Toyota Celica VVT-i

Toyota Celica VVT-i

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
celicaman je napisao(la):
GOX01 je napisao(la):
JEL OVE FELGE SAD IMAS :icon_question:

ne ovo su "eta beta" 18"...prednja karambolka Blitz..a zadna Carzone...
ovo sam rasprodao skoro sve previse nisko za nasi puteva..hehe

Imao sam istu CELICU samo sivu,isto godiste.Prije dvije godine sam je prodao za 17.000.Tesko ces je prodati kolko je ti cjenis.Moj savjet ti je da spustis cijenu i uzmes sta u zamjenu.
 
Član
Ma da, i obavezno vrati auto u fabricko stanje, niko ti nece kupiti auto kad se vidi da ga je neko cuniro u proslosti.
Sve te crne dijelove ofarbaj kako je bilo, mislim u boju auta.
Spusti cijenu jer debelo se mora spustiti ispod cijene ako je mislis prodati.Sve zavisi kolio je tebi hitna prodaja.
Zatim evo ti par stranica, www.pik.ba www.market.ba i www.autpijaca.ba to su ti najposjecenije stranice, daj je tu u oglas, ali ne kontam da ce iko kupiti iz bosne a da je ona reg. u CG.
To ti je moj savjet, a na ovom nevremenu ti je bolje ne prodaji ako ti nije bas stalo.
 
Administrator
djogi86 je napisao(la):
ali ne kontam da ce iko kupiti iz bosne a da je ona reg. u CG.
o cemu ti pricas, po cemu si zakljucio da je reg. u CG :icon_question:


Lijepa toyota, mozda visoka cijena, al sve ima svoju musteriju, sretno
 
Član
drug jesil prodao auto,nesto sam danas cuo u gradu da si prodao auto jednom mom drugu koji je trenutno u italiji,buraz mu je tu,,nisam ga vidio,pa ajd reko da tebe pitam jel to istina:icon_question:
 
Član
ArminM je napisao(la):
drug jesil prodao auto,nesto sam danas cuo u gradu da si prodao auto jednom mom drugu koji je trenutno u italiji,buraz mu je tu,,nisam ga vidio,pa ajd reko da tebe pitam jel to istina:icon_question:

zvali su me 2 osobe jedan bas iz Italije a drugi momak iz Sarajeva a nismo se jos nasli i dogovorili 100% blizu smo dogovora...;)
 
Član
Prelijepa je Toyotica.. Slazem se sa vecinom oko retrovizora fkt su kriticni i takodje ove crne dijelove ja bih licno lakirala u ovu crvenu boju.Mada to je utisak gledajuci slike ,vjerovatno to uzivo djeluje dosta ukomponovanije. U svakom slucaju sretno ti sa prodajom!
 
Član
drug sta je reci,ne vidjam te po gradu s autom,zadnji put te vidjeo nekad pred novu godinu
inace dobre fele,pravo mocne,dobro cuce na toyoti
 
Član
ArminM je napisao(la):
drug sta je reci,ne vidjam te po gradu s autom,zadnji put te vidjeo nekad pred novu godinu
inace dobre fele,pravo mocne,dobro cuce na toyoti

auto je trenutno u Italiji dosao sam s njim ovamo...90% ide u Zivinice sada kada dodjem....
 
Član
celicaman je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
drug sta je reci,ne vidjam te po gradu s autom,zadnji put te vidjeo nekad pred novu godinu
inace dobre fele,pravo mocne,dobro cuce na toyoti

auto je trenutno u Italiji dosao sam s njim ovamo...90% ide u Zivinice sada kada dodjem....

viidio sam te dva puta,svirao sam ti oba puta,mislim da nisi skonto da sam ja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top