Treba mi iskren savjet

Treba mi iskren savjet

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovdje svi preporucuju ono sto se njima svidja, ako je tako onda ti ja preporucujem Corrada, nema smisla, momak bira auto za sebe koje se njemu svidja, a ne koje se nekome drugom svidja...
 
Član
ošlo sve u off on pitao gdje može naći djelove i pošta a na kraju dobio fiat stila :D
nek momak uzme šta se njemu sviđa
 
Član
Kupis Brava od zulje i ne trebas ni felge ni ista apsolutno, dovoljno sto ce te svi gledat u guzicu :)
 
Član
trizex je napisao(la):
Kupis Brava od zulje i ne trebas ni felge ni ista apsolutno, dovoljno sto ce te svi gledat u guzicu :)

Brat...bratu...ja bi sa onim poginuo za 7 dana. ma da bi volio vidjet kakav je a ništa slika nema na oglasu. Malo je i postar (96.) ja kao što vidiš idem na 2000+;)
 
Član
djulba je napisao(la):
Uzmeš fokusa sa 3 vrata i kud ćeš bolje...

o ukusima ne vrijedi raspravljati. Za mene ako niste primjetili do sada samo ITALIJANSKA AUTA dolaze u obzir, iz nekih jako prostih i mnogima jasnih razloga. tebi respect;)
 
Član
Ja bi ipak bravo kupio i ulozio na njega kao sto su u prvom postu rekao! Jer ipak ce on na kraju biti poseban na tvoj nacin! I samo tebi jedinstven! Naravno ako volis tuning!
 
Član
addo je napisao(la):
Ja bi ipak bravo kupio i ulozio na njega kao sto su u prvom postu rekao! Jer ipak ce on na kraju biti poseban na tvoj nacin! I samo tebi jedinstven! Naravno ako volis tuning!

slatke muke:D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top