Tuning Show TAXI-BAR 2012 slike

Tuning Show TAXI-BAR 2012 slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
adi187 je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
Uhhhh u mm je bilo :) meni extra bilo,upoznao nove ljude vidio stare poznanike usput pokupio neki peharcic iz ciste zafrkancije sve u svemu odlicno ;)

Chuza jes ono podrigno pa mjerio decibile ? :D

hahahaha dobar dobar,mah nisam htjeo da ostavim auto na parkingu za posjetioce iz nekog svog razloga i platim upad i et iz zafrkancije sve se desi,jbg i setup je i onako na prodaju pa ajd reko ono da iz zafrkancije izmjerim :)
 
Član
svaka cast...koliko vidim puno dobrih automobila...enesov golf po meni najlepsi:cool: i ona bela golf 2 sa porshe c2 felnama
 
Vidim da je bilo extra zao mi je sto nisam mogao doci :icon_cry:
fakat puno dobrih auta al po meni bjela dvojka vr6 je strasna
 
Član
Putovanje, meet, i sve ostalo bilo super, samo da je malo vise auta bilo, bilo bi jos bolje.
I da, svaka cust momku na motoru, i sam sam motorista, al sto je previse, previse je. :lol:
Dosao gledati auta, i na kraju pola dana gledao stuntove na motoru, i jos slag na kraju
neki momak je biciklo vozio jedno 608 krugova po parkingu na zadnjem hahaha :lol:
 
Član
Zato ja nisam ostao do kraja , mislim moglo se ostati ,al vidjelo sto se imalo vidjeti , stunt extra i sve ... da sam ostao dosadilo bi mi xD

Ovako smo otisli u Banja Luku na kafu ,pregledali cura :D i kad smo se vracali sretnemo Dottore-a kod prijedorske petlje ...



Zao mi sto nisam popio koje pivo s Oggy-em al bice prilike :D

Chuzu sam isto upoznao,momak prva liga.. sljedeci put bice bolje za sve :D
 
Član
badboy je napisao(la):
Zao mi sto nisam popio koje pivo s Oggy-em al bice prilike :D

Popio sam ja i za tebe.:D

Zamjerki nemam, meni bilo predobro, baš kako sam i mislio, čak i mnogo bolje. Pored kolega iz mog auto kluba, tu je bilo i par nezaobilaznih momamaka sa kojima se volim vidjeti i popiti i prozboriti, Puki i Davor, badboy samo na kratko, al' jbg, biće prilike. Dobar dio dana sam ubio sa Enesom uz pivce i razgovor, 'vaki si čo'ek - :cool:
Napokon sam upoznao i onu fukaru od MTR-a:D i suprugu mu, mnogo bolji čovjek nego što sam mislio.;)
Da ne izdvajam nikoga još posebno, bilo je dosta ljudi, nadam se skorom viđenju na nekom skupu i da nas bude mnooooogo, mnooooogo više.:cool:
 
Legend
OggyBoy je napisao(la):
badboy je napisao(la):
Zao mi sto nisam popio koje pivo s Oggy-em al bice prilike :D

Popio sam ja i za tebe.:D

Zamjerki nemam, meni bilo predobro, baš kako sam i mislio, čak i mnogo bolje. Pored kolega iz mog auto kluba, tu je bilo i par nezaobilaznih momamaka sa kojima se volim vidjeti i popiti i prozboriti, Puki i Davor, badboy samo na kratko, al' jbg, biće prilike. Dobar dio dana sam ubio sa Enesom uz pivce i razgovor, 'vaki si čo'ek - :cool:
Napokon sam upoznao i onu fukaru od MTR-a:D i suprugu mu, mnogo bolji čovjek nego što sam mislio.;)
Da ne izdvajam nikoga još posebno, bilo je dosta ljudi, nadam se skorom viđenju na nekom skupu i da nas bude mnooooogo, mnooooogo više.:cool:

i meni je drago sto smo se bas fino ismijali i ispricali , legenda nasa :cool:
a drug si mi opet bez obzira na avatar :lol::lol::cool::cool:
 
Član
Po nekoj mojoj racunici ogi valja nam opet popiti po pivo jer ti placas :D:D

Em sto si mi cast povredio s prozivkom za zenu!
 
Legend
http://www.eurodubs.com/foto/221-tuning-show-taxi-bar-gradiska-2012


FLICKR :

http://www.flickr.com/photos/54523206@N03/sets/72157629881683577/
 
Član
http://imageshack.us/photo/my-images/269/58140937366595338891198.jpg/



Ev jedna slika od strane BHTUNING EKIPA iz Sanskog Mosta


Ja ( ovaj u bijeloj majci ) , clan Trozic ( u plavoj majci ) i clan Ervin_86 ( u crnoj jakni )
 
Član
svi govore extra bilo,tamo-vamo, nisam ove godine uspio doci al po slikama nije ni blizu bilo kao prosle godine:icon_rolleyes:
 
Član
edoze je napisao(la):
svi govore extra bilo,tamo-vamo, nisam ove godine uspio doci al po slikama nije ni blizu bilo kao prosle godine:icon_rolleyes:

ko god je bio prosle godine a i sada rekao je da je prosli puta bilo duplo bolje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top