tralalalalalaaaa

tralalalalalaaaa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: opc by zmayich

zmayich je napisao(la):
brate dragi, kupio je i drug nedavno istu masinu opc1 crnu i trosi mu isto, i ne mozes reci da je ista gradska voznja Bihaca i Sarajeva, jer u Sarajevu ima 3000 semafora, a na pola njih stoji neka bjesna masina s kojom se moras probat tako da pricamo o razno raznim blokadama, turama i slicno, a da ne pricam o spicama sa posla i na posao kad moras krenut i stat 80 puta u 10 metara:)

mislim da ruta nije bitna,ako je potrosnja na 100km onda je na 100.....znam za budu da je s svojim opc-om takodje non stop isao malo brze,uvijek je bilo turiranja,blokadi i tako toga...
 
Član
RE: opc by zmayich

kako nije bitna ruta , jesil ti svjestan koliko popije semafor goriva . kreni stani , kreni stani to ti je ko da ides 240 autoputem
 
RE: opc by zmayich

quattro je napisao(la):
kako nije bitna ruta , jesil ti svjestan koliko popije semafor goriva . kreni stani , kreni stani to ti je ko da ides 240 autoputem

ma znam to,ali htio sam reci da je i ovaj uvijek cepao onu svoju astru...a nije ni kod nas u gradu bas ono vozi opusteno,guzve su katastrofalne......al ako obadvojica racunaju s tim cepanjem i racunanjem koliko potrose na 100km trebali bi obojica trositi isto........
 
Početnik
RE: opc by zmayich

bujrum naspite u vase te opcike tih 11-12 litara i sjedite na suvozacevo mjesto da vidite kako se to trosi na 100 metara a ne kilometara:) malo se salim, sve je to ok:)))
 
Početnik
RE: opc by zmayich

konacno sam izabrao i stil i sliku airbrusha za sebe, uskoro pocinjem, al posto pravim spektakl potrajace malo:)
do update-a seeYa
 

sUx

Član
RE: opc by zmayich

zmayich je napisao(la):
update:
1. centralna konzola ofarbana pravo ludim stilom, tek sam je sad montirao pa ce slike biti sutra, evo nekih tek ofarbanih dijelova samo da se vide detalji:



i jos nesto kao slag na tortu, dok sam cekao da se osusi bezbojac isceifio sam jednog vampircica da mi cuva garazu, ziv je:)pripazite:)


air brush ideja kompletnog auta je na pomolu, jos uvijek je u PS fazi, kad pocnu radovi bice i obavjestenja:)
pozz

astra je nema dalje ,bas mjera ...
extra ti ovaj airbrush ide... mogli smo sta na kecu ludo crtati :)
 
Početnik
RE: opc by zmayich

samo reci brate, ideja nikad dosta, ako imas nesto konkretno na umu imas PM pa cemo se dog.
neki HOTROD style bi mu legao ko samar:)
pozz
 

sUx

Član
RE: opc by zmayich

zmayich je napisao(la):
samo reci brate, ideja nikad dosta, ako imas nesto konkretno na umu imas PM pa cemo se dog.
neki HOTROD style bi mu legao ko samar:)
pozz


valja brate skontacemo nesto ;)
 
RE: opc by zmayich

e brate bil meni mogo mozda isto na Astri OPC na konzoli izvuc neke stripove s kockicama u par boja ovo ono :123::123::123::123::123::123::123::123::123: ili mozda kichmu na sjedistima ono u airbrush stylu :cool::cool::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: opc by zmayich

Little Dragon je napisao(la):
e brate bil meni mogo mozda isto na Astri OPC na konzoli izvuc neke stripove s kockicama u par boja ovo ono :123::123::123::123::123::123::123::123::123: ili mozda kichmu na sjedistima ono u airbrush stylu :cool::cool::lol::lol::lol::lol:

ma ona kichima je bezze:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top