Trke ubrzanja Sarajevo 6-7.07.2013

Trke ubrzanja Sarajevo 6-7.07.2013

Član
i pored svih primjedbi ja bih opet dosao i to oba dana da me isto ceka;)

a sto se tiche ograde tu smo pokazali ko smo i sta smo, kao i "specijalac" koji je sve vrijeme stajao i gledao kako joj jebaju majku ali nije ih opomenuo jer su to neke njegove pajde.
 
Član
srcs svaka cast na organizaciji ;)
steta sto vam se zakompliciralo sve sto se moglo zakomplicirati, drugi puta ce biti bolje :icon_smile:
drago mi je da smo mogli pomoci, vidimo se opet za vikend :icon_biggrin:
a za ogradu, iduci puta 220 v pa kako bude :lol:
 
Član
bio samo nedjelju i moram reci da sam sretan kuci otisao sa race-a.... sto je s1ck napisao opet bi dao i 2 km za parking i 8 za ulaz da vidim sve isto.....vjerujem da je svima iz organizacije ovo bilo pravo jeb*no ostvariti i sto je bilo propusta treba ih zanemariti kad se sve na kraju sabere....svi koji smo bili trebamo sve negativno zaobici kad samo vidis kako pojedinci jeb*se majku ogradi(koju neko mora platiti)....auta extra,trke odlicne,malo kisa zezala al opet raja je ostala do kraja :D



jos jednom sve pohvale organizatorima i cestitke svim pobjednicima a i ucesnicima !
 
Član
EE9 je napisao(la):
hafaR_ABF je napisao(la):
Sto se mene tice ja sam bio u nedelju i zadovoljan sam organizacijom jes da je bilo propusta al budimo realni treba se usudit pa organizovat vako nesto,tako da smoje strane sve cestitke organizatorima.Ev jedan klip u kojem ima i mene ali gume su mi bile katastrofa tako da me covjek uze za 200 stotinki :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=eXFdDNrcc0w

Je li se ono spomenuto vrijeme (17.164) odnosilo na 205-icu ili je to možda vrijeme iz nekog drugog duela??? (pošto je "miksan" snimak)
jeste to mu je vrijeme bilo al mene je jebala kisa a gume su mi katastrofa pa sam dosta slajdro na startu ;)
@Micky:
Pa, đes'ba organizator...nisam te prepoznao! :D
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
Iako smo pružili medijsku podršku ovom događaju prije same utrke, obećana PRESS propusnica za sam event nikada nije stigla na našu adresu.

Bilo kako bilo, momcima puno sreće u daljem radu i čestitke na organizaciji jednog ovakvog događaja.

Nevezano za ovu utrku,a nije ni isti organizator, pohvale idu za momke koji su organizovali nedavno završeni Street Race u Mostaru jer je sve prošlo kako su rekli.;)

;)
 
Član
meni bilo extra,sve za 10.oba dana bez pobjeda al zato ostvareno super vrijeme 14.5 vrijeme auta :D potroseno preko 400KM s tim da sam imao kvar u subotu i opet se nezalim,a neko potrosi 8KM za kartu i nije mogao sa istom u VIP i nista nevalja...cccccc.svaka cast organizatorima i aBd da bude svake godine po 5 ovakvih race-ova ;) ;)
 
Član
mooamer je napisao(la):
meni bilo extra,sve za 10.oba dana bez pobjeda al zato ostvareno super vrijeme 14.5 vrijeme auta :D potroseno preko 400KM s tim da sam imao kvar u subotu i opet se nezalim,a neko potrosi 8KM za kartu i nije mogao sa istom u VIP i nista nevalja...cccccc.svaka cast organizatorima i aBd da bude svake godine po 5 ovakvih race-ova ;) ;)

Mene niko ne može ubijediti da tvoj auto ima samo 118 ks. :D
 
Član
wade_ je napisao(la):
mooamer je napisao(la):
meni bilo extra,sve za 10.oba dana bez pobjeda al zato ostvareno super vrijeme 14.5 vrijeme auta :D potroseno preko 400KM s tim da sam imao kvar u subotu i opet se nezalim,a neko potrosi 8KM za kartu i nije mogao sa istom u VIP i nista nevalja...cccccc.svaka cast organizatorima i aBd da bude svake godine po 5 ovakvih race-ova ;) ;)

Mene niko ne može ubijediti da tvoj auto ima samo 118 ks. :D

ako si voljan plati valjke,ako bude 118 jos platis meso kod maksumica,ako ne ja sve platim :D
 
Član
Šuti Moamere:D Moj je samo uz protočni lonac i skinut katalizator na valjcima izbacio 130 ks. To su strašni motori, a i auta :icon_biggrin:
 
Član
mooamer je napisao(la):
wade_ je napisao(la):
mooamer je napisao(la):
meni bilo extra,sve za 10.oba dana bez pobjeda al zato ostvareno super vrijeme 14.5 vrijeme auta :D potroseno preko 400KM s tim da sam imao kvar u subotu i opet se nezalim,a neko potrosi 8KM za kartu i nije mogao sa istom u VIP i nista nevalja...cccccc.svaka cast organizatorima i aBd da bude svake godine po 5 ovakvih race-ova ;) ;)

Mene niko ne može ubijediti da tvoj auto ima samo 118 ks. :D

ako si voljan plati valjke,ako bude 118 jos platis meso kod maksumica,ako ne ja sve platim :D

Nisam ja loše mislio ništa,samo ti kažem da za 118 ks ide nenormalno. ;)
 
Član
wade_ je napisao(la):
mooamer je napisao(la):
wade_ je napisao(la):
mooamer je napisao(la):
meni bilo extra,sve za 10.oba dana bez pobjeda al zato ostvareno super vrijeme 14.5 vrijeme auta :D potroseno preko 400KM s tim da sam imao kvar u subotu i opet se nezalim,a neko potrosi 8KM za kartu i nije mogao sa istom u VIP i nista nevalja...cccccc.svaka cast organizatorima i aBd da bude svake godine po 5 ovakvih race-ova ;) ;)

Mene niko ne može ubijediti da tvoj auto ima samo 118 ks. :D

ako si voljan plati valjke,ako bude 118 jos platis meso kod maksumica,ako ne ja sve platim :D

Nisam ja loše mislio ništa,samo ti kažem da za 118 ks ide nenormalno. ;)

znam da nisi,a znam da ide nenormalno brate za 118ks i ja bi volio da mi neko kaze sto i kako?
 
Član
meni najdraza

1016700_633483376671312_2126736622_n.jpg
 
pozz svima i hvala i na pohvalama ali i kritikama..
svi koji me poznaju znaju da sam perfekcionista, i sam da sam poceo pisati sta sve nije bilo kako treba ili kako je trebalo biti vjerovatno dvije stranice ne bi bile dovoljne..
ima tu jos jako puno stvari koje obicni posmatrac ni ne primijeti, ali mi sigurno znamo i zbog toga razumijem sve koji su dali svoju kritiku..
da nas je vrijeme bolje posluzilo event bi sasvim drugacije izgledao..
probleme necu javno iznositi, ali mogu recu jedno.. organizovati trku u SA i dobiti sve potrebne dozvole zbog iskustava iz proslosti bila je skoro nemoguca misija.. pored svega toga za dosta najavljenih i dogovorenih stvari (koje su bile mjesecima prije trke vec dogovorene) nasli smo se u 5 do 12 bukvalno u neobranom grozdju.. sto smo uspjeli rijesiti u dan/dva rijesili smo, ono sto se nije moglo rijesiti ostalo je neupraznjeno, i to je na kraju i publika mogla primijetiti..

dosta kritika koje su upucene vezane su za samu lokaciju.. mi smo jednostavno morali zastititi lokaciju, jer da nismo ja bih vjerovatno bio u zatvoru odmah poslije trke, jer ne bih mogao platiti odstete onima koji se brinu o lokaciji.. nama parking na stazi nije smetao, bilo je dovoljno prostora, ali nekom jeste pa je sve moralo na stocnu pijacu itd... sve ima svoje kako i zasto, meni je samo zao sto vremenski uslovi u prvom redu i neki logisticki faktori koji su pred trku iskrsli u drugom redu nisu dozvolili da odrzimo sve sto smo najavili..
ipak je bilo dosta toga za vidjeti, regionalni rekord, prva voznja od 9 sec u BiH sa autom, car wash, Csabin stunt show, bio je i Maid Hecimovic i Ibro Bisi sa BMX-om..
zbog kvara u toku priprema dragster je otpao tik pred trku i to mi je posebno zao, ali kada sagledam stanje nakon trke, na onakvom vremenu nije ni mogao voziti, ali ljudi su ga barem mogli vidjeti uzivo..

preko 50 press akreditacija cekalo je na ulazu..(@turbo portal) i stavrno mi je zao sto niste dosli do svojih, a cekale su vas.. svi mediji su pressice pokupili na pultu gdje se vrsila prodaja ulaznica, koga nije bilo na spisku cure su mene zvala i ja sam dodavao, tako da ni ta zamjerka nije bila da se ne zeli ili nece vec izgleda nesporazum ...

sve u svemu HVALA svima koji su nas podrzali na bilo kakav nacin, pruzili pomoc, podrsku ili pak dosli kao takmicari ili kao publika da podrze event.. kisa je razlog sto veliki broj takmicara koji bi se pobrinuli da atmosfera bude jos daleko bolja nisu krenuli na put, i to je donekle razumljivo..

sada, nakon svega ovoga, za nas je situacija u Sarajevu znatno laksa jer smo na onim najbitnijim stvarima koje su vezane za dozvole, sigurnost itd.. dokazali da postoji razlika u organizatorima i vise se prema nama nece sigurno primjenjivati isti tretman kao do sada ili kao prema nekim drugim koji su dobrim dijelom doprinijeli da problematika trke u SA bude kakva jeste.. to mi je posebno drago i na to sam ponosan jer mi svakako planiramo raditi i u budućnosti trke u Sarajevu.

PS na kraju,
cijena ulaznice jeste veca od prosjeka koji se godinama vrti, i svjesni smo da nekom mozda to i znaci razliku hoce li doci ili ne. u situaciji gdje je sponzora malo ili nikako jedini oslonac organizatoriu su ljudi koji to zele vidjeti i mislim da 1xgodisnje nije puno izdvojiti taj novac..
sve zavisi od lokacije ili uslova.. za mostar je 5 OK, u Glamocu je npr. ulaz besplatan, ali u SA na 5 KM ulaz nema nikakvu finansijsku isplativost zbog ogromnih troskova..
samo mjere bezbijednosti na trci u SA kostale su nas vise nego cijeli proslogodisnji race u Mostaru ( a i on je bio skuplji od svih do sada).. da ne duzim..

pozz svima i hvala jos jednom na odazivu uprkos vremenskim (ne)prilikama.

Glamoc je ubrzo, tamo je ulaz dz, samo tal za gorivo do tamo i vidimo se ;)
 
Top