Tuning Show 25.04.2010. Gradiška

Tuning Show 25.04.2010. Gradiška

Član
mapa.jpg
 
SM chip tuning je napisao(la):
Samo unaprijed ako se skupi 5 auta moze.

Veoma mi je komplikovano da to radim nedeljom a mislio sam da napravim to mjerenje zbog showa,ali posto nema dovoljno zainteresovanih nista od toga.

Ako se skupi 5 auta nekoliko dana ranije da mogu to dogovoriti onda ce mjerenja i biti a ako ne onda, nista od dogovora na dan showa.

Postavio sam na vwcroatia forum za popust ..
Pa ako bude zaintresovani,ja cu da postavim ovdje..
 
Član
Stavljeno i na cice imat cemo izgleda odlicnu posjetu na dB-u ;)

http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=35039.0
 
Član
Pa kako neće kad boga pitaj dali će kod nas uopće bit natjecanja:icon_confused:

A još da je db cup (jer imam složene setupe za njihove klase) od moje ekipe bi nas došlo bar 5-6, ovak smo samo u 2 auta uspjeli iskombinirat nešto solidno;)
 

IGY

Član
eee moj Joke daleko smo mi od dB cup, nece niko ozbiljnije da se prihvati tog posla na zalost
 
Početnik
bice dB cup cim bude 10 takmicara za isti,

jel trebao kao do sada da imam 3 auto na takmicenju u 3 klase i svi su prvi , jer samo pod tm uslovom ( ako su prvi ) ce se takmiciti...


ne hvala
 

IGY

Član
muha je napisao(la):
bice dB cup cim bude 10 takmicara za isti,

jel trebao kao do sada da imam 3 auto na takmicenju u 3 klase i svi su prvi , jer samo pod tm uslovom ( ako su prvi ) ce se takmiciti...


ne hvala

to si u pravu, kad nam je takav mentalitet svi bi da budu prvi, ako ne mogu to biti nece se ni takmiciti :(

a sta je tek sa EMMA i SQ to nece za 10 godina zazivit kod nas :icon_sad:
 
Član
Ma nema ni kod nas EMMA natjecanja više, nitko neće uzet licencu:icon_confused:

A što se tiče db cupa, šta god nije jako daleko došlo bi nas nekoliko iz hr;) tak da ako bude šta u planu sam vičite;)
 
Top