Toyota Celica by mario ala

Toyota Celica by mario ala

več sam rekao,i opet ču reći. obožavam stare japanske jurilice,teško ih neki drugi proizvođaći mogu nadmašiti. stvarno preljep auto,da je meni jedan takav :icon_twisted:
 
Član
a hvala, hvala, samo da javim da su stigle jucer nove felge 9jota, i neke sitnice su ugradjene, felge cu pripremat i ispolirat nanovo kako stignem sa vremenom, slike stizu ubrzo! ;)
 
Član
A sad neke novosti, ugradio sam bzvz neki mali instrument u auto, zamijenio lajsnu ispod farova, dobro oprao auto, auto sljedećeg jutra bilo užasno prljavo bilo mi ga žao pa sam mu kupio nove kupio nove felge ;) , radi se o dugo traženim felgama 9jota širine i veličine 16", izbor je bio između brock b1 i borbet t, pa ja kupio ove druge, na rubovima je pomalo oštećena plastifikacija, pa ovih dana počinju radovi, srce 80% farbam u bijelu (20% ide za zlatnu) boju a rub poliram, evo neke slike improvizirane probe felgi :majstor:






tadadaaaa




 
Član
Prelijepa toyota, prelijepa boja ! ;)

Da li si razmisljao da ovu crnu masku farbas u boju auta ?
 
Član
a nisam razlišljao o tome, jer je sve crno crveno..
felge su se danas malo dotjerivale, dvije su ispolirane i čekaju na bojanje!
evo slike! :)
montiranje na stroj i vrtiiii

skidanje plastifikacije

grubi papir

finiji papir

i gotova felga sa poliranjem :D


dvije polirane, dvije u starom stanju
 
Član
Radilo se, radilo :cool:
obojane felge:

kako je završilo :D

skidao posudu od vode, ocistio sve, stavio novi antifriz,.. ofarbao plastike oko farova, retrovizora..
počastio celicu sa novim zadnjim zvučnicima (JVC), i sredio žice ispod zadnjeg sjedala, netko je to skupusio, sve je bilo neuredno, fino sam skratio žice, izolirao, stavio stopice gdje treba, i povezao plasticnim vezicama, imam sliku na jednom mjestu kako je bilo i kako je sad, a bilo je i gorih buntova



ventilator(i) :D

posuda prije/kasnije


stabilizator

plastika prije/kasnije


retrovizor prije/kasnije


žice prije/kasnije



stavio nove felge i gume, izgleda savrseno, definitovno najbolja kombinacija na celici do sad :wub:
Stiglo je i nesto dijelova...
Slike sam nabrzaka uslikao, cak se i ne vidi dobro, a ima i prasine na autu od puta,






dijelovi (spone volana, svjecice, filteri su od honde)

Promjenio komplet selene trapa, stabilizatore, spone volana, pretresao cijeli trap, i centrirao da je sve spremno za nove gume
 
Top