Top Gear "Hot Hatch of the Year" nagrada dodeljena Golfu R

Top Gear "Hot Hatch of the Year" nagrada dodeljena Golfu R

Član
vw%20golf%20r%2011111.jpg


Na dodeli renomiranih internacionalnih nagrada "Top Gear Awards" Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May, voditelji najuspešnije svetske automobilske TV emisije, Volkswagen Golf R su odlikovali nagradom "Hot Hatch of the Year".

Golf R je zahvaljujući uspešnoj kombinaciji izuzetnih dinamičkih osobina, snažnog motora i izvanrednog komfora uspeo da se istakne u izuzetno konkurentnoj kategoriji.

Nagradu je preuzeo Dr. Hendrik Muth, voditelj marketinga i odnosa sa javnošću firme Volkswagen R GmbH:

Golf R tako nastavlja stopama Golfa GTI, prošlogodišnjeg pobednika u toj kategoriji. Njegov 2,0 litarski TSI motor razvija 199 kW (270KS) koje zahvaljujući modernom pogonu na sva četiri točka 4MOTION suvereno prenosi na put. Verzija opremljena 6-stepenim automatizovanim menjačem sa duplim kvačilom (DSG) od 0 do 100 km/h ubrzava za 5,5 sekundi.
 
Pa recite jos jednom da VW ,a pogotovo model Golf...nije nista!
Znamo sta je Top Gear...za auto industriju!
VW...je to!!!
 
Jos jedan dokaz da VW nije ono sto mnogi misle, pa zato pricaju samo ono sto njima odgovora a ustvari se ne mogu pomirit sa cinjenicom da je VW tako dobar i kao sto TROUBLE_MAKER rece sve je dovoljno ne treba vise :cool:
 
Vidio ga kad je Dzeko dolazio u Sarajevo sa bijelim , strasan je stvarno ali opet , moj izbor u ovom segmentu : http://photo-voiture.motorlegend.com/hd/renault-megane-rs-54271.jpg
 
Ja kad vidje da Scirocco R osvoji zadnje mjesto izmedju Focus RS-a i Meganea RS sve mi je bilo jasno, 10 konja slabiji od Golfa R, a vjerujem da ovom ni 4motion ne pomoze na stazi :lol:
 
Vernes_AMG je napisao(la):
Vidio ga kad je Dzeko dolazio u Sarajevo sa bijelim , strasan je stvarno ali opet , moj izbor u ovom segmentu : http://photo-voiture.motorlegend.com/hd/renault-megane-rs-54271.jpg

pravi izbor...megane im je tata svima u ovom segmentu...
 
Član
mali_cviko je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
Vidio ga kad je Dzeko dolazio u Sarajevo sa bijelim , strasan je stvarno ali opet , moj izbor u ovom segmentu : http://photo-voiture.motorlegend.com/hd/renault-megane-rs-54271.jpg

pravi izbor...megane im je tata svima u ovom segmentu...

Top Gear "Hot Hatch of the Year" nagrada dodeljena Golfu R

:icon_exclaim:
 
Vi sto ne mozete vidjeti ocima VW...morate naci neke mane autu!
Da je ne daj Boze dobio nagradu auto marke koju Vi vozite...ko bi vas trpio!:-D (u zvijezde bi ga stavljali)
Svako svog konja hvali! Po meni ovaj Golf R je cista perfekcija....sto su i voditelji emisije potvrdili!
A misljenja sam,da su oni kompetentniji od vas u ocjenjivanju auta!I,pomirite se sa istinom da je VW i vise nego dobra marka vozila! POZZ :-D
 
Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Vi sto ne mozete vidjeti ocima VW...morate naci neke mane autu!
Da je ne daj Boze dobio nagradu auto marke koju Vi vozite...ko bi vas trpio!:-D (u zvijezde bi ga stavljali)
Svako svog konja hvali! Po meni ovaj Golf R je cista perfekcija....sto su i voditelji emisije potvrdili!
A misljenja sam,da su oni kompetentniji od vas u ocjenjivanju auta!I,pomirite se sa istinom da je VW i vise nego dobra marka vozila! POZZ :-D
POTPIS
Iskreno nevolim VW neznam za sto a sve ovo stoji da je i vise nego dobra marka svi bi mi zeljeli jednog ovakvog voljeo neko VW ili ne
 
Član
Ja i ne obracam paznju na TehnoGeek-ove postove, jer znam da ce pljuvat VW. Samo odete na profil i klknete pronađi sve poruke.
 
Anes_mo je napisao(la):
mali_cviko je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
Vidio ga kad je Dzeko dolazio u Sarajevo sa bijelim , strasan je stvarno ali opet , moj izbor u ovom segmentu : http://photo-voiture.motorlegend.com/hd/renault-megane-rs-54271.jpg

pravi izbor...megane im je tata svima u ovom segmentu...

Top Gear "Hot Hatch of the Year" nagrada dodeljena Golfu R

:icon_exclaim:

pa šta sad? ne treba druge modele upoređivat s njim u toj temi?
treba samo napisat možda "ma bravo, svaka čast za VW"...
ja ne znam zašto postoje admini i moderatori? nek se oni pozabave tim, ne ti...

TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Vi sto ne mozete vidjeti ocima VW...morate naci neke mane autu!
Da je ne daj Boze dobio nagradu auto marke koju Vi vozite...ko bi vas trpio!:-D (u zvijezde bi ga stavljali)
Svako svog konja hvali! Po meni ovaj Golf R je cista perfekcija....sto su i voditelji emisije potvrdili!
A misljenja sam,da su oni kompetentniji od vas u ocjenjivanju auta!I,pomirite se sa istinom da je VW i vise nego dobra marka vozila! POZZ :-D

niko ne kaže da VW ne valja...naprotiv, prave dobra auta, ali hoće ljudi da kažu da su druge neke marke ispred VW-a po većini stvari...
nema druže loše marke danas (ako izuzmemo kineze)...sve se to razlikuje u nijansama...
 
Top