Toyota Celica by mario ala

Toyota Celica by mario ala

Član
Pozdrav ekipa nakon corolle iz 2002.god došao je red na nešto starije, Toyota celica 1990. god 1.6 16v sti motor sa 266tkm koji neumorno guta kilometre, posjedujem servisnu knjižicu i knjigu vozila, zadnji pečat ovlaštenog servisa udaren je u sloveniji 1999god, danas se auto nalazi u Imotkom (Dalmacija)
trenutno je na felgama 17", zimski set je na alu 15"
8 zvučnika, alpine radio, rikverc kamera, zatamnjena sva stakla, spuštan apex oprugama, ispušni sustav sa inox loncima od Lastovčića, el retrovizori, daljinsko zaključavanje.. bla bla.. u planu je ubacivati još opreme koju posjedujem ali čekam lijepše vrijeme za to.. kod mene je pola godine, ali evo slike govore više.. ako ih pronađem još, naknadno cu ubacit :)
slike idu otprilike redom, po datumima... nemam starije slike prije nego je auto farban

carbon folija


nova vs stara

zaštićivanje poda i najveće remek djelo oksidiranja metala





nakon toga pranje i postavljanje dnevnih svjetala


eto uživajte, ja odoh na ručak :p stiže jooooooooš slika ubrzo!!
 
Član
prelijepo, odlican auto da toliko nisam zaljubljen u bmw-a definitivno bi bio neki japanac, odlican auto samo ga cuvaj jer izgleda pravo ocuvan i kako kaze kolega soova daj nam jos koju fotografiju da je vidimo lijepo.

i da naprijed je prelijep ali bas prelijep a nazad bi ga volio vidijeti uzivo jer mi nekako cudno izgleda sa ovim zavrsetcima auspuha, nekako bode oci ali je moguce da je do fotografija, ako budes mogao i snimi je napravi nam jedan clip pa nam je stavi da je vidimo, pozzz.
 
Član
hvala ljudi ;) idemo dalje!
stigle nove plastike unutrašnjosti, visokotonci, pojačalo...



kamera







Uploaded with ImageShack.us
wp000800.jpg
[/URL]



pa su stigli još neki dijelovi






stiže još slika :lol:
 
Član
lijepo brate svaka cast kako ti to radis sve pazljivo tj. sve kako treba i kao da si me cuo pa odma postavio fotografije:) i na ovim izgeda i nazad prelijepo, kakav zvuk ima kako prede bas me zanima.
 
Član
:cool:
e pa stigli su ti dijelovi, valja to ugradit hehe
prije, napola rastavljeno



i kasnije, sve sastavljeno

nakon toga sam skinuo karter jer je curilo malo ulje na jednom mjestu, a mene to iritira, pa sam sve očistio zamazao dihtung masom, usput promijenio ulje filter i postigao što sam želio


zatim, airbox out!

čišćenje klapne, and airbox in!


novo ogledalo retrovizora


LED osvjetljenje tablica, unutrašnjosti

i jedna slikica za kraj!


Danas sam išao uraditi optiku trapa, međutim vidio sam da je jedan selen blok otišao, pa sam odgodio optiku i naručio sve selen blokove, nove stabilizatore, znači komplet neke skuplje selene za auto da sam miran da nebi opet trebalo uradit optiku :lol:
 
Član
Svaka cast drug,celica je extra....
Ako Bog da,pa se mogne:lol: moje iduce ce biti toyota celica:cool:
Sve pohvale za rad drug....;)
 
Član
Unikatno auto,bas malo ih ima pogotovo u ovako dobrom stanju :cool:;)

Jedino promijeni ono pojacalo first od njega je i player skoro jaci :D
 
Top