Treba mi iskren savjet

Treba mi iskren savjet

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Deyo je napisao(la):
Dovedi negdje kod blatobrana +,pa da možeš prikopčati kad isprazni :lol:
Ma ja stavio ovog bravo-a čisto informativno, bolje su Canova i sa bravama na -20 :D

By the vay, šta si ti odlučio uvesti???
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Jesi ti iz BiH ili? Kako uopste mislis uvesti auto 2001 godiste?

Moze 2001 god ali da je 9,10,11 ili 12 mjesec 2001 godine ...

A to za tuning , po meni se lambo vrata stavljaju samo na extremno tunirana auta tj. Ja nebi stavljao lambo prije nekih hebackih felgi , kompletnog body kita itd itd ...

Uzmesh Canove , dobre gume :D ,xenone uradish , kakvu muzikicu ubacish , zatamnish stakla , neki lonac nazad fin i stavish mu neke stopke jer su stock stope na bravu fuj ...
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Jesi ti iz BiH ili? Kako uopste mislis uvesti auto 2001 godiste?

Moze 2001 god ali da je 9,10,11 ili 12 mjesec 2001 godine ...

A to za tuning , po meni se lambo vrata stavljaju samo na extremno tunirana auta tj. Ja nebi stavljao lambo prije nekih hebackih felgi , kompletnog body kita itd itd ...

Uzmesh Canove , dobre gume :D ,xenone uradish , kakvu muzikicu ubacish , zatamnish stakla , neki lonac nazad fin i stavish mu neke stopke jer su stock stope na bravu fuj ...

Sve ok, to znam.... ali u Kaknju nema niko Lambo, baš je u tome čar;)
A štopke još uvijek nisam našao, možda pokušam naručiti, al skupooooo
A jeste znali da je carina 13,5 umjesto 15%, odma se i pdv automatski umanjuje... a od 1.1.2009 će biti 7.5%. to sad pročitao na službenoj stranici Federacije
 
Te brave sto se rade, ja reko kvalitetno kad uradis neces imati problema, nemoj ganjat pijacarsku opremu i biti ces sigurno zadovoljan, svako ko je ulozio u to kako treba nikada nije imao problema. A i bila je tema na forumu, ko je ulozio pare da uradi to kako treba nije niko kuk'o, a oni koji hoce proci jefitno normalno da ce brzo morati se zafrkavati sa tim...
 
Ne bi se slozio da auto treba biti extremno sredjeno za LSD, imas ih dosta koji spuste auto i felge nabace samo i ugrade LSD vrata, ako imas zelju, uradi i to na pocetku, normala prvo felge i spustanje...
 
Član
eeeeee, a jel dovoljno samo kupiti opruge ili se moraju uzimati i komplet amortizeri, jer skupi su do boga....
 
Član
almir_gr je napisao(la):
Ne bi se slozio da auto treba biti extremno sredjeno za LSD, imas ih dosta koji spuste auto i felge nabace samo i ugrade LSD vrata, ako imas zelju, uradi i to na pocetku, normala prvo felge i spustanje...

ma obavezno, prvo gett looooooow
 
Ja mislim da su opruge za neka mala spustanja 2-3 cm-a sa tim oprugama ne bi previse pretjerivao, ja sam sa jaranom se raspitivao, on se ganja dosta oko toga i tako, ja bih ti prije pinske amortizere preporucio, gewinde su ipak masni, a za nasih puteva mislim da plinski mogu dobro proci neki jeftiniji, on je meni nalazio za 300 eura plinske amortizere, ne sad zakucavanje za pod da ne mozes preci preko lezeceg a da ukoso ne prelazis u suprotnu traku heheh
 
Član
ITALY je napisao(la):
Oko nove godine mi iz Italije dolazi Fiat Bravo 1.6 16v 2001gp sa full opr.
Kredit će se srediti (oko 10 milja) a Auto će koštati oko 7000 registrovano.
One ostale 3000 ću da uložim u Tuning naravno:cool:

Eh tu mi trebate vi, raja sa foruma:icon_rolleyes:
Treba mi vaš iskren savjet gdje bi mogao da sa tim novcem odradim najviše na autu a da bude kvalitetno urađeno???
Ne bih da hodam po X puta po kojekakve dijelove nego da odradim sve na jednom mjestu.
Prerade koje me zanimaju su:
-Alu felge( po mogučnosti OZ Canova black ili sl.) 16"
-Lambo vrata
-sportske opruge
-Farovi od Maree, sa sočivima i Audi R8 pozicijama.
-nastavke za prednji, zadnji branik i pragove

Neznam sada dali je realno očekivati da uradim sve ove prerade za 3000km? Ako ne, koliko bi tu još trebalo( da prodam Una:D)
HVALA SVIMA NA POMOČI, UNAPRIJED!!!

NAjkvalitetnije bi ti bilo u A3M-u, ali bi ti cijena bila mashala...za sve ovo 3000 komotno zaboravi, sama lambo vrata ( original LSD-Doors ) ti je oko 1500 marki da valja, gume + felne isto pikaj tako tu neku cifru...farove od maree mozes naci i na otpadu ili negdje polovne, pozicije obrati se Ligi ili Aldenu ( LAV tuning ), z anastavke vidi, jer ima solucija gdje je isplatnije uzeti komplet kit nego sa nastavcima se peglati...


Za sve ovo pikaj ipak cifricu neku od 5 somova sa farbom, barem po mojem dosadasnjem iskustvu sa Fabijom koliko znam da se cijene krecu...;)
 
Član
almir_gr je napisao(la):
Ja mislim da su opruge za neka mala spustanja 2-3 cm-a sa tim oprugama ne bi previse pretjerivao, ja sam sa jaranom se raspitivao, on se ganja dosta oko toga i tako, ja bih ti prije pinske amortizere preporucio, gewinde su ipak masni, a za nasih puteva mislim da plinski mogu dobro proci neki jeftiniji, on je meni nalazio za 300 eura plinske amortizere, ne sad zakucavanje za pod da ne mozes preci preko lezeceg a da ukoso ne prelazis u suprotnu traku heheh

:D:D:D
Pa možda bi mi tih par cm bilo i dovoljno, nebi ništa previše spuštao iz razloga što: PREMA SLUŽBENIM STATISTIKAMA, ULICA ALIJE IZETBEGOVIĆA U KAKNJU IMA (UZIMAJUĆI U OBZIR DUŽINU ULICE) NAJVEĆI BROJ LEŽEČIH POLICAJACA U CIJELOJ JUGOISTOČNOJ EVROPI.:icon_eek:
Ko ne vjeruje nek dođe pa nek se uvjeri.
Et zato mi je 2-3cm dobivena na sprtskim oprugama sasvim dovoljno;)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
ITALY je napisao(la):
Oko nove godine mi iz Italije dolazi Fiat Bravo 1.6 16v 2001gp sa full opr.
Kredit će se srediti (oko 10 milja) a Auto će koštati oko 7000 registrovano.
One ostale 3000 ću da uložim u Tuning naravno:cool:

Eh tu mi trebate vi, raja sa foruma:icon_rolleyes:
Treba mi vaš iskren savjet gdje bi mogao da sa tim novcem odradim najviše na autu a da bude kvalitetno urađeno???
Ne bih da hodam po X puta po kojekakve dijelove nego da odradim sve na jednom mjestu.
Prerade koje me zanimaju su:
-Alu felge( po mogučnosti OZ Canova black ili sl.) 16"
-Lambo vrata
-sportske opruge
-Farovi od Maree, sa sočivima i Audi R8 pozicijama.
-nastavke za prednji, zadnji branik i pragove

Neznam sada dali je realno očekivati da uradim sve ove prerade za 3000km? Ako ne, koliko bi tu još trebalo( da prodam Una:D)
HVALA SVIMA NA POMOČI, UNAPRIJED!!!

NAjkvalitetnije bi ti bilo u A3M-u, ali bi ti cijena bila mashala...za sve ovo 3000 komotno zaboravi, sama lambo vrata ( original LSD-Doors ) ti je oko 1500 marki da valja, gume + felne isto pikaj tako tu neku cifru...farove od maree mozes naci i na otpadu ili negdje polovne, pozicije obrati se Ligi ili Aldenu ( LAV tuning ), z anastavke vidi, jer ima solucija gdje je isplatnije uzeti komplet kit nego sa nastavcima se peglati...


Za sve ovo pikaj ipak cifricu neku od 5 somova sa farbom, barem po mojem dosadasnjem iskustvu sa Fabijom koliko znam da se cijene krecu...;)
THNX:icon_smile:
Ipak znaći moram više keša pripremiti, jer volio bih da sve odma odradim, a ne neknadno pa da bude buvljak
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top