Tuning & Styling Show Brcko 2013

Tuning & Styling Show Brcko 2013

Član
@rchy je napisao(la):
Maestral je napisao(la):
Ako mi neko može objasniti , put iz Lukavca prema Brčkom do odredišta :icon_confused:

Lukavac - Sicki Brod - Srebrenik - Ormanica - Cerik (Skreni desno za Brcko,nemoj ici pravo na arizonu) - Brcko (pazi na radar prije FIS-a na samom ulazu u Brcko), poslije FIS-a idi samo pravo kroz cijelo Brcko (prodjes 4 semafora,poslije cetvrtog semafora ima pruzni prelaz nakon kojeg dolazi jos jedan radar) dok ne dodjes do samog izlaza iz Brckog prema Bijeljini (tacnije do pumpe Agropetrol sa desne strane, tu je skup). Znaci kroz Brcko ides iskljucivo pravo glavnom cestom. ;)

Hvala , ja mislim da će SRT Lukavac prisustvovat ako nam šta ne iskrsne ;)
 
Liga i Bekir rade db, kotizacija standard 20 km

ljudi, izvinjavam se sto ne odgovoram svima i na vrijeme, preko mob pisem i zavrsvama auto, a kasnim, pa ne stizem nista
 
Član
Planirano je i onako vama doci u posjetu a jos ako ce iz carbona voditi event da pakujemo auto onda
 
Član
nisam vidio da je navedeno ovdje, a nesto me fejs handri...
dal ima mogucnost ulaska autom koje se ne takmici u krug manifestacije ili :icon_question:
 
Član
Limpi je napisao(la):
nisam vidio da je navedeno ovdje, a nesto me fejs handri...
dal ima mogucnost ulaska autom koje se ne takmici u krug manifestacije ili :icon_question:

936967_328900947237764_1572265633_n.jpg
 
Član
po slici ima, al ne pise za sta je parking tacno, mozda "vip" za seku cecu bracu :lol: :lol: :D znaci moze, jel standardno 5krvnih zrnaca onda
 
Član
na nepredvideno mjesto heheh, npr. gradiska, mostar,.. gdje nema "parkinga" puno, parkiras onda gdje stignes :icon_smile: ima nas koji ne znamo koliki je prostor gdje se odrzava, a tesko ocjenit sa slike ;) ugl iz ze dolazi grupica, 1 stayl, 1 db, ostalo turisti, a mislim da idu i momci iz kiseljaka sa nama takodjer
 
Član
m 14-1

Orijentaciono, prošli put su također bili putokazi.. sigurno će i ove godine bit



imaju i gradovi kroz kroje ćeš proć....

http://zaslike.com/files/cxdpozmdbnca4qxybyau.jpg
 
Top