Troduple teme

Troduple teme

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Glavni problem je sto nitko ne koristi GOOGLE svaki dan preglupih pitanja milion...a odgovor se moze naci na netu za 5 minuta,ali ne,lakse je ovdje postavljat pitanja...ili sljedece ovdje je dosta internet mehanicara,postavi temu golf 2 nece da pali sta bi moglo biti...pa dajte ljudi malo otvorite haubu i pokusajte nesto napraviti...to i takvi auti postoje 20 i kusur godina zar postoji jos neka nepoznanica na njima???
Ili update garaza kao sto je skener rekao...kupe se nove kapice ventila,lijep dan ode ga oprat i bubnut deset slika...i onda 5-6 stranica gluposti...to druze,jarane...extra ti je auto...vrh...bla bla...odavno i ne pratim projekte jer znam sto me ceka u svakom novom updateu:D (cast izuzecima)
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Glavni problem je sto nitko ne koristi GOOGLE svaki dan preglupih pitanja milion...a odgovor se moze naci na netu za 5 minuta,ali ne,lakse je ovdje postavljat pitanja...ili sljedece ovdje je dosta internet mehanicara,postavi temu golf 2 nece da pali sta bi moglo biti...pa dajte ljudi malo otvorite haubu i pokusajte nesto napraviti...to i takvi auti postoje 20 i kusur godina zar postoji jos neka nepoznanica na njima???
Ili update garaza kao sto je skener rekao...kupe se nove kapice ventila,lijep dan ode ga oprat i bubnut deset slika...i onda 5-6 stranica gluposti...to druze,jarane...extra ti je auto...vrh...bla bla...odavno i ne pratim projekte jer znam sto me ceka u svakom novom updateu:D (cast izuzecima)

debeli potpis
 
Član
e bas tako ;)
Ali ovo kao sto neki kazu,raja se prijavi radi 2-3 pitanja na ovaj forum iako to pitanje mogu anci lahko na googl-u sto je najgore po meni :icon_rolleyes:
a redovno koristim search na forumu,samo evo nema ga dns?? :icon_question:
jel doslo do neke promjene ili ?
 
Administrator
Na početnoj stranici pogledaj iznad reklama šta piše...

pa ćete vidjeti da ima pretraga koja odlično radi :)
 
Član
Forum je ztrpan glupim i nepotrebnim temama :icon_mad:

zamisli pitanja staviti ili ne niži profil gume :icon_question: pa to je za plakat čovječe :icon_cry:
 
George je napisao(la):
Forum je ztrpan glupim i nepotrebnim temama :icon_mad:

zamisli pitanja staviti ili ne niži profil gume :icon_question: pa to je za plakat čovječe :icon_cry:

ili na primer "Čobanica Rada fejzbuči kraj stada!" stvarno za:icon_cry::icon_cry:

:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
George je napisao(la):
Forum je ztrpan glupim i nepotrebnim temama :icon_mad:

zamisli pitanja staviti ili ne niži profil gume :icon_question: pa to je za plakat čovječe :icon_cry:

ili na primer "Čobanica Rada fejzbuči kraj stada!" stvarno za:icon_cry::icon_cry:

:lol::lol::lol::lol::lol:

ma to je humor toga nikad dosta :lol:

a ko mi reče vidi ti tema hahahahahaha

F
Sarajlije traze BETMENA:)
_Leta_AvantGarde_ Humor 6 426 26-01-2011 09:21 PM

Slavoljub - legenda kviza "Slagalica" sa 0 i -5 poena ( 1 2 )
_Leta_AvantGarde_ Humor 10 824 18-01-2011 06:10 PM

1001 Noc (parodija Bata Zivojinovic:))
_Leta_AvantGarde_ Humor 7 715 13-12-2010 10:56 PM

Necuuu mlijeko, ocu pivoooo. . :)
_Leta_AvantGarde_ Humor 3 214 13-12-2010 09:56 PM

Why diarrhea sucks...( zasto je dijareja zaje*ana:)) ( 1 2 )
_Leta_AvantGarde_ Humor 12 554 13-12-2010 12:46 PM

Rostilj:)
_Leta_AvantGarde_ Foto & video OFF 2 324 15-11-2010
Ko predje svaka mu cast! ( 1 2 3 4 )
_Leta_AvantGarde_ Igre 34 2,516 04-11-2010 02:01 AM

Zemljotres! ( 1 2 3 4 ... 7 )
 
George je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
George je napisao(la):
Forum je ztrpan glupim i nepotrebnim temama :icon_mad:

zamisli pitanja staviti ili ne niži profil gume :icon_question: pa to je za plakat čovječe :icon_cry:

ili na primer "Čobanica Rada fejzbuči kraj stada!" stvarno za:icon_cry::icon_cry:

:lol::lol::lol::lol::lol:

ma to je humor toga nikad dosta :lol:

a ko mi reče vidi ti tema hahahahahaha

F
Sarajlije traze BETMENA:)
_Leta_AvantGarde_ Humor 6 426 26-01-2011 09:21 PM
..........

Nisi ti mene shvatio :) jesam ja gdje napisao da ne grijesim, svi grijesimo, nego nema potrebe tu ponizavat nekog, beri gljive oko svoje njive:lol: treba prvo krenuti od sebe pa tek onda pisati o drugom! A moja najmera je bila samo da ti pokazem da i ti postavljas nebitne teme, i da je ta cobanica mogla komotno u onu temu sa smijesnim klipovima. To je problem danasnjice sto su svi upravu i svi svi da budu "pametni". A u ostalom samo opusteno, mojne nervoze, nije dobro za srcku! ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top