tralalalalalaaaa

tralalalalalaaaa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: opc by zmayich

trebao si uslikat one stope,bas me interesuje kako svijetle :icon_question:
astra je prelijepa ;)
 
Početnik
RE: opc by zmayich

2 tvrdoglavi:
svjetle ludnica, kao neki cvjetic:):) cak sta vise pola gepeka mi je bilo zatrpano nekim kondenzatorima za leduse u njima i slicno, treba ti inzinjer elektrotehnike da ih skopca:)
2 jashim:
ne znam sta vise da pisem: 2.0 16-ka, 161 HP, vrti do osmice, max snagu izvlaci na 6,5...fabricke skoljke unutra, fabrika spojler gepek, fabrika opc retrovizori, 17-ke bbs fabrika (manje ne mogu zbog diskova:) itd... sve sama fabrika:) ima jednu fabricku gresku: trosi gradske od 18-20l na 100km:)

hvala svima na poz kritikama,ima tu jos planova, uskoro ide neki kulturni airbrush, vjerovatno tamnjenje, obavezno xenoni, mozda neke custom maglenke, za pocetak dosta...

pozz do update-a
 
Član
RE: opc by zmayich

vnugo ti, a i auto ti vnugo :lol::lol::lol::icon_smile::cool:
sta reci OPC :123:
laganini i bit ce po mom ukusu
pozz
 
Početnik
RE: opc by zmayich

oooooooo vnugoooo, nisam znao da si ti ovaj taxi:) moram navrnut da vidim kako ide...pozz
 
Član
RE: opc by zmayich

zmayich je napisao(la):
2 tvrdoglavi:
svjetle ludnica, kao neki cvjetic:):) cak sta vise pola gepeka mi je bilo zatrpano nekim kondenzatorima za leduse u njima i slicno, treba ti inzinjer elektrotehnike da ih skopca:)
2 jashim:
ne znam sta vise da pisem: 2.0 16-ka, 161 HP, vrti do osmice, max snagu izvlaci na 6,5...fabricke skoljke unutra, fabrika spojler gepek, fabrika opc retrovizori, 17-ke bbs fabrika (manje ne mogu zbog diskova:) itd... sve sama fabrika:) ima jednu fabricku gresku: trosi gradske od 18-20l na 100km:)

hvala svima na poz kritikama,ima tu jos planova, uskoro ide neki kulturni airbrush, vjerovatno tamnjenje, obavezno xenoni, mozda neke custom maglenke, za pocetak dosta...

pozz do update-a

drug ako ona tebi trosi gradske 18 do 20L onda tebi nesto nije uredu snjom moja nije nikad prelazila 15 neznam kako da sam je vozio a pod normalnom voznjom trosila po gradu oko 11l
 
Početnik
RE: opc by zmayich

brate dragi, kupio je i drug nedavno istu masinu opc1 crnu i trosi mu isto, i ne mozes reci da je ista gradska voznja Bihaca i Sarajeva, jer u Sarajevu ima 3000 semafora, a na pola njih stoji neka bjesna masina s kojom se moras probat tako da pricamo o razno raznim blokadama, turama i slicno, a da ne pricam o spicama sa posla i na posao kad moras krenut i stat 80 puta u 10 metara:)
 
Legend
RE: opc by zmayich

fina astrica
meni su se bas svijdale one stare stope (prve sto su na autu) nekako se uklapale u ovaj "futuristicki" izgled..
extreme..
 
Član
RE: opc by zmayich

prednji branik je kriminal nisi je mogo vise isjec . mislim da bi mnogo ljepse legla clasina a pogotovo s opc turbo , ostalo je perfekcija , predobro auto , boja 10 poena ma top topova
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top