Trke ubrzanja Sarajevo 6-7.07.2013

Trke ubrzanja Sarajevo 6-7.07.2013

JD.

Član
Sejo je napisao(la):
sta je s onim tipom iz Mostara s dvicom i rozom haubom. Najavljivao je obaranje rekorda i sl:icon_question:

:)

1005945_10201729682270314_1537583977_n.jpg
 
Član
"Forumasi, forumasi, bez postova ko si sta si... ja jos samo admina molim da ne brise da ne boli..."

Daj ba ljudi opustite se vise i uzivajte u programu umjesto da na svaki event idete sa trazenjem zamjerki. Ja sam bio oba dana cisto da podrzim ekipu jer dobro znam sta znaci pogotovo u Sarajevu stvarati nesto, pokusavati napraviti a zapinju ti ljudi na svakom koraku tako da Sejo, Tiro, SRCS, 402.ba momci od mene MAX RESPECT I HVALA VAM!!! ;););)
 
Član
Sto se mene tice ja sam bio u nedelju i zadovoljan sam organizacijom jes da je bilo propusta al budimo realni treba se usudit pa organizovat vako nesto,tako da smoje strane sve cestitke organizatorima.Ev jedan klip u kojem ima i mene ali gume su mi bile katastrofa tako da me covjek uze za 200 stotinki :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=eXFdDNrcc0w
 
Nemoj i ti madzide zajebavat znas sta je propusti bio svi su kometarisali , na stranu sta su momci uradili posao i koji rizik je tu i odgovornost , sam si se pitao gdje su pojedine stvari sto su obecane a nisu ispunjenje i to nije da se neko blati i da se sva ogranizacija baci pod noge svaka momcima cast sta god da su napravili ali neke stvari nisu ispostovane i logicno je da ce ljudi pisati i pitati nece prici Tiri ili Seji i reci e buraz gdje ti je ovo gdje ti je ono , ja ne znam za druge forumase ali ja iza svojih postova stojim moze se svako i ljutiti i zamjeriti ali ja nemam nista protiv bilo koga ja samo ukazujem na greske koje su se desile . Ko hoce da prihvati kritiku nek prihvati kome moje misljenje nije bitno kao sto sam napisao ranije Boze moj opste se ne mora zamarati i komentarisati ali da hvalim nesto sto nije bilo kako je trebalo necu i necu da se zadovoljavam prosjecim , ako sve treba da se digne na taj jedan nivo onda i treba da bude tako a ne da se opravdanje trazi u tezini eventa i njegove organizacije. Opet kazem svima koji pokusavaju nesto da naprave svaka cast ali isto tako ne treba da se nadju uvrijedzenim neko ga prihvate svoje greske i da ih isprave u buducnosti , toliko.
 
Putovanja.ba
Administrator
Little Dragon je napisao(la):
Nemoj i ti madzide zajebavat znas sta je propusti bio svi su kometarisali , na stranu sta su momci uradili posao i koji rizik je tu i odgovornost , sam si se pitao gdje su pojedine stvari sto su obecane a nisu ispunjenje i to nije da se neko blati i da se sva ogranizacija baci pod noge svaka momcima cast sta god da su napravili ali neke stvari nisu ispostovane i logicno je da ce ljudi pisati i pitati nece prici Tiri ili Seji i reci e buraz gdje ti je ovo gdje ti je ono , ja ne znam za druge forumase ali ja iza svojih postova stojim moze se svako i ljutiti i zamjeriti ali ja nemam nista protiv bilo koga ja samo ukazujem na greske koje su se desile . Ko hoce da prihvati kritiku nek prihvati kome moje misljenje nije bitno kao sto sam napisao ranije Boze moj opste se ne mora zamarati i komentarisati ali da hvalim nesto sto nije bilo kako je trebalo necu i necu da se zadovoljavam prosjecim , ako sve treba da se digne na taj jedan nivo onda i treba da bude tako a ne da se opravdanje trazi u tezini eventa i njegove organizacije. Opet kazem svima koji pokusavaju nesto da naprave svaka cast ali isto tako ne treba da se nadju uvrijedzenim neko ga prihvate svoje greske i da ih isprave u buducnosti , toliko.

Fino si ovo napisao ;)
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Nemoj i ti madzide zajebavat znas sta je propusti bio svi su kometarisali , na stranu sta su momci uradili posao i koji rizik je tu i odgovornost , sam si se pitao gdje su pojedine stvari sto su obecane a nisu ispunjenje i to nije da se neko blati i da se sva ogranizacija baci pod noge svaka momcima cast sta god da su napravili ali neke stvari nisu ispostovane i logicno je da ce ljudi pisati i pitati nece prici Tiri ili Seji i reci e buraz gdje ti je ovo gdje ti je ono , ja ne znam za druge forumase ali ja iza svojih postova stojim moze se svako i ljutiti i zamjeriti ali ja nemam nista protiv bilo koga ja samo ukazujem na greske koje su se desile . Ko hoce da prihvati kritiku nek prihvati kome moje misljenje nije bitno kao sto sam napisao ranije Boze moj opste se ne mora zamarati i komentarisati ali da hvalim nesto sto nije bilo kako je trebalo necu i necu da se zadovoljavam prosjecim , ako sve treba da se digne na taj jedan nivo onda i treba da bude tako a ne da se opravdanje trazi u tezini eventa i njegove organizacije. Opet kazem svima koji pokusavaju nesto da naprave svaka cast ali isto tako ne treba da se nadju uvrijedzenim neko ga prihvate svoje greske i da ih isprave u buducnosti , toliko.

Ne znam sto se ti nadje u ovom forumasi al eto :lol:
Jesam moj dragone lijepi, pitao sam se gdje je dragster i par stvari zajedno smo stajali prvi dan pa sam onda pomislio mozda se pokvario, mozda nije htio doci, mozda je rekao doci pa izradio, mozda kasni, mozda ce u po frke izletiti iz kamiona... ne znam gdje je da ne nagadjam pitat cu seju kad mu prodje frka jer jedini on zna pravi razlog, znaci pitat cu covjeka onako u razgovoru a ne odmah mu oci vaditi zbog 8 KM. Bio ulaz besplatan ili 5 KM ili 50 KM doci ce onaj ko voli i ko zeli da vidi.

Ja majke mi ne mogu da vjerujem da se ovdje vodi ovolika rasprava zbog par propusta, vidi li iko ista pozitivno u ovome svemu:icon_question:
 
Prije svega hvala svima na dolasku
Karta skupa ili ne hmm.... neznam sta reci nakon sto sam u mostaru platio 15 km kartu i parking, ko voli neka izvoli i zavrsena prica..
dobro dobar vikend a ovo sto kazu neke najavljene stvari nisu ispostovane pa ima za svaku situaciju dobar razlog tako da jbg nije ni do organizatora ....ali 100 ljudi 100 ćudi i jbg uvijek će neko naci zamjerku....

PS. svaka cast momcima za natpis JMBG na autima to je ono sto se cijeni i postuje vidimo se za vikend u Splitu a poslije toga idemo na Glamoč!!!!!
 
Jedino sto je za mene napravilo zajeb je vrijeme, kisa uvjek pokvari
raspolozenje :icon_cry:
Sto se mene tice, treba malo mirnije najaviti i sam event i sve, ovde
se digla velika halabuka i oko takmicara i oko programa, dosta nije ispostovano
treba ipak malo vise vremena psovetiti tome i ozbiljnosti.
ne kritikujem nista, ovo je samo veliki plus za nasu scenu, nesto novo i pozitivno ;)
abd ubrzo nesto slicno da se organizuje ;)
Svi se zale na visoke cijene karata, pa dragi ljudi vi dajete po 50km za uklaznice
na neke koncerte sabana i ostalih cobana sa estrade, a puno vam bilo izdvojiti 8km za sr,
pa nije vas niko tjerao, moraju ljudi shvatiti da je to veliki izdatak da se organizuje, pa ne
moze ulaz biti 2,3 km, nemam logike da bude.
 
Član
Ja nisam bio u subotu pa ne znam kako je bilo, ali u nedjelju je bilo vrlo dobro. Kad sam citao ovdje sta se pise, kontao sam na sta li to lici, ali bolje je ispalo od ocekivanog. Jeste bilo nekih "cudnih" stvari koje su mogle biti bolje izvedene, ali vjerujem da Sejo i ekipa imaju svoje razloge za to. Kisa je isto malo zeznula stvar, ali na to se ne moze uticati. Trke ko trke su bile dobre, kako je neko vec spomenuo, nije bilo "slobodnog prostora" izmedju utrka, sve je jako brzo islo. Klasa 14 jos vozi, vec se poziva klasa 13 da se "poreda" i cim se vrati safety car odmah starta nova klasa. Jako lijepo, to nisam vidjao do sada na utrkama, a bio sam na dosta trka ubrzanja. Obicno se tek po zavrsetku klase "sjete" da ima jos jedna pa uzmu da ih redaju. Zabavni program i sl isto jako lijepo i po reakcijama, vrlo zanimljivo raji. Ukupno preko 80 auta i publike je bilo dosta, WCi na svakom koraku, bilo je i hrane i pica ko zeli (ne znam cijene, nisam nista uzimao). Ja sam imao pristup i parku vozaca i sl, pa mi je bilo odlicno, vjerujem da iza one visoke ograde i nije bas sjajno pa se neki zale, ali valjda se to ispravi ubuduce.

Evo par slicica. Link: SR Sarajevo 1013, slike
 
Član
Ne treba ništa organizovati, ovo su čiste gluposti, ko još voli ići na trke zbog trka, roštilja, društva, auta,... jebeš to:icon_question: :icon_rolleyes:

Da je kako negdje nešto organizovati i plaćati publici po "cenera" da dođe da gleda, opet bi bilo negativnih komentara.:icon_confused:

Žao mi je što nisam mogao doći, jako mi je žao.:icon_cry:
 
Član
Sarajevo. Utrka na novosagrađenom i još neotvorenom autoputu. Kako sam bio upoznat sa svim događanjima koja su predhodila samoj utrci i problemima zbog neozbiljnosti i neodgovornosti ljudi/institucija, još uvjek se čudim kako je to uopće održano, odnosno neotkazano. Konjski živci i muda kao u medvjeda (valjda on ima vel'ka, ne znam, al to je poanta ). Sead, Tiro, Mirza i tucet ljudi oko njih su riječi improvizacija dali neku novu dimenziju. Naravno da je moglo bolje, naravno da je novi parking za vozače mogao biti izgrađen uz sam start, naravno da je ulaz mogao biti besplatan i da se moglo i goste počastiti sa besplatnim pićem i hranom, naravno da su svi mogli dobiti vožnju sa Marinom u Calibri za vrijeme obaranja rekorda, naravno da se mogao pogoditi vikend kada bi vrijeme bilo savršeno, ali kad malo razmisliš... onda pobrišeš ostatak teksta koji si napisao. Nemojte misliti da ovi dečki nisu svjesni svakog propusta koji je bio, kao i da ne znaju i za one stvari koje nitko nije ni primjetio, ograda je ista kao i u Osijeku jer druge nije bilo (nama je izdržala 11 evenata, a iz nekog razloga sam i u Mostaru i sada u Sarajevu ostao bez po 40ak metara ograde koja je doslovno namjerno uništena). Ali isto tako, dovozit ćemo ju kad god bude potrebna dokle god budem imao i jedan metar ispravne... :)

Odličan vikend, velika stvar za BiH i Sarajevo, a i za cijelu SR scenu, odlična utrka za novu mjernu opremu, za cijeli AKS STAFF koji se odlično proveo. Kiša jeste davila, i remetila satnicu stalno ali smo izvukli sve trikove iz rukava kako bi se na kraju satnica ispoštovala. Svima šaljemo puse iz Osijeka, i idemo prepakirati stvari jer zna se šta dolazi...

ljuboje je napisao(la):
oko koliko se sve zavrsilo u nedelju navece?
bas me interesuje,a nisam mogao ostati do kraja...

u 19:15 su utrke bile gotove, oko 20:00h je sve bilo gotovo (dodjela nagrada i ostalo).
 
Iceman je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Nemoj i ti madzide zajebavat znas sta je propusti bio svi su kometarisali , na stranu sta su momci uradili posao i koji rizik je tu i odgovornost , sam si se pitao gdje su pojedine stvari sto su obecane a nisu ispunjenje i to nije da se neko blati i da se sva ogranizacija baci pod noge svaka momcima cast sta god da su napravili ali neke stvari nisu ispostovane i logicno je da ce ljudi pisati i pitati nece prici Tiri ili Seji i reci e buraz gdje ti je ovo gdje ti je ono , ja ne znam za druge forumase ali ja iza svojih postova stojim moze se svako i ljutiti i zamjeriti ali ja nemam nista protiv bilo koga ja samo ukazujem na greske koje su se desile . Ko hoce da prihvati kritiku nek prihvati kome moje misljenje nije bitno kao sto sam napisao ranije Boze moj opste se ne mora zamarati i komentarisati ali da hvalim nesto sto nije bilo kako je trebalo necu i necu da se zadovoljavam prosjecim , ako sve treba da se digne na taj jedan nivo onda i treba da bude tako a ne da se opravdanje trazi u tezini eventa i njegove organizacije. Opet kazem svima koji pokusavaju nesto da naprave svaka cast ali isto tako ne treba da se nadju uvrijedzenim neko ga prihvate svoje greske i da ih isprave u buducnosti , toliko.

Ne znam sto se ti nadje u ovom forumasi al eto :lol:
Jesam moj dragone lijepi, pitao sam se gdje je dragster i par stvari zajedno smo stajali prvi dan pa sam onda pomislio mozda se pokvario, mozda nije htio doci, mozda je rekao doci pa izradio, mozda kasni, mozda ce u po frke izletiti iz kamiona... ne znam gdje je da ne nagadjam pitat cu seju kad mu prodje frka jer jedini on zna pravi razlog, znaci pitat cu covjeka onako u razgovoru a ne odmah mu oci vaditi zbog 8 KM. Bio ulaz besplatan ili 5 KM ili 50 KM doci ce onaj ko voli i ko zeli da vidi.

Ja majke mi ne mogu da vjerujem da se ovdje vodi ovolika rasprava zbog par propusta, vidi li iko ista pozitivno u ovome svemu:icon_question:

O tome ti pricam , izneses mirno svoje misljenje , niko nikome oci ne vadi zbog 8 km znas da smo se svi zajebavli dole na taj racun, jeste skupo rekao sam i u prijasnjim postovima ali sam i takodje napisao da organizatori sigurno imaju svoje razloge zbog cega je ta cijena karte i da to nema veze samnom i sa mojim budzetom i kome se daje nek udje i to je to. Ja za sebe kazem da ne vodim raspravu ja sam fino i razumno napisao propuste i nisam vala oci nikome vadio , ja se nisam nasao u tome forumasi jer ja sta kazem i ovde reci cu i kazem u lice nije mi nikakav problem , nego kazem ako vec imas nesto da napises kao zamjerku ili savjet zasto to i ne uraditi , nista lose ni protiv koga nemam ja sam samo bez vrijedzanja i neke ogorcenosti napisao sta je bio propust i to je sve , nece se zbog toga citav event baciti u vodu opet kazem svaka cast ljudima pa su uzeli to sve na sebe da urade sve je to trosak a ne znas na kraju kako ces izaci sa svim tim a lako se i u minus zapadne ako se sta desi nenadano tipa ova kisa i slicno.
 
Član
Evo gledajte malo guzove :lol:
<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/vWatovE85Z8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Top