Treba mi iskren savjet

Treba mi iskren savjet

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Oggy je napisao(la):
Predji i ti na vw, imas vremena do nove pa razmisli... i ima ti onda jedan arman begic iz zgosce, on ti je glavni švercer u kaknju sto se tice felgi,muzike :) Nasao sam mu dobar spojler za gepek, original, jos je na trici,al necu mu reci gdje,da i ja sta zaradim....pozz.

nemam vise namjeru ulagat u tricu,konto iza naove godine kakvog passata uzet ako bog da,to bar planiram ono pravo.
 
Početnik
ITALY je napisao(la):
DiAbLo je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Jesi ti iz BiH ili? Kako uopste mislis uvesti auto 2001 godiste?

Moze 2001 god ali da je 9,10,11 ili 12 mjesec 2001 godine ...

A to za tuning , po meni se lambo vrata stavljaju samo na extremno tunirana auta tj. Ja nebi stavljao lambo prije nekih hebackih felgi , kompletnog body kita itd itd ...

Uzmesh Canove , dobre gume :D ,xenone uradish , kakvu muzikicu ubacish , zatamnish stakla , neki lonac nazad fin i stavish mu neke stopke jer su stock stope na bravu fuj ...

Sve ok, to znam.... ali u Kaknju nema niko Lambo, baš je u tome čar;)
A štopke još uvijek nisam našao, možda pokušam naručiti, al skupooooo
A jeste znali da je carina 13,5 umjesto 15%, odma se i pdv automatski umanjuje... a od 1.1.2009 će biti 7.5%. to sad pročitao na službenoj stranici Federacije

..a kod Bege na sivoj dvici...
 

edo

Član
Lambo vrata na bravu,to ti je drug bezveze i obično pretjerivanje,bolje uzmi možda bolje
auto ili na brava samo stavi jake felge,lambo ti je ja mislim bespotreban,ja bih uzeo E36
za te pare da je perfektan...
 
Početnik
Moj ti je savjet da uzmes Punto mk2, tamno plave boje, onako ko od tepsije..sminka!
 
Član
eh brate nisam bas sve procitao ali prvo kad kupis auto fino ti njemu servis odradi pa onda tuning
 
Početnik
Deyo je napisao(la):
Ho'š kupit' Corsu :) ? Felge bile 500KM :lol: :D Bila puštala zadnja desna guma, popravi(j)o za 3,5KM :) Sretno ti u shoppingu, ja ću vjerovatno Stilonju 1.6/1.8/1.9jtd :D

Kubate, kupis ovu Corsu i dobijes opet iste felge ko one sto si ih prodao neki dan :)
 
Početnik
Prijatelju, uz felge i LSD slobodno zaboravi cifru od 3000 KM ;)..ako hoces profesionalan rad, odes u A3M i sigurno mozes mirno da spavas..''solidne'' felge su ti oko 1000, do 1500 (ali da places kada ih vidis ;)), a LSD za 1500 KM zaboravi, osim ako neces onaj Made in Hungary/China LSD, koji LSD-a nije vidio ocima, jer ti je originalni njemacki LSD bar 1500 ali eura ;) i moj ti je prijateljski savjet - ako ti je toliko stalo do tih vrata, strpi se i kupi to u A3M-u ;)..na kraju, nazovi Sašu i pitaj ga cijene svega sto te zanima..s isto tako, iskren savjet - kada ti stigne auto - temeljita kontrola, pregled i zamjena svega sto je pri kraju, pa tek onda tuning..da ne bi zavrsio kao moj prijatelj koji je kupio Fiat-a Coupe-a, pa mu zbog ne/pregleda pukao zupcasti pa sve otislo u vraga ;)
 
Član
Oggy je napisao(la):
Deyo je napisao(la):
Ho'š kupit' Corsu :) ? Felge bile 500KM :lol: :D Bila puštala zadnja desna guma, popravi(j)o za 3,5KM :) Sretno ti u shoppingu, ja ću vjerovatno Stilonju 1.6/1.8/1.9jtd :D

Kubate, kupis ovu Corsu i dobijes opet iste felge ko one sto si ih prodao neki dan :)

Pa i jesu moje... vidiš da je moj fiat u pozadini tamo. osim ako se šališ:icon_confused:
 
Član
pa iskreno kad pročitam sve vaše savjete, čini mi se da je bolje kupiti Stilo od nekih 10-12 milja nego ulagati 5-6 milja u Bravo!!!
A evo i kolega Deyo je izgleda tog mišljenja.
A i postoji problem uvoza.... Bravo će fakat iza nove godine postati stariji od 7g...
 
Član
Ako sam dobro shvatio pricu do sada, evo mog zakljucka

Bolje kupiti auto od 12 somova pa kasnije kako nabavis love pomalo ulagat u njega, nego uzet auto od 6 somova, pa za drugih 6 napucat ga odmah :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top