Toyota Celica by mario ala

Toyota Celica by mario ala

Član
Kulturica :) Ovaj model mi se svidio još od kad je izašao, i uvijek sam htio da ga imam. Nemoj samo pretjerati sa džidžama u unutrašnjosti. Neka bude clean kao i vani;)
 
Član
Tek sad vidim komentare, hvala ekipa, vjerojatno ce ici jos malo u pod, ali kupio sam sad novo auto, kupio sjedala za celicu iz turbo modela, pa trebam to na novo usit, novi set kvacila uskoro ide i tako, laganice, uskoro malo novih slika sa felgama ;)
 
Član
nedavno sam sa celicom bio na malom putovanju, pa malo slika s mora, nakon povratka kući, kupio sam sjedala gti/gt4 modela, oprao ih, mislio stavit u auto, međutim odlučio sam ih obuć u novo ruho, tako da sam ih ostavio vani za sad, ali obavio sam posao koji dugo odgađam, pranje tepiha koji je već 23 godine u autu i vjerojatno nije nikad izvađen i ovako temeljno očišćen, kupio sam i nove male tepihe, jedva čekam kompletirati unutrašnjost kako sam zamislio :yes:







e sad radovi
vadi sve van! prljavo vs čisto


[IMG=http://img824.imageshack.us/img824/6774/2k0b.jpg][/IMG]



vraćaj sve unutra!




za kraj slika sa novim drugim vozilom, fiat stilo 1.9jtd 115ks, 2005 god, brutalan je! :claping:


Uploaded with ImageShack.us
 
BHT Ovisnik
imamo slicne felge :D inace sve pohvale za auto, boja,felge,detalji sve 5, sviđa mi se opasno :D
samo od mene jedna zamjerka... a to je pranje siceva vapom,ja imam autopraonu vec 13 godina,ali nikada nisam vapom sebi prao siceve,uvijek platim dubinsko,jer problem kod tog pranja vapom je da ces svu prljavstinu utjerati unutra u spuzvu koju nikada vise neces istjerati,mada ce biti povrsinski cisto, samo to :p
 
Član
Eo kad alerić kurva neće da osvježi forum moran ja za njega
 

Prilozi

  • wp_ss_20141219_0003.png
    wp_ss_20141219_0003.png
    316,9 KB · Pregleda: 59
Top