tralalalalalaaaa

tralalalalalaaaa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: OPC by zmayich

ma jok, rub felge spala boja i na karambolci parnica jedno 2-3 cm, nista nije puklo, krivo ili slicno...moram samo uhvatit vremena da pripremim rub i da ga ofarbam a karambolka ide na farbanje cijela svakako!!!

zz
 
RE: OPC by zmayich

nije lose da se koja kinta zaradi, ali izgled auta je narusen do kraja,
koliko ces vremenski drzati ove reklame
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

Kako sam zaglavio sa ovim sponzorskim naljepnicama i ne mogu da radim na eksterijeru, u zadnjih nekoliko dana sam odlucio da se malo igram sa interijerom...
Kupio sam sljedece stvari:
-jos jednu centralnu konzolu,
-narucio 7 inch lcd display
-kupio vec Ipod Touch
-tvout apple kabal za ipod,
-navigaciju NAVIOGON 2000s
-nosac za navigaciju,
-nosac za ipod

Sve je vec dizajnirano, smisljeno, projektovano, isprobano, nabavljena smola, vlakna i sve potrebno, ovih dana krecem s izradom multimedijalnog centra u astri...dakle bice video, audio, internet wifi,navigacija touch, ozvucenje, sve zivo...
Bice slike kako projekat bude napredovao pa cu aBd za koju sedmicu kad zavrsim napisati i prvi post na Cuningu iz auta:)

LP
 
Administrator
RE: OPC by zmayich

auhuu... fina zamisao... i biti ce to lijep projekt... sretno u nastavku i izvjestavaj nas ;)
 
Legend
RE: OPC by zmayich

ovo ce biti interesantno,samo naprijed druze,a koliko ti jos ugovor za reklame vrijedi.....nije valjda tako dugo :D
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

hvala svima, evo dizajna, kako sam ja to otprilike zamislio...
Znaci display ide u sredinu, izbacuju se ove dvije puhalice, navigacije ide gdje je board uz male prepravke ove supljine, treba se suzit i malo u visinu povecat, pored ide flexiblini nosac od ipod-a i ipod na njega, da mi je na ruku odma pored volana jer ce sve ici preko njega, a player ide dole u kasetu koja se također izbacuje, dugme od sva cetiri zmigavca ce ostati na istom mjestu samo ce biti u vodoravnom polozaju...evo slike:
dizajninterijera.jpg


p.s. naravno sve se moze skidati, cak i display je na zabice, ima svoj okvir koji ce biti ugrađen, tako da mi samo jos treba malo veca "pedersa" da sve stane u nju kad se parkiram :)

LP
 
Legend
RE: OPC by zmayich

ma odlicno zamisljeno,samo polako to ,....trebace dosta gladiti da ispadne perfect ,....al ne sumnjam,svaka cast unaprijed
 

IGY

Član
RE: OPC by zmayich

uf posao slican mom u autu, samo ja sam u pocetku mislio da mi nece faliti ove puhaljke na sredini, kasnije sam shvatio da ipak malo fale, ali kad pogledam u ljepotu ispred sebe zanemarim odma sve :D

a zar tebi onaj displej gore nije od neke vece svrhe, tj zar ti klima ne ide preko njega ili sam ja pobrkao nesto
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

ako mislis na board, on ne radi i trazim ga vec nekoliko mjeseci pa mi je pukao film...i dok je radio svakako je bio na njemackom pa nisam pola znao...
sto se posla tice, sumnjam da ce biti i slicno ko kod tebe :)
 
Član
RE: OPC by zmayich

jao kako ce ovo biti mocno,svaka cast na ideji,i sretno u njenom provodjenju,da ako Bog da vidimo slike gotovog proizvoda;);)
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

hvala, ah da, zaboravio sam napomenuti da usput mijenjam ponovo boju interijera, zajedno sa konzolom idu i ostali dijelovi koje sam vec 100 puta farbao na repete...
mislim da ce biti ili mat ili piano crni sa tankim arden stripe-om...

to je to za sada...ćusssssssss!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top