Toyota Celica VVT-i

Toyota Celica VVT-i

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ArminM je napisao(la):
celicaman je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
drug sta je reci,ne vidjam te po gradu s autom,zadnji put te vidjeo nekad pred novu godinu
inace dobre fele,pravo mocne,dobro cuce na toyoti

auto je trenutno u Italiji dosao sam s njim ovamo...90% ide u Zivinice sada kada dodjem....

viidio sam te dva puta,svirao sam ti oba puta,mislim da nisi skonto da sam ja

bio sam pocetkom bas ovog mj u bih..nisam skontao..dodje se na kratko vrijeme pa se iskoristi i zuri uvijek..hehe
 
Član
ma vidio sam da letis vazda,jednom sam ti htio uzet prvenstvo na raskrsnici,a drugi puta na dole na krivaji,put koji na bant izlazi,ali oba puta si uspio uletit;);):cool::cool:
 
Vidjeh danas Celicu u Sa :) fina, samo joj oni retrovizori stvarno kvare dojam :D Nabavi kakve ljepse ako imas bit ce puno bolje ;)
 
Član
djavolica je napisao(la):
Vidjeh danas Celicu u Sa :) fina, samo joj oni retrovizori stvarno kvare dojam :D Nabavi kakve ljepse ako imas bit ce puno bolje ;)

gledam da ih skratim zato ovaj model bas mi se svidja...na Vrelo Bosne bio malo...hehe :))
 
Član
ako ih ne zamijeni ja cu mu ove otkinut,pa da mu vise ne govorimo da mijenja ,onda ce fkt morat;););)
 
Član
ArminM je napisao(la):
ako ih ne zamijeni ja cu mu ove otkinut,pa da mu vise ne govorimo da mijenja ,onda ce fkt morat;););)

nove fele...;);) a za retrovizore ako ima neki dobar majstor sto radi plastiku neka se javi da ih skratimo...hehe ma kakav pika-cu...
 

Prilozi

  • IMG_0050.JPG
    IMG_0050.JPG
    61,3 KB · Pregleda: 58
  • IMG_0047.JPG
    IMG_0047.JPG
    169,3 KB · Pregleda: 43
Početnik
neki dan na parkingu ispred MUP-a te vidjeo,bas si se parkiraVAO,al nisam htio pric da se pozdravim reko ocel me cojik napravit budalom:D inace extra autic,bas mi se svidjaju te boje,samo ako ti armin ne otkine retrovizore ja cu:icon_smile:

[/quote]

a za retrovizore ako ima neki dobar majstor sto radi plastiku neka se javi da ih skratimo...
[/quote]

pa trebas vidjet sa onim gore na tehnickom,kod lovnice,mislim da bi ti on to mogao uradit
 
Član
GaRGa je napisao(la):
a jel ovo obicna Celica il TS ? i koliko ima konja ?

obicna s ojacanim motorom drug...oko 160-170Ks ima.. :)

Lija je napisao(la):
pa trebas vidjet sa onim gore na tehnickom,kod lovnice,mislim da bi ti on to mogao uradit

kada budem dolazio na duze vremena vidjet cu da to uredim...popiste mi mozek..hehehe ;-PP
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top