Trka ubrzanja 'Glamoč 2013' - 27. i 28.7.2013

Trka ubrzanja 'Glamoč 2013' - 27. i 28.7.2013

Legend
-Suki- je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
sljedeci put kupi janu ili pive pa pij pivo......bili ste na solji 2 dana a ja sad moram lezat 10 dana od hebene Zmije :icon_sad:

ma nije mi za tebe nego mi zao jadne zmije :lol:

Kaze ujela ga zmija..................... i poslije 5 dana agonije...



































zmija je uginula... :lol:
 
sve je receno:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:


n6b0j7.jpg
 
Član
U jbt sigurno je gadan osecaj... Koja je zmija, jel neka otrovna? Gde je nadje? Brz oporavak;)
 
Član
Ufff jarane zelim ti brz oporavak. I mene zanima jel neka otrovnica i na kojem dijelu staze te gricnula jer sam i ja hodao svukud :icon_rolleyes:

Pusti Ligu nije se makao od auta i uzeo tebe zezat :D :D :p
 
z3k4 je napisao(la):
Ufff jarane zelim ti brz oporavak. I mene zanima jel neka otrovnica i na kojem dijelu staze te gricnula jer sam i ja hodao svukud :icon_rolleyes:

Pusti Ligu nije se makao od auta i uzeo tebe zezat :D :D :p

ma ne ljutim se ja neg liga popravi taj start Red Light ............da nisam bio pjan ko zna sta bi bilo tek kad je popustio alkohol onda kolaps nastupio :cool::cool:
 
Član
ma i ona se jadna otrovala od tolike kolicine alkohola u krvi :lol: brate brz oporavak mamicu joj ljigavu :icon_mad::icon_mad:
 
Član
Zar niko nema nista da kaze na ovo trovanje ovoliko takmicara, posmatraca, njihovih porodica itd itd ???? Povracanje, infuzija , neko je i bolnice zaglavio , nije mala stvar da se suti o tome i da bude pojeo vuk magarca !
 
Član
nije više pitanje ko je mućko kolu, nego ko je pio vodu :lol::lol: samo bi oggy, stari pivopija preživio
 
Top