Treba mi iskren savjet

Treba mi iskren savjet

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Oko nove godine mi iz Italije dolazi Fiat Bravo 1.6 16v 2001gp sa full opr.
Kredit će se srediti (oko 10 milja) a Auto će koštati oko 7000 registrovano.
One ostale 3000 ću da uložim u Tuning naravno:cool:

Eh tu mi trebate vi, raja sa foruma:icon_rolleyes:
Treba mi vaš iskren savjet gdje bi mogao da sa tim novcem odradim najviše na autu a da bude kvalitetno urađeno???
Ne bih da hodam po X puta po kojekakve dijelove nego da odradim sve na jednom mjestu.
Prerade koje me zanimaju su:
-Alu felge( po mogučnosti OZ Canova black ili sl.) 16"
-Lambo vrata
-sportske opruge
-Farovi od Maree, sa sočivima i Audi R8 pozicijama.
-nastavke za prednji, zadnji branik i pragove

Neznam sada dali je realno očekivati da uradim sve ove prerade za 3000km? Ako ne, koliko bi tu još trebalo( da prodam Una:D)
HVALA SVIMA NA POMOČI, UNAPRIJED!!!
 
fidel je napisao(la):
prvo ti auto kupi,pa onda sa prerAdama
potpis
tako sam i ja pricao kao kupit cu ja to auto sigurno radit cu mu to to i to,,,i na kraju kupio skroz trece auto koje nije bilo u planovima onda otislo vise para pa su i prerade otpale,,,i tako al sam zadovoljan na kraju hehe samo sad polako planiram po korak dva ispred a ne 5 :D
 
Član
evo moj prijedlog, kupis auto. vidis kolko ti je ostalo. onda sredis ako treba sta sredit, mislim sto se tice auta ko auta. onda olovkicu i papir, vidis kolko ti je para ostalo i onda laganice pocnes. ima dosta ovih tuning radnji u zadnje vrijeme. fino telefon i zoves, provjeris sta, kako kolko i sve fino napises i vidis sta mozes. za sta imas pare a za sta nemas. a sto se tice konkretno nekih stvari kasnije, uvijek mozes pitat na forumu, nace se neko ko te moze uputit negdje...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
evo moj prijedlog, kupis auto. vidis kolko ti je ostalo. onda sredis ako treba sta sredit, mislim sto se tice auta ko auta. onda olovkicu i papir, vidis kolko ti je para ostalo i onda laganice pocnes. ima dosta ovih tuning radnji u zadnje vrijeme. fino telefon i zoves, provjeris sta, kako kolko i sve fino napises i vidis sta mozes. za sta imas pare a za sta nemas. a sto se tice konkretno nekih stvari kasnije, uvijek mozes pitat na forumu, nace se neko ko te moze uputit negdje...

pa već sam neke stvari provjerio.
Istina je da ima još do n.g. al bolje je na vrijeme planirati nego kasnije kupi ovo, ono i ispadne bezze a potrošio pare.
A3M za sad prednjači, imaju gotovo sve što sam gore naveo, sad ne znam dali su pouzdani, koliko profesionalno obavljaju svoj posao.
Najviše bi volio da sam sebi mogu sve raditi, ali nisam previše spretan oko toga, to će vam FIDEL potvrditi, jel tako Begiću?:icon_redface::D
 
Član
pa eto onda, extra ako si isplaniro... al moj savjet, provjeri na sto vise mjesta, da se nebi poslije kajo... a sto se tice a3m-a ja ne znam da se iko zalio na njih... al im je zato i paprenija cijena nekih stvari...
 
Član
Već sam u Fotoeditoru napravio kako bi to sve izgledalo, inače volim clean look pa mislim da je ovo ok.
P.S Nadam se da se Alden_Sa neće ljutiti što ću mu "prepisati" neke stvari iz teme Bravo Projekat:)
 
Član
eh ovako nešta, samo nebi fele u boji, nije naš blatnjavi kakanjski put za toga,hehe
A i bolestan sam za ovim Canova Black
Što mi se još ne svidja je izbacivanje brava. ja imam vikendicu i šta misliš kad to zimi na planini na -20 zaljepi. morao bi do proljeća čekati da vrata otvorim. pih
 
I moj ti je savjet kao kod Emira, lijepo sjednes u naprijed sve isplaniras, ako vec planiras sredjivati auto, onda je najbolje da razgledas sta hoces, buduci da si odlucio sta zelis uzeti onda ti u medju vremenu preostaje samo da raspitujes se okolo sta i koliko kosta i gdje sta mozes raditi.. Ovo sto neko rece prvo kupi auto pa planiraj ja se ne bi slozio, ako se vec preprade planiraju onda treba unaprijed razmisliti dobro koje auto hoce, i sta mu je isplatljivije raditi, dal' moze naci dijelove uopste za to auto itd...
 
ITALY je napisao(la):
eh ovako nešta, samo nebi fele u boji, nije naš blatnjavi kakanjski put za toga,hehe
A i bolestan sam za ovim Canova Black
Što mi se još ne svidja je izbacivanje brava. ja imam vikendicu i šta misliš kad to zimi na planini na -20 zaljepi. morao bi do proljeća čekati da vrata otvorim. pih

Da narod ima takvih problema onda bi sve sto je na motoric mrznulo, tako da se ne bi slozio da ti motorici mrznu sto se montiraju, mislim na komletnu tu instalaciju, naravno ako hoces kvalitetno, moras kvalitetno i platiti, to sto neki kukaju na te brave pitaj ih koliko su platili, u nas je narod sto svima daje kvalitetno a za marku, nema od toga nista...
 
Početnik
Predji i ti na vw, imas vremena do nove pa razmisli... i ima ti onda jedan arman begic iz zgosce, on ti je glavni švercer u kaknju sto se tice felgi,muzike :) Nasao sam mu dobar spojler za gepek, original, jos je na trici,al necu mu reci gdje,da i ja sta zaradim....pozz.
 
Član
Oggy je napisao(la):
Predji i ti na vw, imas vremena do nove pa razmisli... i ima ti onda jedan arman begic iz zgosce, on ti je glavni švercer u kaknju sto se tice felgi,muzike :) Nasao sam mu dobar spojler za gepek, original, jos je na trici,al necu mu reci gdje,da i ja sta zaradim....pozz.

nemoj mu govorit, on je sad gazda, smiješ i ti nešta zaradit:lol:

Ma ja sam več odlučio, nisam bez razloga napisao da sam već dogovorio za Bravo;)
Pozz za B.Vode i pozz mi rodicu(svoju curu)
 
hm,sad cu i ja bit bad guy,ali takodje mislim da bi prvo trebao uzeti auto,dobro ga provjeriti,zamijeniti sve sto se cini kao da mu je vrijeme za zamjenu,jer jebo tuning ako su ti originalni dijelovi pri kraju,znaci dzabe ti je sad nesto planirati ako ce jedan dio love otici na to.znam ja,lijepo je to sad sa rajom na forumu podijeliti pa onda mastati kako i sta staviti,uraditi,ali radije sacekaj kupnju (ima jos do Nove) pa onda na papir sve.iako mozes i sad onako ugrubo vidjeti koliko bi sve kostalo.A3M bi trebao biti najbolji,jesu zara,ali jebi ga.
 
Član
almir_gr je napisao(la):
I moj ti je savjet kao kod Emira, lijepo sjednes u naprijed sve isplaniras, ako vec planiras sredjivati auto, onda je najbolje da razgledas sta hoces, buduci da si odlucio sta zelis uzeti onda ti u medju vremenu preostaje samo da raspitujes se okolo sta i koliko kosta i gdje sta mozes raditi.. Ovo sto neko rece prvo kupi auto pa planiraj ja se ne bi slozio, ako se vec preprade planiraju onda treba unaprijed razmisliti dobro koje auto hoce, i sta mu je isplatljivije raditi, dal' moze naci dijelove uopste za to auto itd...

Potpis
Baš se o tome i radi
A za ove brave, to je i onako blesava ideja... bar za mene. Šta ostane ti upaljeno svjetlo i isprazni ti se akumulator??????????????
Razbij staklo i uđi u svoje auto, a svakom se desi da se aku isprazni, prije ili poslije.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top