Trke ubrzanja Sarajevo 6-7.07.2013

Trke ubrzanja Sarajevo 6-7.07.2013

OmO

Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YfDFBfi_yvg[/video]

Evo jedan mali amaterski snimak
 
Član
Preglednost trke 0 bodova, ograda postavljena na pola staze....:icon_question:, zatim ozvucenje katastrofalno na 30 metara od zvucnika ne cuju se vremena takmicara, a na sve tu ulaz preskup jos se nije moglo prici autima da se pogledaju!:icon_question:
Kolko se pricalo da se biti spektakularno nista od toga, jos kisa slag na tortu!

Uglavnom cestitike takmicarima!
 
Član
https://www.facebook.com/adnan.dervisagic/media_set?set=a.10200663344038322.1073741831.1002282659&type=3 Evo jedan albumcic od mene :D
 
Član
Ljudi,morate shvatiti,da ovo nije kao staza u Mostaru,da je ovo dobijeno na korištenje uz određene uslove.Nije sigurno ljudima iz SRCS-a bilo u interesu da parking naprave daleko od staze.Nije im sigurno ni bilo u interesu da kiša pada,ni da ograniče prostor za gledatelje na 200 metara od starta.Primjedbi ima,sve stoji,ograda je previsoka,pa čak i meni koji imam 2 metra,ona tribina mi je isto nejasna bila.Odvojenost od takmičarskih auta je nešto što mi je najgluplje bilo,ali valjda je i to tako moralo,ne vidim logiku.Sve u svemu,nedjelja za poželiti,ogroman broj redara i policije,dovoljan broj wc-a,hrana,piće,neke korektne cijene za ovakav event. Bravo za kolegu s foruma,Suki-a,čestitke na pobjedi u klasi 16,spretno i sretno . ;)
 
Član
ajd ako uhvatim sutra navece vremena okacit cu svasta nesto, ima dosta video materijala.. sukia nisam vidio, ali prica mi brat e bila neka kocka karavan drama kaze ide 2.5, reko suki niko drugi..
 
Član
Daki jel ovaj Kadett ili onaj noviji - turbak neki??
t7dgyh.jpg


Ja imam nekih slicica, gledat cu da postavim kakav album... bilo je 80+ auta ako se ne varam...
bjgaiv.jpg


biw3f9.jpg
 
Član
Bio je extra, prilaz los ostalo je bio OK.

Kao sto sam i obecao rejs sam posvetio (i ako nisam zadovoljan bio autom) svom sinu Ivanu jer je na njegov Imen dan i danas sam mu donio pehar, neznam da li cu ikad ista jos osvojiti ali nikad mi nista nece biti vrijednije od ovoga.

Vrijemo 16.08 sa kocenjem i reakcijom 1xxx ako se dobro sjecam

Cestitam svim ucesnicima.

LP

Suki
 
Top