Troduple teme

Troduple teme

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Davor_ je napisao(la):
Iskreno zna se ovdje ko je ovdje stalan i ko ima neki respekt (jer vecina stalnijih clanova se znaju i licno preko SR ili slicno)
Tako da takvi manje postaju i prave duple teme (bar moje misljenje)
A to da je ovo postalo sve "vidi ovaj video" i prerade u PS u je istina a svaka druga tema je dupla.
Ja licno podrzavam tvoju temu i sta si napisao.;)

Ja prvi otvaram temu novu temu za novi rad u photoshopu jer nekad se moglo editovat naziv teme a sada ne .A nikad do sad,a nikad necu raditi istu sliku 2 puta . I iz toga otvorim novu temu,u cijem nazivu se nalazi i marka i model preradjivanog auta.
 
Administrator
Ne vidim problem u otvaranju novih tema u ps-u... Ljudi rade i nek otvaraju, da i vi radite i vi bi otvarali nove teme. Naravno nije iskljuceno da u jednu sve postavljaju, ali kad imaju volju i zelju da to podijele sa nama neka otvaraju... Jedini prijedlog za photoshoFere je taj da kada otvaraju temu napisu koje je auto preradjeno :)
 
Član
Teško je se kasnije snaći kada tražiš nešto korisno. 500 je tema o diodama i kada trebaš nešto korisno i kako treba nać postaje nemoguće. A otvori se tema "Da li će mi izbacivatai grešku bez canbus-a."
 
zlaja ti pocni prvo od sebe ;)
edit: mislio sam na onu temu o arapima, za takve klipove imas temu "zanimljivi video clipovi"
 
Član
treba napraviti bolji pretrazivac na forumu , s ovim skoro da ne mozes nista ni pronaci ;)
a ko ce da zna da moze traziti preko googla, forum treba da ima dobar pretrazivac...

meni ne smeta kad pocetnik otvori temu koja postoji (ako je razumna, i s 'razumnim' pitanjem) ili kad podigne staru, nisam toliko puko :icon_biggrin:
ono sto mi smeta su glupa pitanja i trpanje foruma istim, ja temu otvaram iskljucivo ako ne mogu pronaci na netu rijesenje za problem/pitanje koje imam (ili ako mi je bas hitno, sto je skoro nikad), a ljudi ovdje pitaju sve i svasta da se nekad zapitam kako imaju sposobnost samostalnog hodanja i udisanja zraka ;)

p.s. zela je radikal :D
 
Član
Ja sam ovo rekao neki dan sve od riječi do riječi i dobio sam ban. Nizašto, ali nema veze ;)
 
Član
Kralju 2 dana nisam mogao uci na forum zbog bana.
A rekao sam isto da se ne otvaraju nove teme bezveze i ne zatrpava forum. Tema je bila uhvaćen novi (ne znam koje je auto bilo nemogu se sjetit) i tamo je auto bilo potpuno zamaskirano i to auto je moglo biti bilo koje a ne samo ono sto je u nazivu teme. Ne kazem ja nek se predstavi neko novo auto sa solidnim slikama da se nesto vidi a ne nema blatobrana nema gepeka maskirna folija na njemu itd. Od kada sam na forumu 3 bana sam dobio nidje veze ne znam ni zasto niti sam se sa nekom posvadjo niti sa kome sta reko
 
jos nesto. redovno se to desava. npr, sad je golf 7 aktuelan, za svaku novu vijest ili sliku otvara se nova tema. ko prvi otvori temu o novom autu neka ostali redaju nove informacije u tu temu. 1000 tema ima o nobom golfu. prije je to bio slucaj sa aventadorom itd.
 
Stvar je u tome da se većini ne da tražiti ima li već ista tema, ili po domaći, boli ih ***** ima li već ista tema .... :D
 
Član
Ma ovi novi ne trebaju ni otvarati nove teme dok malo ne uhodaju forum a na stare teme se neke nemoze postati iako su otkljucane.;)
 
Početnik
Sto se tice tema koje su visestruke po meni je najveci razlog to da se 75% novih clanova ovdje prijavi samo da bi dobilo odredjeni odgovor i rijetkost je da neki ostane tu i da stalno posta i posjecuje.Tj vecina ih se prijavi zbog "interesa" i cim dobiju ono sto su trazili i sto ih je zanimalo odloguju se i zaborave na ovaj forum(cast izuzetcima).Jer nijedan se nezele zamarati pretrazivanjem i sl kada su ovdje dosli na par sati ili dana max i nevracaju se vise.
To je bar moje vidjenje problema ;)
 
Legend
najvise novi clanovi otvaraju te duple teme, zato dzaba dizete frku ovdje, jer sigurno ni ovu temu nece procitati i nastavit ce po starom...
a za pretrazivac, je li treba ljudima staviti pred nos ili sta ja ne znam, imate google pretrazivac u gornjem desnom cosku, koji nalazi sve zivo i nezivo, koji god pretrazivac da se napravi nece biti dobar kao ovaj od google
 
Član
Meni je najjace svako treci dan bude tema o ulju, spustanju golfa 2 ili clipovi neki ultra glupi nevezani za bilo sta.
Primjer na BMW forumima ima tema BINARIES - SLIKE , BINARIES -VIDEO i tu se trpaju gluposti i peezdarije nevezane za forum , clanove garaze i slicno pa nek gleda i komentira tko hoce.
Sta se tice tehnickih pitanja postoji pod forum TEHNICKI KUTAK ili PITAJTE MAJSTORE i amen na forumu od 20 000clanova valjda nema kvara ili pitanja da netko vec nije postavio i da nije odgovoreno na isto. Otvorim BH tuning i kliknem danasnje postove 8 stranica gluposti vecinom , update projekta je oprano auto i nove metlice brisaca ili kad se nalije 20 kerma goriva i to je to. Malo sta kvalitetnog za procitati...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top