta auta nisu bila obavezna u ostalim specijalnim klasama ili MINI kako ih je organizator nazvao...

A u mini klase po prvi put na eventima kako je organizator zamislio, ubrajala su se SVA auta koja su bila u KRUGU POLIGONA,
znaci nagrada od strane organizacije... e sad se vrati nazad i pogledaj ko je sta dobio... ;)

p.s.
ja licno, a to nek potvrde svi koji su bili oo mene sam trazio, da se izuzme moje auto skroz bez obzira na sve,
bas zato sto sam sudio, jer se uvijek trazi dlaka u jajetu...
 
Član
PuntoFan je napisao(la):
Evo ovako,prvo da se zahvalim na finom i ugodnom druzenju domacinima,bilo je super,extra prostor,sa dosta hladovine :cool: takodje se zahvaljujem i na nagradi,to je rva ove sezone. Kao sto vec vidjo odgovor,vezan za propuste,da se i ja nadovezem,mada to sada nema nikakve veze,ali eto da se u ime svog tima (SRT Complex) koji je dosao sa 6 auta,od toga dva su bila prijavljena na Styl... Iskereno propust kod same organizacije i ocjenjivanja auta,i dodjele nagrada.

Znaci u 5 godina,koliko vec posjecujem i takmicim na Stylu,nigdje nisam vidio da se organizatori i sudije takmice!!!? Mozda grijesim u ovome,ali vjeruj te da je to jedan veliki propust za same organizatore. Ljudi podijelise pehare svojoj ekipi,podijelise sudijama,pa onda raji koja je dosla i prezentirala svoje automobile. Da su ta auta bila na poligonu koji je bio za takmicare,pa ajde da se i to nekako proguta ali ovako....No coment Vise!!

Jos jednom da napomenem,ja sam osvojio nagradu,extra sve bilo,super,i sve pohvale,vidimo se opet abd...ali ovo predhodno sto sam napisao mi je malo zapalo za oko,mislim da se vecina slaze,i barem su takvi bili komentari dok su se dijelili pehari!!

Hvala jos jednom i vidimo se do godine! LP

Potpis , slažem se sa Joe-om ;) i SRT Lukavac tako misli , al eto abd vidimo se na Speed Showu u sept i sl. godine abd , dugo su se cekali rezultati itd..sve je objasnio ovaj iz SRT Complex s kime smo se zajedno u koloni vraćali kući ;) al otom potom vidimo se next year :123: naravno i mi smo kući donije 2 pehara isto nam je zapalo za oko kao i njima :icon_smile: al momci eto 1. put org. TS valjda bude sl. godine bolje :cool:
 
Član
Sto se tice druzenja...ekstra :cool:

Propusta je bilo i bice ih uvijek......Ali, do sada nisam nijednom dozivjeo situaciju da takmicari isprate organizatore kuci i pozele im sretan put :lol::lol::lol:
 
Član
pukim48 je napisao(la):
Sto se tice druzenja...ekstra :cool:

Propusta je bilo i bice ih uvijek......Ali, do sada nisam nijednom dozivjeo situaciju da takmicari isprate organizatore kuci i pozele im sretan put :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol: Prejako :lol: :123:
 
Član
Jbg.bas posto je prvi put bilo okupljanje trebali su da vode racuna da ne dodje do nekih stvari.....
Dosta vam se ljudi bunilo zasto nije bilo novcanih nagrada :icon_question:
Pa kako se sudije mogu takmicit.
Pa kako mogu domaci tolike pehare dobit i mnogo drugih rijeci ali haj otom potom....
Mislim da je bilo bolje ona tombola da je se dala za neku vrstu takmicenja jbg.mozda je neko uzeo za 1KM to jest izaslo ga 4 KM i dobio 50 Litara goriva :icon_question: a ovi drugi sto su ulagali u taj sport bukvalno nista jbg.obicni pehar i diploma :icon_rolleyes:
Mene licno sto se tice zaboli me k....a za novcanim nagradama jbg.ja sam doso radi druzenja i da upoznam neke likove posto nisam do sada se pojavljivo nigdje na scenu nisam bio tu al sam reko da cu ove godine sve obici ako bog da...

U glavnom ja ne mogu reci da sam nezadovoljan jbg.dobio sam prvo mjesto u extreme style.
I drago mi je sto je sudia iz Sar.znao audia i prije kakav je bio a kakav je sad.
Hvala ti na podrsci druze.
Veliki pozdrav za tebe znas i sam koliko je love otislo da se to dovede sve u red ;););)
 
Član
Maestral je napisao(la):

Potpis , slažem se sa Joe-om ;) i SRT Lukavac tako misli , al eto abd vidimo se na Speed Showu u sept i sl. godine abd , dugo su se cekali rezultati itd..sve je objasnio ovaj iz SRT Complex s kime smo se zajedno u koloni vraćali kući ;) al otom potom vidimo se next year :123: naravno i mi smo kući donije 2 pehara isto nam je zapalo za oko kao i njima :icon_smile: al momci eto 1. put org. TS valjda bude sl. godine bolje :cool:


Druže, smiri malo doživljaje... Što nisi otišo Erolu i reko te sve zamjerke :icon_question: ,a ne ovako piso po forumu? Pusti to, ti napraviš sliku za okupljanje neko u Lukavcu (šta je fino, družite se i to je to) i misliš da smiješ dat zamjerku nekome... Ako se ne varam reko si kako Golf 2 može imat bolji rezultat od kombija? :lol: Tu se vidi koliko ti imaš veze o nečemu ;)
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Maestral je napisao(la):

Potpis , slažem se sa Joe-om ;) i SRT Lukavac tako misli , al eto abd vidimo se na Speed Showu u sept i sl. godine abd , dugo su se cekali rezultati itd..sve je objasnio ovaj iz SRT Complex s kime smo se zajedno u koloni vraćali kući ;) al otom potom vidimo se next year :123: naravno i mi smo kući donije 2 pehara isto nam je zapalo za oko kao i njima :icon_smile: al momci eto 1. put org. TS valjda bude sl. godine bolje :cool:


Druže, smiri malo doživljaje... Što nisi otišo Erolu i reko te sve zamjerke :icon_question: ,a ne ovako piso po forumu? Pusti to, ti napraviš sliku za okupljanje neko u Lukavcu (šta je fino, družite se i to je to) i misliš da smiješ dat zamjerku nekome... Ako se ne varam reko si kako Golf 2 može imat bolji rezultat od kombija? :lol: Tu se vidi koliko ti imaš veze o nečemu ;)

Ja kako znam svako moze dati neku kritiku il nesto il je to na ovom Forumu zabranjeno :icon_question: a prvi put kombi izbacio 148 i nešto a nije se takmicio sa golf 2 vec sa nekim drugim , a golf 2 149 i nesto nisam zapamtio pa sam rekao da je izbacio vise ! A ti za Lukavac i njegovo okupljanje pisi svako ima svoje dat kritiku , zamjerku itd drugo sto smo mi neslozni ;) i još kako vidim nisu to bile zamjerke samo moje već pola od njih a ne samo od mene ja sam lijepo rekao jesmo dugo cekali rezultate Styling-a to smo cekali samo i da krenemo kuci jer je vec bilo kasno a neki i rade pa moraju se malo odmoriti..i nisam tu dosao da kupim te zamjerke vec sam samo rekao da je dobro rekao kolega iz Complexa a vi to shvatite kako oćete , a i Mensur84 isto je dobro rekao...I necu vise da se prepucajem ! I ne bi da kvarim odnose izmedju klubova itd..SVAKO IMA SVOJE MISLJENJE I STAV ;) Svako dobro :cool:
 
Član
Ja neću ništa da kažem za show jer se nisam takčmičio, nisu me zakinuli ni za šta ( da se moj trud i uložene pare ne nagradi zasluženim mjestom)... da je to tako, onda bih kritikovo.. ali pošto nije, nemam šta reć jer sam bio samo posjetitelj...
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Ja neću ništa da kažem za show jer se nisam takčmičio, nisu me zakinuli ni za šta ( da se moj trud i uložene pare ne nagradi zasluženim mjestom)... da je to tako, onda bih kritikovo.. ali pošto nije, nemam šta reć jer sam bio samo posjetitelj...

Da džaba dalje ne spamamo svako dobro aBd vidimo se u TZ 02.06 :cool:
 
Aj ovako.

Od domacih, samo sam ja dobio pehar i to je bilo u ovim "Mini" klasama, imao sam namjeru da se takmicim u ovim osnovnim klasama, al iz razloga sto sam organizator bas zato sam odlucio da necu, a nisam ni auto bas potpuno pripremio.
I za ovo sam se necko, ali su me svi nagovarali, pa reko ajd, nisam se dzabe zadnje tri sedmice ubijo od posla do 2-3h ujutru.

Elem, znam da ima propusta, svjesni smo i sami, prvi put nam je event ovakvog karaktera, sljedeci put sigurno bolje i sa vise sadrzaja i svega.

Sto se novcanih nagrada tice, i to vjerujem da ce se iduci put ispostovat, jos uvijek iskljucivo sam klub ulaze pare, po pravilu , da bi grad, odosno vlada mogla da nas financira treba da postojimo vise od godinu dana, do tad, ni marke ne dobijamo. I ovo smo na jedvite jade izgurali.

Sto se prijava tice, to je moja greska, dogovorilo smo par dana prije da ce sve kotizacije iznositi 25 km, pa cemo odbijat pet za ulaz, da bi doslo do situacije da se prvi takmice prijavljuju i mene djevojka, koja je radila na prijavama, pita kako i koliko da odbijem i ja, sav smusen, kazem da je db 20 i da se odbije 5 od ulaza.

Znaci, moja greska, izvinjavam se.

Eto toliko raja, hvala svima koji su dosli, vjerujte da nije bilo lako organizovat ovo sve, em prvi put, em smo novcani bili jako zakinuti, tek par sitnih sponzora, puno lakse nam je bilo prosle godine onaj rejs organizovat, sve je islo glat, a ovaj put je bilo toliko prepreka da smo u jednom trenutku cak razmisljali o odgadjanju.

Izvinjama se i za putokaze i to smo se sjetili prekasno, probat cemo sve propuste iduce godine izbjec.

;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Aj ovako.

Od domacih, samo sam ja dobio pehar i to je bilo u ovim "Mini" klasama, imao sam namjeru da se takmicim u ovim osnovnim klasama, al iz razloga sto sam organizator bas zato sam odlucio da necu, a nisam ni auto bas potpuno pripremio.
I za ovo sam se necko, ali su me svi nagovarali, pa reko ajd, nisam se dzabe zadnje tri sedmice ubijo od posla do 2-3h ujutru.

Elem, znam da ima propusta, svjesni smo i sami, prvi put nam je event ovakvog karaktera, sljedeci put sigurno bolje i sa vise sadrzaja i svega.

Sto se novcanih nagrada tice, i to vjerujem da ce se iduci put ispostovat, jos uvijek iskljucivo sam klub ulaze pare, po pravilu , da bi grad, odosno vlada mogla da nas financira treba da postojimo vise od godinu dana, do tad, ni marke ne dobijamo. I ovo smo na jedvite jade izgurali.

Sto se prijava tice, to je moja greska, dogovorilo smo par dana prije da ce sve kotizacije iznositi 25 km, pa cemo odbijat pet za ulaz, da bi doslo do situacije da se prvi takmice prijavljuju i mene djevojka, koja je radila na prijavama, pita kako i koliko da odbijem i ja, sav smusen, kazem da je db 20 i da se odbije 5 od ulaza.

Znaci, moja greska, izvinjavam se.

Eto toliko raja, hvala svima koji su dosli, vjerujte da nije bilo lako organizovat ovo sve, em prvi put, em smo novcani bili jako zakinuti, tek par sitnih sponzora, puno lakse nam je bilo prosle godine onaj rejs organizovat, sve je islo glat, a ovaj put je bilo toliko prepreka da smo u jednom trenutku cak razmisljali o odgadjanju.

Izvinjama se i za putokaze i to smo se sjetili prekasno, probat cemo sve propuste iduce godine izbjec.





Sve je za 10 :cool:, Sve je kako treba i bez zamjerki, vidimo se mi uskoro... i samo napred ne dajte se, extra ste ekipa pozzz ;););)
 
Član
Samo da pojasnim,da ja nisam rekao da sam nezadovoljan,da me Liga nebi pogresno razumijo,ja licno i moj klub,koji je prisustovao dogadjaju,znaci daleko od toga!! Sve super bilo,sve za 5 :) ja sam samo iznio svoje zapazanje,sto mi je zapalo za oko,nista vise!! vidimo se ponovo naravno,jer je ekipa i druzenje na nivou!! ;)
 
Legend
PuntoFan je napisao(la):
Samo da pojasnim,da ja nisam rekao da sam nezadovoljan,da me Liga nebi pogresno razumijo,ja licno i moj klub,koji je prisustovao dogadjaju,znaci daleko od toga!! Sve super bilo,sve za 5 :) ja sam samo iznio svoje zapazanje,sto mi je zapalo za oko,nista vise!! vidimo se ponovo naravno,jer je ekipa i druzenje na nivou!! ;)

Ma sve OK... ;)
 
Član
Ne razumijem cemu odmah potreba za trazenjem propusta i negativnih stvari na svakom eventu koji se organizuje pogotovo ako uzmemo u obzir da su momci tek prvi put pokrenuli ovu pricu.

Takmicari, morate shvatiti jednu stvar eventi se organizuju radi vas, radi tuning kulture da bi se svi sastali na jednom mjestu i druzili, uzivali.
Znate li kako je tesko organizovati jedan event, koliko to sredstava i odgovornosti zahtjeva, drzati masu od par hiljada ljudi i stotinu automobila pod kontrolom da se ne daj Boze ne desi nesto kao sto se desilo na Ciljugama prije par godina, obezbijediti hranu, pice da ljudi nisu gladni ni zedni, obezbijediti dnevnice zaposlenima, pehare i nagrade takmicarima... A kao sto vecina zna sponzora u ovom nazovimo ga sportu nema ni na mapi dakle troskove pokrivaju pojedinci ili trpi cijeli klub! I opet uprkos tome mi organizujemo evente, pravimo druzenje, atmosferu, ne znam za mene licno prije dok sam bio takmicar pehar je bio sve, za stylera pehar je dokaz njegovog truda, rada, ideja i nije bilo ponosnije osobe od mene kad dodjem na naredni event pa pocnem redati pehare ispred svog auta. Isao sam na kraj svijeta po pehar sa dovoljno goriva u rezervoaru i 10 KM u djepu da sta pojedem u putu, a danas svi neke pare spominju. Opet ponavljam, ovo je zadovoljstvo, druzenje i zabava ne profitabilna organizacija koja po eventu zaradi 10 000 KM!

Ko god je organizovao bar jedan event u proslosti znat ce o cemu pricam.

Hvala na razumjevanju.
 
Top