Trka ubrzanja 'Glamoč 2013' - 27. i 28.7.2013

Trka ubrzanja 'Glamoč 2013' - 27. i 28.7.2013

sUx je napisao(la):
je.em djecu onim s cisternom ,odkako sam dosao kuci sa zenom iz glamoca sa trke nas dvoje i sva raja su se otrovala vodom iz cisterne ,sta god pojedem - povratim ,i na solji sam bio dan i po ,nemogu da funkcionisem nikako , dok sam kupovao janu dobro je bilo posle mi dali kanister ,kaze nemoj placat dzaba napij se ,reko jel za pice kaze jeste ... stvarno hladna voda svi kaze pijemo i mi se napijemo nas 5-6 i svi najebemo. trebali su na cisternoj napisati da voda nije za pice da ljudi znaju mamicu im je.em seljacku

istina

MAMU IM ***** OVDE JAVNO

jucer je bilo 50 ljudi iz livna na hitnoj...opci haos zena kad mi nije umrala od grceva sva moja ekipa iz AK LIVNO se zatrovala svi su zavrsili na hitnoj i na infuziji...

Sramota...
Nemam drugo sta reci:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
A da nije od onog neurednog rostilja, stvarno mogu svakakve vode i ona mi se cinila skroz OK!
 
-Suki- je napisao(la):
A da nije od onog neurednog rostilja, stvarno mogu svakakve vode i ona mi se cinila skroz OK!

Nije suki...mi smo imali svoj rostilj a vodu smo pili svi....
Kazem vam iz livna je 50 ljudi bilo na hitnoj i svi su taj dan bili u glamocu i pili vodu iz cisterne
 
Vodu pio rostilj nisam jeo i nista jos u vise navrata isao.....
Trka kao trka odlicna auta solidan broj s obzirom na daljinu svim takmičarima, jedino razočarenje sto niko od "trkača" iz Mostara nije bio ili se svi spremaju za test day!!
 
Član
POTPIS :D
Vodu pio drugi dan nisam sisao sa WC sto god da pojedem odmah u toalet :icon_sad:
Ja mislio prehladio se na jezeru :icon_rolleyes:
Svasta :icon_twisted::icon_twisted:
 
Top