Top Gear "Hot Hatch of the Year" nagrada dodeljena Golfu R

Top Gear "Hot Hatch of the Year" nagrada dodeljena Golfu R

Član
mali cviko i technogeek... zasto u svakoj temi u kojoj vw dobije nagradu vi morate da pljujete i da serete...
:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
GOLF TZ je napisao(la):
mali cviko i technogeek... zasto u svakoj temi u kojoj vw dobije nagradu vi morate da pljujete i da serete...
:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:

ko je ovdje pljuvo VW...ja jednostavno kažem da je Megane tata njemu (i opet se smijem kladit da će na stazi napravit bolje vrijeme)...a kolko znam to nije pljuvanje...
malo bolje pročitajte moje postove, pa onda napišite što mislite...
 
Član
samo jedan podatak, kad več neko reče da su druge marke ispred VWa to je mišljenje subjektivno i za mene prilično primitivno, jer pogledajte prodaju, ne samo u BiH nego i u svijetu, VW je tu daleko ispred svoje konkurencije uprkos tome što je uvijek najskuplji, dva prva najprodavanija auta ikad su VW golf i buba mislim da to dovoljno govori, a što se tiče golfa, svaki novi golf je redovno auto godine u Evropi ili svijetu, a o R-u ne treba ni govoriti, priča za sebe, vrh svoje konkurencije, uostalo ne zove se to đaba žargonski "golf klasa" ;)
 
U zadnje 2-3 godine ako se testira hot hatch ili priča o njemu to je isključivo Megane RS ili Focus RS, ostale se spominje samo tek tako da se spomene.
Mislim, vrhunski su auti, ali ipak nisu superiorni ni nadmoćni nad konkurencijom da se ona zapostavi.

Golf R je potpuno zaslužio ovu nagradu. ;)
 
Član
90% raje sa foruma nije ni vidjelo ovo auto uzivo, a sve strucnjaci da procjenjuju je li zasluzeno osvojio nagradu ili ne...
 
ovi sto podcjenjuju ne mogu se pomirit s cinjenicom da je .:R dobio nagradu pa sad tvrde nesto kao ima bolji a samo prica nigdje dokaza i da su vozili pa uporedili a ziri je bio od strucnih ljudi koju su da ne kazem rodjeni s autima i vozili golfa :cool:

ovi clanovi sto omalozavaju pricaju na ovoj osnovi
"nisam je*bao al sam gledao aj ja meraka" :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Ljudi koji su ga i VOZILI rekli da je naj, a oni koji ga nikada nisu ni vidjeli a kamoli VOZILI PISU da nije!
Ajd dobro
 
Top