Troduple teme

Troduple teme

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Forum je prepun padobranaca ali i starih članova koji stalno otvaraju nove teme (koje su većinom bizarne gluposti ali nema veze:D) bez opcije pretraživanja. Teme sa turbinama, upitima za registraciju, vrstama ulja, 2.0 tdi motorima se svakodnevno ponavljaju i zatrpavaju forum. To se dešava jer je pravilo o otvaranju već postojećih tema mrtvo slovo na papiru. Molio bih moderatore da počnu kažnjavati bahatost i lijenost povodom ovog pitanja;)
 
Član
Zela brate ,nama novima je malo teze se snac na forumu dok se malo neuhodamo, nemozes odma treba to kaznjavat .
ja kako sam opazio da ima puno admina ,moderatora itd .. oni mogu slakocom da to pociste al na lijep nacin .

NPR.

ja postavim sad novu temu ,(tu sto si ti naveo ) kako ubacit turbo na taj motor il tako nesto sto vec ima .
i sad umjesto da admin napise (kosto sam primjeto) ima vec tema o tome i zakljuca temu.
zar nebi bilo ljepse da ga odma prebaci u tu temu gdje vec to ima ( a ovu novu sto je postavljena i zakljucana obrise ) . i bilo bi puno preglednije

a ne treba to kaznjavat ,banovat itd .

Fakticki samo tjerate nove clanove da vise neposjecuju forum , stace jadan on kad se nezna snac i nezna da postoje te teme( i ima ih masala) ,neko nezna ni da koristi opciju SEARCH kosto ni ja nisam znao u pocetku , i cojeku odma ohladi to kako kao da mu neko lupi samar il kaze MARS !! tako se osjeca da nije DOBRODOSAO i onda mu ohladi i vise nedolazi na forum ;)
 
Član
Iskreno zna se ovdje ko je ovdje stalan i ko ima neki respekt (jer vecina stalnijih clanova se znaju i licno preko SR ili slicno)
Tako da takvi manje postaju i prave duple teme (bar moje misljenje)
A to da je ovo postalo sve "vidi ovaj video" i prerade u PS u je istina a svaka druga tema je dupla.
Ja licno podrzavam tvoju temu i sta si napisao.;)
 
Član
Yellow je napisao(la):
Ja nebi dao nikome ni pristupiti na forum, dok ne pročita pravila.... ako kako...

Još napraviti anketu sa pitanjima iz pravila, bar jedno 20 pitanja koja bi obuhvatila većinu stvari iz pravila, pa tek kad odgovori tačno, odobriti pristup forumu, a smisliti preko 100 pitanja, a na random izbacivati 20.;)

Ovo bih uveo i za trenutne članove da "obnove" profil.;)
 
Član
ovaj pretrazivac meni pola stvari ne moze naci. kad neko otvori novu temu govorite ima vec, kad se javi u neku staru svi govore sto dizes stare teme :icon_rolleyes:
 
Član
menso206 je napisao(la):
ovaj pretrazivac meni pola stvari ne moze naci. kad neko otvori novu temu govorite ima vec, kad se javi u neku staru svi govore sto dizes stare teme :icon_rolleyes:

Tražiš preko google, samo dodaš u pretraživač bhtuning.
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Yellow je napisao(la):
Ja nebi dao nikome ni pristupiti na forum, dok ne pročita pravila.... ako kako...

Još napraviti anketu sa pitanjima iz pravila, bar jedno 20 pitanja koja bi obuhvatila većinu stvari iz pravila, pa tek kad odgovori tačno, odobriti pristup forumu, a smisliti preko 100 pitanja, a na random izbacivati 20.;)

Ovo bih uveo i za trenutne članove da "obnove" profil.;)

e i ti ga sad pretjera hahaha :lol::lol:
 
Iskreno, jos jedna u nizu supljih tema, samo ce se razlgabat, spamat i na kraju zakljucat i ajmo dalje!

Po meni admini trebaju brisati duple teme, a ne samo zakljucati, nema potrebe da se pretrpava forum!

A sto se tice podaobranaca putem PM ih fino i kulturno obavjestiti da postoji ista ili slicna tema i da ubuduce ne otvaraju duple teme, a ne ono "jos jedna dupla tema i ide ban" kao da mu pistolj prislonite na celo! Ima dosta svijeta koji slabo koriste internet, i nisu bas upuceni u sve, treba im fino objasniti sta kako. E sad bilo bi dobro da prilikom registracije, kada im stize aktivacioni email, da im se posalje i link sa pravilima, i da se napisa (velikim crvenim slovima) da je obavezno procitati pravila i pridrzavatih se!
 
Član
BART je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Yellow je napisao(la):
Ja nebi dao nikome ni pristupiti na forum, dok ne pročita pravila.... ako kako...

Još napraviti anketu sa pitanjima iz pravila, bar jedno 20 pitanja koja bi obuhvatila većinu stvari iz pravila, pa tek kad odgovori tačno, odobriti pristup forumu, a smisliti preko 100 pitanja, a na random izbacivati 20.;)

Ovo bih uveo i za trenutne članove da "obnove" profil.;)

e i ti ga sad pretjera hahaha :lol::lol:

Nisam mnogo pretjerao.
 
menso206 je napisao(la):
ovaj pretrazivac meni pola stvari ne moze naci. kad neko otvori novu temu govorite ima vec, kad se javi u neku staru svi govore sto dizes stare teme :icon_rolleyes:

na pocetnoj strani imas Google prilagodjena pretraga. savrsen pretrazivac. sve nadje bez problema..

EDIT: i slazem se sa zelom, postalo je smor vise. ma hajde i ona neka ponavljanja tema, ali koja imaju smisla. ali kada otvori temu, a ono prvi post samo neki youtube video, ni uvod ne zna napisati. pa ona otvaranja teme radi jedne prerade auta u photoshopu..a ove neke socijalne/politicke/emotivne teme ni da ne spominjem..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top