Top Gear "Hot Hatch of the Year" nagrada dodeljena Golfu R

Top Gear "Hot Hatch of the Year" nagrada dodeljena Golfu R

Član
mali_cviko je napisao(la):
GTI TDI je napisao(la):
a i ovaj podatak 5,5 do stotke puno govori, ja koliko znam to je nedostižno i za megana i focusa, a da ne pričamo o mjenjaču poput DSG-a koji ove firme nemaju u cijelom svom koncernu ;)

podatak za ubrzanje ništa ne govori...
Megane R26.R je na Nurburgringu imo vrijeme k'o i BMW M5, sa skoro duplo više snage i svom tom elektronikom, i ubrzanjem od 4,5 sekunde do 100 km/h....tako da ni vi VW-ovci nemojte baš tolko pljuvat ni ostale marke...

a za ove što kažu da mi koji ga nismo vidjeli sudimo samo po izgledu, i spominjemo Megana i Focusa...pa možda ga nisam vidio, nisam vozio, al ima ljudi koji su njega vozili, i koji su vozili tog Megana i Focusa, pa govorili nešto o njima...
i vidim da svi koji ga hvale, su ustvari, vozaci Golfova...ne viđo još nikog da nije VW-ovac, pa da kaže nešto dobro za njega...

Joj koji si ti vw hejter...ima li koja tema o vw-u da se ti nećeš uključiti i pljuvati??? Jbt šteta što nije fiat bio bi najbolji na svijetu samo da je druga značka!!!
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Jah ovih VW fanova, upalili se ko supalj zub, dobio i VW neku paznje vrijednu nagradu, a da nije upitanju malena potrosnja il izbor naljepseg drzaca za case :icon_biggrin:

golf 6 svjetski auto godine
TSI motor godine 2 puta
polo nagrada za dizajn ...

imali ovo neko od konkurencije, a to je samo par značajnijih, tako da ne lupetaj bezveze..

što se tiče izgleda to je stvar ukusa i to ne moramo komentarisati, meni lično prelijep, unutrašnjost pogotovo, a što se tiče ESP-a koji "ne možeš" ugasiti to smeta Tiffu koji drifta sa 160 km/h a mislim da bi slabo ko od nas na cesti išao do te granice, moj golf ima isti takav ESP koji dopušta da se isključi i da kliziš a aktivira se samo u veoma extremnim situacijama kada auto prepozna opasnost a i tad te neznatno "uspori" odnosno zadrži na cesti
 
darko13 je napisao(la):
mali_cviko je napisao(la):
GTI TDI je napisao(la):
a i ovaj podatak 5,5 do stotke puno govori, ja koliko znam to je nedostižno i za megana i focusa, a da ne pričamo o mjenjaču poput DSG-a koji ove firme nemaju u cijelom svom koncernu ;)

podatak za ubrzanje ništa ne govori...
Megane R26.R je na Nurburgringu imo vrijeme k'o i BMW M5, sa skoro duplo više snage i svom tom elektronikom, i ubrzanjem od 4,5 sekunde do 100 km/h....tako da ni vi VW-ovci nemojte baš tolko pljuvat ni ostale marke...

a za ove što kažu da mi koji ga nismo vidjeli sudimo samo po izgledu, i spominjemo Megana i Focusa...pa možda ga nisam vidio, nisam vozio, al ima ljudi koji su njega vozili, i koji su vozili tog Megana i Focusa, pa govorili nešto o njima...
i vidim da svi koji ga hvale, su ustvari, vozaci Golfova...ne viđo još nikog da nije VW-ovac, pa da kaže nešto dobro za njega...

Joj koji si ti vw hejter...ima li koja tema o vw-u da se ti nećeš uključiti i pljuvati??? Jbt šteta što nije fiat bio bi najbolji na svijetu samo da je druga značka!!!

samo citiraj post u kojem sam ja pljuvao VW-a u ovoj temi, i ja se odjavljujem skroz s foruma...kad ne znate šta čitate, onda nemojte džaba laprdat...
uostalom, BokiVR6 vam je sve reko...al naravno, po vama je i on pljuvo VW-a...

Sarajlic je napisao(la):
mali_cviko je napisao(la):
GTI TDI je napisao(la):
a i ovaj podatak 5,5 do stotke puno govori, ja koliko znam to je nedostižno i za megana i focusa, a da ne pričamo o mjenjaču poput DSG-a koji ove firme nemaju u cijelom svom koncernu ;)

podatak za ubrzanje ništa ne govori...
Megane R26.R je na Nurburgringu imo vrijeme k'o i BMW M5, sa skoro duplo više snage i svom tom elektronikom, i ubrzanjem od 4,5 sekunde do 100 km/h....tako da ni vi VW-ovci nemojte baš tolko pljuvat ni ostale marke...

a za ove što kažu da mi koji ga nismo vidjeli sudimo samo po izgledu, i spominjemo Megana i Focusa...pa možda ga nisam vidio, nisam vozio, al ima ljudi koji su njega vozili, i koji su vozili tog Megana i Focusa, pa govorili nešto o njima...
i vidim da svi koji ga hvale, su ustvari, vozaci Golfova...ne viđo još nikog da nije VW-ovac, pa da kaže nešto dobro za njega...

jbt rijecnika:D a pa ako ga nisi niti vidio niti vozio sto onda pametujes jer ja sam vidio jednog i bio je na praonici na kojoj sam radio i mogu reci da je extra onako po izgledu a po voznim performansma nemogu jer nisam se vozio u njemu niti ga vozio ali takodje znam da ova nagrada nije dodjeljena dzabe

ti seljak očito ne znaš sta je pravilno, a šta ne...viđo je u crnogorskom normalna riječ, dok je eto kod nas po vama nekima nepravilna...
uostalom, kad bih ja gledo gramatiku kod svih vas, kako bi vas samo isprovaljivo, jer je pola ljudi na forumu nepismenih...uostalom, ako nisi imo ništa pametno za napisat, nemoj ni ovo...
 
Top