tralalalalalaaaa

tralalalalalaaaa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: opc by zmayich

jedinstveno se trazi:) hvala na pohvalama, a ti bjednice dragone stavi u tu garazu carolije da vide ljudi o cemu se radi:) ako vec nisi:)
 
Član
RE: opc by zmayich

zmayich je napisao(la):
jedinstveno se trazi:) hvala na pohvalama, a ti bjednice dragone stavi u tu garazu carolije da vide ljudi o cemu se radi:) ako vec nisi:)

sta ima stavljat kad vam nevaljaju auta ni tebi ni njemu :D
 
Član
RE: opc by zmayich

0g1 je napisao(la):
zmayich je napisao(la):
jedinstveno se trazi:) hvala na pohvalama, a ti bjednice dragone stavi u tu garazu carolije da vide ljudi o cemu se radi:) ako vec nisi:)

sta ima stavljat kad vam nevaljaju auta ni tebi ni njemu :D

nek tebi valja, (veliki fan astre opc) :icon_mad::lol::lol::lol:
 
Početnik
RE: opc by zmayich

hehehe, novi APDEJT,
stavio sam strasan akumulator...hahahha, exide, lampice ovo ono...veci od 77 amperSAHATA nije mogao da stane u astrida, krivila mi se hauba:):)
jos samo nalja BI-ALTERNATOR i bicu strah i trepet na cesti:):):)
 
RE: opc by zmayich

ja ti ne vjerujem dok ne vidim slike akomulatora i kako si ga instalirao , sad moras staviti i pozadi ventilirajuce diskove ipak je to sad teret za auto :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Početnik
RE: opc by zmayich

a sta cu, previse je bi turbaka i bi motorista:):) bar da bude nesto jedinstveno:):)

p.s. airbrushing je u toku, ako stignem sutra zavrsiti sliku, i lakirati moci cete vidjeti djelo u subotu u interex garazi, ako ne onda u nedjelju:)

pozz
 
Član
RE: opc by zmayich

zmayich je napisao(la):
a sta cu, previse je bi turbaka i bi motorista:):) bar da bude nesto jedinstveno:):)

p.s. airbrushing je u toku, ako stignem sutra zavrsiti sliku, i lakirati moci cete vidjeti djelo u subotu u interex garazi, ako ne onda u nedjelju:)

pozz

nista se ne sikiraj lik koji ti se bude najvise vrzmo oko auta sam ja tako da znas dont shoot me fkt al fkt sam fan astre opc zato be nice....
 
Član
RE: opc by zmayich

Predobar OPC sto jes jes !:cool: Sretno u daljim radovima , kako vidim extra ti ide airbrush samo naprijed!;)
 
Početnik
RE: opc by zmayich

hvala hvala, e jokeru samo se javi da si ti i bice ok:)
moram ujutru zaliti lakom crtez jos jednom, cekat da malo ufati, ispolirat i eto me...ako se ne stignem prijavit eto me onako beze:):)

hvala jos jednom,
sutra nakon radova ko ne vidi bice i slikice:):)
pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top