Trka ubrzanja 'Glamoč 2013' - 27. i 28.7.2013

Trka ubrzanja 'Glamoč 2013' - 27. i 28.7.2013

Legend
2jevaxc.jpg
 

sUx

Član
admir jahic je napisao(la):
Reko sam ja da se ne pije niko me nije posluso....zato ja nisam pio al me je zmija ujela....

kad mi rekose da te zmija ujela nisam mogao da vjerujem ,jos ti domaci tamo sve znas gdje sta kako jbgg ali cim si se javio dobar si ti ;)
 
Član
Izgleda da je do vode ,bio u hitnoj primao infuziju povracao cijeli dan nakon utrke, kako mi rekose na infektivnom u KUM trovanje :S Ja ,moj otac,djevojka i Faruk Dino sa mercedesom sve isti simptomi ...
 
Član
Postalo opasno ici na SR hehehe..a vidim ja u radnjama nestasica toalet papira, reko bice nekog velikog sranja negdje hahahahahahaha
 
-Suki- je napisao(la):
pa adma pobogu sto niste stavili natpis na cisternu NIJE ZA PIĆE !!

i rijesen problem....

prijatelju moj ja sam govorio al posto su ljudi iz glamoca zadrti i kazu voda je za pice ....ocu se ja svadjat sa ljudima sta sam ja mogo ucinut :icon_mad:



Ja sam pomogao koliko sam mogo a to sto je se zbilo sa vodom sta bi trebo ja ....Ja sam odmah Seji reko da mi nije voda za pice i to je to
 
Legend
admir jahic je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
pa adma pobogu sto niste stavili natpis na cisternu NIJE ZA PIĆE !!

i rijesen problem....

prijatelju moj ja sam govorio al posto su ljudi iz glamoca zadrti i kazu voda je za pice ....ocu se ja svadjat sa ljudima sta sam ja mogo ucinut :icon_mad:

Ja sam pomogao koliko sam mogo a to sto je se zbilo sa vodom sta bi trebo ja ....Ja sam odmah Seji reko da mi nije voda za pice i to je to

jesi, jesi... zato te i zmija ujela... :lol: nece ni ona one vode... :lol:
 
sljedeci put kupi janu ili pive pa pij pivo......bili ste na solji 2 dana a ja sad moram lezat 10 dana od hebene Zmije :icon_sad:
 
Član
admir jahic je napisao(la):
sljedeci put kupi janu ili pive pa pij pivo......bili ste na solji 2 dana a ja sad moram lezat 10 dana od hebene Zmije :icon_sad:

ma nije mi za tebe nego mi zao jadne zmije :lol:
 
Top