Trebam vase misljenje

Trebam vase misljenje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kenno je napisao(la):
mooamer je napisao(la):
pa obicno si ti u ovoj situaciji pametnjakovic jer ocigledno da ti sama rijec govori "preticanje" a ne obilazenje pa da ti ono kulerski u petu i sa 1000 obrtaja gas laganini...to se u obicaju radi kad je auto parkirano ili se zaustavilo a kad je u pokretu logicno je da moras povecat drasticno brzinu bas radi ovih situacija golf-audi ;);)

Onaj koji biva pretican od strane drugih je dužan da ne povećava brzinu kretanja vozila i da vozilo usmjeri ka desnoj ivici kolovoza...po potrebi da smanji brzinu, pa i zakoči...i to je sva mudrost, i tako piše i u testovima i u zakonu, i oduvijek je i pisalo...
Koji motor imam i kojom brzinom pretičem, to apsolutno nije stvar onoga koji biva pretican...jesam li opet pametnjaković? Ili se sluša Đogani i Baki?:lol:

brate neznam sta je poenta tog famoznog djoganija i bakija,a to ima veze kojom brzinom pretices,jer vjerovatno ako ja idem 80km/h ti me nemozes preteci sa 60km/h!a to oko kocenja nigdje veze jer onda on ugrozava ljude iza sebe tako da kako god bilo,100% treba biti puno veca brzina onog koji pretice bas radi toga jer nezna hocel idiot ispred njega povecat brzinu ili sta vec!
 
Član
Kriv si 100 %
šta ti mislis da se možeš tako igrat , malo zakocit, pa kad ovaj iza tebe pocne preticat ti po gasu.

kažeš nisi ga vidio pa šta ćeš na cesti ako ne pratis retrovizore, i odvijanje saobraćaja oko tebe
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
trebao te rodjak isamarati da dodjes pameti...

:cool::cool:

Upravo tako :)

Ali on očito ne smije sada ovu temu pokazati rodjaku :)

svak normalan bi ga isamarao, ja sam mu to napisao u prvom postu. Ko god je dozivio bilo kad ovu situaciju napisat ce mu isto. I treba ga isamarat, da mu je brat rodjeni!

sutra ce ubit nekog tako, sta vrijedi zakon kad covjeka sahrane,jebo zakon
 
Član
Ma kakav zakon i kakvo iznosenje ko je kriv ko nije,obicno "potezanje" na cesti izmedju prijatelja,poznanika i rodjaka,normalna stvar kod momaka moje generacije tj. 18-20 godina sa caletovim autom u vrlo malo slucajeva sa svojim!Ovaj mu rodjak kreno da stize ufatio sansu a nec udario po gasu a mogu mislit i da je vidio da ide auto iz suprotnog smijera i jednostavno se nastavila "igra kukavice" da mu rodjak mora kocit i vracati se u svoju traku a inace moglo je da zavrsi kobno da je nec krenuo da koci prvi to jest da je se prepao za rodjaka ali ocito nije,ko da svi vi nikada niste bar jednom uletjeli u skarice i kad vozite negdje i vozite iza komsije sa sela pa ga onako naglo opalite po gasu da ga prestignete? Obicno budalesanje omladine zbog kojeg se i desavaju puste saobracajke.
 
Član
Matej19 je napisao(la):
Ma kakav zakon i kakvo iznosenje ko je kriv ko nije,obicno "potezanje" na cesti izmedju prijatelja,poznanika i rodjaka,normalna stvar kod momaka moje generacije tj. 18-20 godina sa caletovim autom u vrlo malo slucajeva sa svojim!Ovaj mu rodjak kreno da stize ufatio sansu a nec udario po gasu a mogu mislit i da je vidio da ide auto iz suprotnog smijera i jednostavno se nastavila "igra kukavice" da mu rodjak mora kocit i vracati se u svoju traku a inace moglo je da zavrsi kobno da je nec krenuo da koci prvi to jest da je se prepao za rodjaka ali ocito nije,ko da svi vi nikada niste bar jednom uletjeli u skarice i kad vozite negdje i vozite iza komsije sa sela pa ga onako naglo opalite po gasu da ga prestignete? Obicno budalesanje omladine zbog kojeg se i desavaju puste saobracajke.

svako se voli potegnuti, to je normalno... pogotovo osobe na ovom forumu... jedna je stvar potezanje izmedju jarana a druga je da s namjerom dajes gas i stvaras nemogucnost izlaza drugu iz te situacije... zbog takvih razmisljanja kao kod vas raja svakodnevno gine u autima...

@Start, kad se nadjes u situaciji da te neko mogao ubiti zbog nekog dokazivanja ili igranja kukavice kako ovaj iznad rece javi kako budes razmisljao...
 
Legend
Da zakljucimo jer je misljenja i vise nego dovoljno...

Samo bi opet apelovao na vozace da se drze zakona o saobracaju, ako ih ne znaju neka ih opet procitaju ako su ikad...
te da svoje delikventne manevre ostave za kompjuter i da ih tamo upraznjavaju gdje nikoga drugog ne ugrozavaju pa ni samog sebe...

Ovo nije uvreda ni na ciji racun, samo dobronamjerni savjet, jer kad se nesto desi... vec je kasno...

Zivjeli... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top