Toyota Celica VVT-i

Toyota Celica VVT-i

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prejako auto nema sta , samo ja kad bi je kupio odma bi sa krova skocio na ove retrovizore , vrati fabriku ovi su gadni al bas , nekako previse u zrak odoshe :lol:
 
Član
ooo piletovo djelo se prodaje,stvarno steta,e kolega sugradjan da ti i ja pozelim dobrodoslicu,,a sto se tice ovog tvog auta,ja sam je vozio,auto je stvarno munja,i tvog mehanicara licno poznajem,on je i meni radio dosta toga,pratio sam kako je tekao tok radova
 
Član
ArminM je napisao(la):
ooo piletovo djelo se prodaje,stvarno steta,e kolega sugradjan da ti i ja pozelim dobrodoslicu,,a sto se tice ovog tvog auta,ja sam je vozio,auto je stvarno munja,i tvog mehanicara licno poznajem,on je i meni radio dosta toga,pratio sam kako je tekao tok radova

ide dobro ha? a ne motor je radjen u Italiji...heeee
 
Član
celicaman je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ooo piletovo djelo se prodaje,stvarno steta,e kolega sugradjan da ti i ja pozelim dobrodoslicu,,a sto se tice ovog tvog auta,ja sam je vozio,auto je stvarno munja,i tvog mehanicara licno poznajem,on je i meni radio dosta toga,pratio sam kako je tekao tok radova

ide dobro ha? a ne motor je radjen u Italiji...heeee

ma kako da ne ide,sto se tice auta upucen sam,vidio sam ga i u onom stanju prije,u onoj boji,mogu reci da ga je pile majstorski odradio,mislim da moze da se ponosi,prelijepo izgleda,tebe srecem cesto dole na zeljeznickoj stanici,ja sam onaj s golfom,sto ti zasmeta ponekad:)
 
Član
a u brate jeste napali na retrovizore,a nisu toliko losi,jedan kaze nevaljaju i svi polse nesto pricaju kao da ne valjaju uzimaju njegovo misljenje:icon_confused: Extra je drug auto meni se svidjaa ;)
 
Član
GOX01 je napisao(la):
postavi slike tih 17.ki da vidimo o cemu se radi :icon_smile:

celicaman je napisao(la):
sto druze....imao sam M3 stile ali nisu joj stojali...ona jaku liniju ima pa....sta mislite?

da nemas slike sa tim retrovizorima kako si ih postavio imas li adaptere



Ubrzo cu staviti slike od fele 17
Za ove retrovezore sto imama sada i one M3 stile uzeo sam adaptere...ovdje ti dodju 15 evro..nazalost nemam slike...vidim da ste navalili za retrovizore pa ko je kupi moze vratiti fabricke..hehe;)

Micky je napisao(la):
koliko je novaca ovo auto nigdje nisam procitao i kakve zamjene mogu?

11.000 evra...a mozemo se cjenkati...hmmm za zamjenu...trazim karavan auto kao audi A4 ili passat..pa mozemo vidjeti i dogovoriti se...

ArminM je napisao(la):
celicaman je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ooo piletovo djelo se prodaje,stvarno steta,e kolega sugradjan da ti i ja pozelim dobrodoslicu,,a sto se tice ovog tvog auta,ja sam je vozio,auto je stvarno munja,i tvog mehanicara licno poznajem,on je i meni radio dosta toga,pratio sam kako je tekao tok radova

ide dobro ha? a ne motor je radjen u Italiji...heeee

ma kako da ne ide,sto se tice auta upucen sam,vidio sam ga i u onom stanju prije,u onoj boji,mogu reci da ga je pile majstorski odradio,mislim da moze da se ponosi,prelijepo izgleda,tebe srecem cesto dole na zeljeznickoj stanici,ja sam onaj s golfom,sto ti zasmeta ponekad:)

Jeli ti mozda sada golf svjetlo plavi?A meni niko nesmeta...bas zivim pozitivno..tak...hehe:cool:
 
Član
celicaman je napisao(la):
GOX01 je napisao(la):
postavi slike tih 17.ki da vidimo o cemu se radi :icon_smile:

celicaman je napisao(la):
sto druze....imao sam M3 stile ali nisu joj stojali...ona jaku liniju ima pa....sta mislite?

da nemas slike sa tim retrovizorima kako si ih postavio imas li adaptere



Ubrzo cu staviti slike od fele 17
Za ove retrovezore sto imama sada i one M3 stile uzeo sam adaptere...ovdje ti dodju 15 evro..nazalost nemam slike...vidim da ste navalili za retrovizore pa ko je kupi moze vratiti fabricke..hehe;)

Micky je napisao(la):
koliko je novaca ovo auto nigdje nisam procitao i kakve zamjene mogu?

11.000 evra...a mozemo se cjenkati...hmmm za zamjenu...trazim karavan auto kao audi A4 ili passat..pa mozemo vidjeti i dogovoriti se...

ArminM je napisao(la):
celicaman je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ooo piletovo djelo se prodaje,stvarno steta,e kolega sugradjan da ti i ja pozelim dobrodoslicu,,a sto se tice ovog tvog auta,ja sam je vozio,auto je stvarno munja,i tvog mehanicara licno poznajem,on je i meni radio dosta toga,pratio sam kako je tekao tok radova

ide dobro ha? a ne motor je radjen u Italiji...heeee

ma kako da ne ide,sto se tice auta upucen sam,vidio sam ga i u onom stanju prije,u onoj boji,mogu reci da ga je pile majstorski odradio,mislim da moze da se ponosi,prelijepo izgleda,tebe srecem cesto dole na zeljeznickoj stanici,ja sam onaj s golfom,sto ti zasmeta ponekad:)

Jeli ti mozda sada golf svjetlo plavi?A meni niko nesmeta...bas zivim pozitivno..tak...hehe:cool:





jest,to je taj,isto piletovo djelo,perla je pitanju,samo sto je vecinom prljavo pa se ne primjeti:lol:,a uskoro se sprema ponovno farbanje,,a kako si skuzio da sam ja,mislim pogodio si isprve:icon_smile:
 
Član
jest,to je taj,isto piletovo djelo,perla je pitanju,samo sto je vecinom prljavo pa se ne primjetiIcon_lol,a uskoro se sprema ponovno farbanje,,a kako si skuzio da sam ja,mislim pogodio si isprveIcon_smile


pa sto nestavis nove slike jako je lijep golfic....:cool:
 
Član
celicaman je napisao(la):
jest,to je taj,isto piletovo djelo,perla je pitanju,samo sto je vecinom prljavo pa se ne primjetiIcon_lol,a uskoro se sprema ponovno farbanje,,a kako si skuzio da sam ja,mislim pogodio si isprveIcon_smile


pa sto nestavis nove slike jako je lijep golfic....:cool:

ma necu jos,sad ce golf na farbanje,eno rastavljam ga pomalo u garazu,imam nekih ispita sad naredni period,a s njim idem na faks,tako da sam usporen,al uglavnom bit ce slike,dok ga sredim onako kako sam zamislio;)
 
Član
celicaman je napisao(la):
ima li iko sto mi moze pomoci da prodam auto,ili sto zna odprilike koliko se krecu u BiH?hvala...;)

Da bi ga prodao moraš skinuti sve naknadno stavljene stvari, i pokušati vratiti auto u fabričko stanje(koliko je moguće), a to što skineš prodaš odvojeno.
Realna cijena za takvo auto je max 16.000 KM
 
Član
odlican autic svaka cast i retrovizori mi se svidzaju samo kao sto neko rece da su seknudu manji ali i ovako je :cool:
 
Član
adi6 je napisao(la):
odlican autic svaka cast i retrovizori mi se svidzaju samo kao sto neko rece da su seknudu manji ali i ovako je :cool:

hvala druze...ebiga nije bilo manji mozda ih skratim skoro ste me ubijedili..hehe;)

jos je ljepsa bila evo malo slika o proslosti dok je u It bila..
siva...tamno plava...i sada narandzasta perla i crna...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top