tralalalalalaaaa

tralalalalalaaaa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: OPC by zmayich

Super zamisao. Samo, ovi prekidači za klimatizaciju nekako kvare utisak. Sve neki displejčići, moderne stvari, a oni prekidači odudaraju. Da je nekako skarabudžiti i digitalnu klimu, pa da sve bude na "dugme".:cool:
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

promijeniti manuelnu u digi klimu je proces slican promjeni motora i elektronike:)
moraju se ubacivati nekakvi moduli, elektromotorcici, drugacija citava konzola......a jos plus ne mozes je naci nigdje:)
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

upravo stigao display, konzola je skoro pa gotova, jos koji dan finiranja do perfekcionizma i idemo sa farbanjem interijera i montazom svega navedenog, wiring i sl. :)
 
Član
RE: OPC by zmayich

opaa,brate al ti to radis,hyper brzinom sto bi rekli:icon_biggrin:
samo naprijed;);)
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

danas zavrseno oblikovanje fiber kitom, vec sam nabacio ruku finog, ako bude srece sutra sve u sprickit...vec sam upasovao sve kablove, sva usputna problematika rijesena, pasovanje i sl...
slike su mi na digitalcu pa cu sve odjednom roknut, citav tok i finale...

pozz
 
Član
RE: OPC by zmayich

Sa nestrpljenjem iščekujem da vidim kako će sve izgledati... nek bude što prije ;)
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

evo sad zavrsio sa montazom :):):) nazalost vec je kasno, sutra slike kad stignem, sve je fabrika, ima malih izmjena u dizajnu al mogu reci da je pervo:)

zz
 
Član
RE: OPC by zmayich

Bas da vidimo kako ce da izgleda taj hi-teck....siguran sam dobro u ovom autu;)
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

Evo i slika, nesto me jebao zvuk tako da sam do mraka to pokusavao izmisliti, al kod alipne-a nema izmisljanja, tako da sam upravo narucio sa ebay-a originalni kabal za aux, do tada slusam karinu od zvuka...evo nocnih slikica, sve je jos uvijek pod prasinom i prljavo je, player viri vani al eto:)
astraopcinterijer05.jpg

astraopcinterijer03.jpg

astraopcinterijer01.jpg

astraopcinterijer02.jpg

astraopcinterijer04.jpg


slike su karina, sutra cu lijepo sabahile uslikat po danu bez blica da se to lijepo vidi...pozz

P.S. Ako ko ima ili zna ko ima KCA-121B Alpine Aux Kabal NEK JAVI!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top