tralalalalalaaaa

tralalalalalaaaa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
RE: OPC by zmayich

zmayich je napisao(la):
ako mislis na board, on ne radi i trazim ga vec nekoliko mjeseci pa mi je pukao film...i dok je radio svakako je bio na njemackom pa nisam pola znao...
sto se posla tice, sumnjam da ce biti i slicno ko kod tebe :)

ne kazem da ce biti ni slicno ni isto....
kako god bice dobro pravo

good luck
 

JD.

Član
RE: OPC by zmayich

ostavi puhalice, ostavi player gdje je sad, izbaci gore fabricki display i gore uradi 7" lcd... instaliraj Garmin navigaciju na mobitel i pici nju na 7lcd umjesto na poseban display :)
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

da ugradim display umjesto boarda ne bi vidio vozit, proucio sam ja sve to vec, neki njemac ga je tu ugradio, imam i slike, odvratno je, zaklanja pola auta u suprotnoj traci:)
u ostalom ti fabriko ne kenjaj:)
 
Član
RE: OPC by zmayich

odlična, coupe je coupe. samo ostani takakv nemoj previše samo da izgleda ko cirkus..
 

JD.

Član
RE: OPC by zmayich

zmayich je napisao(la):
da ugradim display umjesto boarda ne bi vidio vozit, proucio sam ja sve to vec, neki njemac ga je tu ugradio, imam i slike, odvratno je, zaklanja pola auta u suprotnoj traci:)
u ostalom ti fabriko ne kenjaj:)

:icon_cry:

hehe vidis toga se nisam sjetio fakat smeta navece ako je previsoko

imas onda i trecu opciju, da 7"lcd ide umjesto puhalica i boarda, to je nize i ne bi ti smetalo, a player ti ostaje gdje je sad...
 

IGY

Član
RE: OPC by zmayich

ali to je opet prenisko, zabolice ga vrat ako bude tako nisko gledao :D
 
Član
RE: OPC by zmayich

zmayich je napisao(la):
Kako sam zaglavio sa ovim sponzorskim naljepnicama i ne mogu da radim na eksterijeru, u zadnjih nekoliko dana sam odlucio da se malo igram sa interijerom...
Kupio sam sljedece stvari:
-jos jednu centralnu konzolu,
-narucio 7 inch lcd display
-kupio vec Ipod Touch
-tvout apple kabal za ipod,
-navigaciju NAVIOGON 2000s
-nosac za navigaciju,
-nosac za ipod

Sve je vec dizajnirano, smisljeno, projektovano, isprobano, nabavljena smola, vlakna i sve potrebno, ovih dana krecem s izradom multimedijalnog centra u astri...dakle bice video, audio, internet wifi,navigacija touch, ozvucenje, sve zivo...
Bice slike kako projekat bude napredovao pa cu aBd za koju sedmicu kad zavrsim napisati i prvi post na Cuningu iz auta:)

LP
;) ;) ;)
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

DIno skonto sam te, tako vec ima dosta urađenih i meni iskreno izgleda ko maska za varenje jer da bi display ravno stajao mora se gore nadogradit jedan krovic:)

vec sam danas uradio pola posla oko varenja plastike i ove rupe za navigaciju gore, ovih dana stize display pa cu i njegovo kuciste da ugradim i onda ide finiranje i farbanje...
odlucio sam se i za boju, citav interijer ide u semi gloss ili na nasem POLU mat :)
izgledace bas ko da ga je fabrika pravila:)

pozz
 
Član
RE: OPC by zmayich

al ti to radis svaka cast,ja vjerujem da ce to vec za par dana da bude gotovo;););)
 
Član
RE: OPC by zmayich

bit ce to super, "hi-tech" unutra, :cool: samo pazi gdjes parkirat :icon_rolleyes:
 
Član
RE: OPC by zmayich

a dobro, ako se moze vadit, a onda treba rusak/torbu i sve potrpat te mirno spavat :cool:
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

hvala raja, bice pederusa malo veca, sve se skida, ako su nekom zanimljivi kablovi koji ce ostat nek cupa nek jebe mater!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top